Quantcast

Step out of line, ladies.

Benedikt Kranberibič

Elita
Moderator
Poruka
24.897
Ja nisam ni znala da je Šer bila promiskuitetna. To od vas čujem.
Ma ni ja, niti sam se nešto posebno uhvatila za to, bila bi simpatično kako sopstvenim radom oslobođena i obezbeđena žena može da odvali nešto tako nonšalantno i da izazove toliki potres, kao da je nedajbože kastrirala celu mušku populaciju, a nije uradila ništa slično.

Da li je imati materijalnu sigurnost sa kojom u paketu ide stroga kontrola rađanja cilj kome bi svaka žena trebalo da stremi jer u suprotnom može biti proglašena umno zaostalom
Ofkors nije. Ali je svakako lepo imati društvo gde je moguće da svaka žena napravi taj izbor, umesto da bude rob materijalne oskudice zbog koje mora u brak, i biologije, zbog koje mora da rađa dete za detetom, ili da se nabada na vreteno ako neće.

Isto važi i za muškarce, nije materijalno blagostanje i kontracepcija oslobodila samo žene. I oni itekako uživaju u benefitima oslobođene seksualnosti, za razliku od ranijih vremena kada je seks sa sobom nosio skoro pa siguran teret da se bude provajder posledicama tog seksa, koje se tad nisu mogle izbeći.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
23.955
Ma ni ja, niti sam se nešto posebno uhvatila za to, bila bi simpatično kako sopstvenim radom oslobođena i obezbeđena žena može da odvali nešto tako nonšalantno i da izazove toliki potres, kao da je nedajbože kastrirala celu mušku populaciju, a nije uradila ništa slično.

Ofkors nije. Ali je svakako lepo imati društvo gde je moguće da svaka žena napravi taj izbor, umesto da bude rob materijalne oskudice zbog koje mora u brak, i biologije, zbog koje mora da rađa dete za detetom, ili da se nabada na vreteno ako neće.

Isto važi i za muškarce, nije materijalno blagostanje i kontracepcija oslobodila samo žene. I oni itekako uživaju u benefitima oslobođene seksualnosti, za razliku od ranijih vremena kada je seks sa sobom nosio skoro pa siguran teret da se bude provajder posledicama tog seksa, koje se tad nisu mogle izbeći.
ne mora ništa!!
važno je samo da li hoće i želi. i tu se potpuno slažemo.

kichbran

Poznat
Poruka
8.194
Pitanje da li je Šer i promiskuitetna. Odakle nam uopšte to?..
Svejedno, meni je kod nje problematičan momenat što je bila rekorder po broju plastičnih operacija. Koliko se za nekog ko promeni lični opis može vezati stabilnost i sigurnost u odlučivanju, regulaciji sopstvenih emocija i želja... Nekako mi ne ide tolika bespogovorna adaptacija tržištu na jednoj strani, a na drugoj da uspe da joj težište stabilno stoji u njoj samoj.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.