Step out of line, ladies.

Voditelj je toliko glup,msm on bi isto pitanje postavio i ani brnabic, nema to veze sa kisickom licno

Drugo kisicka je meni antipaticna jako zbog par bas groznih pokusaja da opravda sizojevo potpuno neadekvatno ponasanje koje je bilo u potpunoj suprotnosti sa onim sto struka savetuje ili nalaze

Zbog toga ona moze kod mene da izgubi poverenje i da uprkos strucnosti ja pocnem da joj ne verujem jer cu postaviti pitanje hoce li strucnost staviti na prvo mesto

Nikako zbog lokni, plave kose i uske kosulje

Trece kako ne kapirate da neke zene zrace sexepilom, to su te tzv rasne zene, sta god obukle jbt
Ja da se ofarbam u plavo, metnem ladnu trajnu i obucem usku belu kosulju koja puca na meni niko primetio ne bi da sam sexi

Dalje moze da mi bude antipaticna i zbog drugastva da zeksom i uske povezanosti sa nelom

Ali nikako zbog plave kose, noktiju i uske kosulje
Meni se njen stil uopšte i ne sviđa, pravo da ti kažem. Te žute kose, zacrnjene oči, bucika je. Not my cup if tea. Međutim zašto bih je komentarisala. :lol:

Ali često upravo od takvih riba dobijem ruku i pomoć u životu. Ne znam je l to samo moje iskustvo...
 
Žena nije u vojsci, nego na televiziji. Njeno je lično pravo da se oblači kako voli. Nisam.primetila da osim što ima sise, da ih i izbacuje. Umerena je, doterana svakako. U svakom slučaju degutantno je raspravljati o njenom izgledu. Ne moraju sve ribe na položaju da izgledaju ko Angela Merkel.
Prvo je smešno što se muškarci lože na Kisićku.
Drugo je smešno što žene ljubomorišu.
Kolektivna psihoza.
psihozu su izazvali sasvim svesno kao sto rekoh
vojskom su opkoljeni ljudi na sajmu neizvesno dokle a ona je u javnom obracanju naciji, ljudima za koje je aminovala karantin i dok ona snima intervjue za story u kome je zakljuceno evo citiram ,,doktorka Darija Kisić na jednom od pojavljivanja, postigla je odličan efekat odabravši modernu mint boju koja takođe apsolutnio hit ove sezone proleće/leto 2020. bljutavo, moras priznati jer su to pojavljivanja na press konferencijama o zaraznom virusu koji ugrozava celo covecanstvo
u kriznom stabu u vanrednoj situaciji svakodnevno iznosi smrt i zarazenost opakim virusom u brojkama izgovara svaki put sto naucenih floskula i najmanje sto od nje ocekujem je da praktikuje kodeks oblacenja u takvoj situaciji i da se ne razmece oblinama nego validnim informacijama.
priznajem da opskurne informacije o virusu ume da zamagli svojim duboko nepristojnim dekolteom inace nemam nista protiv njenog seksipila ali postaje degutantno ako bolje razmislis da prebrojava mrtve u leopard printu na bratelice
evo uveri se sama
 
Shvatam na šta misliš, ali i u nekom najidealnijem društvenom sistemu postojao bi ogroman prostor za raznovrsne manipulacije, kako na individualnom planu tako i na opštem planu, uvek bi se našao neko ko je nečim pogođen, pojedinci i grupe koji odudaraju od opšteprihvaćenog i smatraju opšteprihvaćeno lošim i neprihvatljivim za njih. Meni je jednakost polova nešto prirodno, tekovina naše civilizacije, ali naravno da će se naći mnogi koji će to zloupotrebljavati, odbacivati, obesmišljavati, iskrivljavati u skladu sa svojim interesima i to devalviranje te tekovine može da postane problematično u nekim aspektima međuljudskih odnosa.


kakva tekovina tvoje civilizacije kad si i zakonski i obicajno diskriminisan kao muskarac? da i ne pominjem zene koje vas sto bi da im budete jednaki smatraju za seronje do te mere da su prinudjene da se pale na delinkvente i devijante.
 
Diskriminacija žena je očekivanje da budu stalno našminkane, na štiklama i seksi. Kao da su od prirode date ružne pa treba malo popraviti opšti utisak, da budu podnošljivije muškom oku. Čak ni obrazovane žene na položajima ne primećuju da nema ni reči o rodnoj ravnopravnosti dok se na mnogim radnim mestima očekuje ili direktno zahteva takav izgled.

Zato mi je čudno kad se prva žena u državi koja je zadužena za problem rodne diskriminacije povinuje tom ubeđenju. Od nje bih očekivala pozitivan primer, kako u rečima, stavu tako i u izgledu.

Ne kažem da su za to krivi samo muškarci, krive su i žene. Veruju da bez tih ispomagala nisu prave žene. Da ne vrede.
 
Diskriminacija žena je očekivanje da budu stalno našminkane, na štiklama i seksi. Kao da su od prirode date ružne pa treba malo popraviti opšti utisak, da budu podnošljivije muškom oku. Čak ni obrazovane žene na položajima ne primećuju da nema ni reči o rodnoj ravnopravnosti dok se na mnogim radnim mestima očekuje ili direktno zahteva takav izgled.

Zato mi je čudno kad se prva žena u državi koja je zadužena za problem rodne diskriminacije povinuje tom ubeđenju. Od nje bih očekivala pozitivan primer, kako u rečima, stavu tako i u izgledu.

Ne kažem da su za to krivi samo muškarci, krive su i žene. Veruju da bez tih ispomagala nisu prave žene. Da ne vrede.
e još da neko uspostavi propis šta je prava žena....sa svim godinama koje sam sprcala živeći i dalje ne znam šta je prava žena, ozbiljno
dok sam gledala kzš Kisićku nisam gledala kao ženu već kao stručnog izveštača koji radi vrlo odgovoran posao i tako sve do fijaska sa
početkom zaraze, tu me je izgubila, moje poverenje u istinitost onoga što iznosi, u tačnost tvrdnji o preduzetim merama za našu zaštitu,
sve se pretvorilo u cirkus laži i prevara, sve što su govorili da se ne sme dogoditi dogodilo se, važnije od njene pojavne manifestacije je
pristajanje na manipulaciju podacima i priklanjanje političkoj volji onih na vlasti, umesto da se bori za zaštitu onih kojima bi trebalo da služi
i u čije ime je položila Hipokratovu zakletvu...
 
e još da neko uspostavi propis šta je prava žena....sa svim godinama koje sam sprcala živeći i dalje ne znam šta je prava žena, ozbiljno
dok sam gledala kzš Kisićku nisam gledala kao ženu već kao stručnog izveštača koji radi vrlo odgovoran posao i tako sve do fijaska sa
početkom zaraze, tu me je izgubila, moje poverenje u istinitost onoga što iznosi, u tačnost tvrdnji o preduzetim merama za našu zaštitu,
sve se pretvorilo u cirkus laži i prevara, sve što su govorili da se ne sme dogoditi dogodilo se, važnije od njene pojavne manifestacije je
pristajanje na manipulaciju podacima i priklanjanje političkoj volji onih na vlasti, umesto da se bori za zaštitu onih kojima bi trebalo da služi
i u čije ime je položila Hipokratovu zakletvu...
I onda zbog svega toga vise u njoj ne vidis strucno lice nego sisatu seksi blajhanu plavusu bez integriteta I autoriteta I zapitas se da li je tu uopste ikad bilo strucnosti - narocito posle izjave da ne zna da postoji tecni kiseonik, da za njega nikad nije cula, Ili je ona produkt obicnog politickog marketinga
Nada Macura drugi deo
 
I onda zbog svega toga vise u njoj ne vidis strucno lice nego sisatu seksi blajhanu plavusu bez integriteta I autoriteta I zapitas se da li je tu uopste ikad bilo strucnosti - narocito posle izjave da ne zna da postoji tecni kiseonik, da za njega nikad nije cula, Ili je ona produkt obicnog politickog marketinga
Nada Macura drugi deo
evo sedela i gledala u njenu sliku i najozbiljnije ja nju ne vidim nikako, precrtala sam je kao stručnjaka ne zato što nešto ne zna već zato što nije stala u zaštitu svojih kolega koje je prve trebalo sačuvati i zaštiti, njeni fizički atributi i boja kose me uopšte ne dotiču...sa lekarima raznih fela sam imala prilike da se srećem
tokom godina, malo je onih kojima ni čašu vode ne bih dala i to su uvek bili političari i lopovi a ne lekari, izgled je tu nebitan već ono što vidiš u čoveku lekaru,
možda ja to vidim na drugačiji način, ali ako jedan izvikani stručnjak, načelnik stane iznad kreveta pacijenta i kaže mu nešto vrlo neprilično jer sam se usprotivila kupovini leka koji mora država da obezbedi a pacijent nema pravo odlučivanja jer je maloletan tu prestaje lekarski i počinje ličan odnos....ne znam da li me razumeš, pokušavam da budem jasna ali me ponesu emocije....lekar mora da štiti pacijenta ne državu i tu prestaju sve priče
 
Nisam pratila njen rad uopšte, tako da je gledam isključivo kao osobu koja se pojavljuje u javnosti na vodećoj poziciji za informisanje građana o pandemiji i njenim posledicama koje se dešavaju. Ne ide mi jedno uz drugo, njen nastup i pojava uz funkciju koju obavlja, pa neka svako misli šta god hoće.
 
Poslednja izmena:
kakva tekovina tvoje civilizacije kad si i zakonski i obicajno diskriminisan kao muskarac? da i ne pominjem zene koje vas sto bi da im budete jednaki smatraju za seronje do te mere da su prinudjene da se pale na delinkvente i devijante.
Mislim da sam već u prethodnom postu provukao kako se tumačenja ravnopravnosti mogu razlikovati u zavisnosti od nečijeg ugla gledanja, u ovom momentu širom sveta se ta ravnopravnost polova u bezbroj slučajeva praktično dokazuje, ali i osporava. Tako da je relativno i to ko se smatra seronjama. Mada već i sama činjenica da žene nekoga posmatraju kao seronju ide u prilog tome da se ne razlikuju od muškaraca :lol:, znači emotivne su isto kao i mi, i mogu biti i negativne, zlobne, kvarne, podle itd., pa se isto kao i mi mogu zajebati i u izboru partnera i vezati se za te čudne likove, što bi bio i kao neki argument u prilog ravnopravnosti polova. :lol: Ono da su superiornije od muškaraca bile bi nezajebive u svakom pogledu. :D
 
evo sedela i gledala u njenu sliku i najozbiljnije ja nju ne vidim nikako, precrtala sam je kao stručnjaka ne zato što nešto ne zna već zato što nije stala u zaštitu svojih kolega koje je prve trebalo sačuvati i zaštiti, njeni fizički atributi i boja kose me uopšte ne dotiču...sa lekarima raznih fela sam imala prilike da se srećem
tokom godina, malo je onih kojima ni čašu vode ne bih dala i to su uvek bili političari i lopovi a ne lekari, izgled je tu nebitan već ono što vidiš u čoveku lekaru,
možda ja to vidim na drugačiji način, ali ako jedan izvikani stručnjak, načelnik stane iznad kreveta pacijenta i kaže mu nešto vrlo neprilično jer sam se usprotivila kupovini leka koji mora država da obezbedi a pacijent nema pravo odlučivanja jer je maloletan tu prestaje lekarski i počinje ličan odnos....ne znam da li me razumeš, pokušavam da budem jasna ali me ponesu emocije....lekar mora da štiti pacijenta ne državu i tu prestaju sve priče
ja nemam kao em predubedjenje da mora da se odredjeni profil uklopi u odredjeni kalup ako necim zeli da se bavi
ali mi ovakva zloupotreba ozbiljne funkcije u vreme krize izbaci u prvi plan ono sto ona zeli da istakne, kad subjekat zgazi na strucnost
 
ja nemam kao em predubedjenje da mora da se odredjeni profil uklopi u odredjeni kalup ako necim zeli da se bavi
ali mi ovakva zloupotreba ozbiljne funkcije u vreme krize izbaci u prvi plan ono sto ona zeli da istakne, kad subjekat zgazi na strucnost
sećaš se baš čelika? dura babina kobila u ribe....i plivala s ribama, al kad prođe čarolija opet je kobila....
 
psihozu su izazvali sasvim svesno kao sto rekoh
vojskom su opkoljeni ljudi na sajmu neizvesno dokle a ona je u javnom obracanju naciji, ljudima za koje je aminovala karantin i dok ona snima intervjue za story u kome je zakljuceno evo citiram ,,doktorka Darija Kisić na jednom od pojavljivanja, postigla je odličan efekat odabravši modernu mint boju koja takođe apsolutnio hit ove sezone proleće/leto 2020. bljutavo, moras priznati jer su to pojavljivanja na press konferencijama o zaraznom virusu koji ugrozava celo covecanstvo
u kriznom stabu u vanrednoj situaciji svakodnevno iznosi smrt i zarazenost opakim virusom u brojkama izgovara svaki put sto naucenih floskula i najmanje sto od nje ocekujem je da praktikuje kodeks oblacenja u takvoj situaciji i da se ne razmece oblinama nego validnim informacijama.
priznajem da opskurne informacije o virusu ume da zamagli svojim duboko nepristojnim dekolteom inace nemam nista protiv njenog seksipila ali postaje degutantno ako bolje razmislis da prebrojava mrtve u leopard printu na bratelice
evo uveri se sama
Ali brate, neko se i dalje bavi njenim izgledom. :lol:
Pusti to, goni je za greške, ko Vučketa što ljudi gone. I ostale. Ona je možda, kažem možda jer me politika ne zanima pa ne znam, deo istog šljama što nema veze sa njenom suknjom.
 
A stvarno doktorke imaju tu tendenciju da budu mačke, viđa se to po bolnici. Osnova je što su sve one upisale medicinu da budu najjače :') a manji broj iz humanih razloga ili što vole. Na žalost. Generalno medicinari, imam ih u okruženju, nasujetniji i najiritantniji ljudi ikada. Kad shvate da su okruženi bolesnim svetom i da im je to svakodnevica dok neko tamo "uživa u životu" bude im jalo krivo. Ne svi, ali mnogi. Vrlo poražavajuće za struku. :D
 
Diskriminacija žena je očekivanje da budu stalno našminkane, na štiklama i seksi. Kao da su od prirode date ružne pa treba malo popraviti opšti utisak, da budu podnošljivije muškom oku. Čak ni obrazovane žene na položajima ne primećuju da nema ni reči o rodnoj ravnopravnosti dok se na mnogim radnim mestima očekuje ili direktno zahteva takav izgled.

Zato mi je čudno kad se prva žena u državi koja je zadužena za problem rodne diskriminacije povinuje tom ubeđenju. Od nje bih očekivala pozitivan primer, kako u rečima, stavu tako i u izgledu.

Ne kažem da su za to krivi samo muškarci, krive su i žene. Veruju da bez tih ispomagala nisu prave žene. Da ne vrede.
E pa sa ovim bih se već složila.
 
IMG-0b0a85f7d8240bb10cf01563cc84ef1b-V.jpg


Jes', na frontu. 🥰
 

Back
Top