stek

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
U cemu cuvate pare? Da li ih uopste i cuvate? Koliko imate do sada? Da li ste takvi da kad malo sakupite, odmah potrosite ili istrajete npr. kazete sebi stekam za jaknu koja je lupam 3000 i stekate do toliko? ...
 
Keeper:
u novhcaniku u fioci shtekam vecj mesec dana 30 evra. 8) :P
pa ti kao ja...

sto se tice stekanja slabo nesto stekam eto sad trenutno kao imam 30e a to zato sto me mrzi da ih menjam za neke sitnice pa se tako odricem... a cuvam ih ne znam zasto...
 
Jednom sam ustekala 1500 za kartu za koncert, ali inace uvek sve potrosim... Ponekad za neku glupost stekam (kad mi je glupo da trazim pare, jer ne znam sta bih rekla ako me pitaju sta ce mi) :)
 
meni mama i tata chuvaju tako da uzivam u carima asketizma ;)

ok kao daju kad trazim ali opet bolje je kad ti imas pa ne morash da objasnjavas

a opet da imam mozda bih kupovala gluposti tj verovatno a mozda i ne imalabih tu tendenciju ponekad i kupila bih droge na kilo

mozda je to ono shto mi treba!
 
Kevi ne daj Boze da dam-nece mi vratiti....Ne stekam pare...ali sad imam 4065...jer ne znam sta bih kupila...a ko vidim nesto(npr jaknu)ako imam pare odmah je kupim,ako en trazim da mi dodaju i opet je domah kupim
 
ujeeeeeee..ja imam 4 racuna u 4 banke, a para toliko da mi ne ugase racune...banku zutu ne umem da ustedim, uvek mi izleti neki"apsolutno neodlozni" trosak,recimo,juche..PRADA sandale:)
 

Back
Top