Стефановић снимљен с контроверзним бизнисменом Папићем и естрадним аутором

Mediji: Priveden Slaviša Kokeza

To su oni heroji SNS-a koji su protestovali za vreme slobode (DS-a)
Овај?

kokeza.jpg
 
Da.

Samo ne znam da li je to Trač ili Istina što kaže timofejev
Šta misliš da li je ovo stvarni obračun unutar svinјske hunte ili je to jeftina predstava?
Kažu na DLZ da je Doktor Slina bio prilježan u prikupljanju info protivu podruma vina u Јајincima
 
Šta misliš da li je ovo stvarni obračun unutar svinјske hunte ili je to jeftina predstava?
Kažu na DLZ da je Doktor Slina bio prilježan u prikupljanju info protivu podruma vina u Јајincima
Iskustvo mi kaže da nema ništa od toga.

Ali nada (Nadežda) mi glasi da ima svašta od toga.

Vesti su sad ipak takve, da će ispasti žešći Vlabazdei ako ni u četvrtak ne bude pomaka u istrazi
 
Iskustvo mi kaže da nema ništa od toga.

Ali nada (Nadežda) mi glasi da ima svašta od toga.

Vesti su sad ipak takve, da će ispasti žešći Vlabazdei ako ni u četvrtak ne bude pomaka u istrazi
Natuknjuje se u DLZ i po čestitoj štampi da je Gospodin Slina prikupio dosta dokaza protiv šef Аleka po porudžbini nekih potrošača takvih informacija
 
Natuknjuje se u DLZ i po čestitoj štampi da je Gospodin Slina prikupio dosta dokaza protiv šef Аleka po porudžbini nekih potrošača takvih informacija
Da ali ne znam koja je to logika: Da je Slyne američki čovek, a Vučić... šta, ruski?
 
Ne, nego da Gospodi Bugi kupuje status zaštićenog Svedoka
Zar nije bio navod da je Buger Stevanović vrbovan od Amerike.

Znači ako on svedoči protiv Čipuljičkog Zla, ispada da je Č.Z. zastupnik antiameričkih stavova.

On to naravno i jeste, ali čudilo bi me da se Amer dosetio toga i da mu je to došlo iz putina u glavu
 
Meni ovaj covek na slici uopste ne lici na Stefanovica, i oduvek su novine bile "7. sila" ali ovog puta i u zadnje vreme bukvalno vode politiku umesto politicara i komplikuju vec komplikovanu situaciju ne samo kod nas, nego svuda.

Prevelika ovlascenja imaju i jadan li je onaj koji nije u njihovoj "milosti", blate ljude dok si rek'o "keks" i prosipaju dezinformacije uopsteno govoreci, tako da u ovu oblast podhitno treba da se uvede red. Jer ovo vise nisu novine, ne samo "Kurir", ovo je "rijaliti" od novina i novinarstva u danasnje vreme postao, da nisu ni za brisanje zadnjice u krajnjoj nuzdi.
 
Zastrašivanje kao tehnika vladanja treba ljude prestraviti a onda dolazi mesija i rešava stvar i ljudima odmah bude lakše.Mala će nam biti goblja zbog najstrašnijeg virusa ako svi ne odemo u izolaciju ali u redu je vrhovni komandant je nabavio vakcine sa svih strana sveta tako to radi pravi lider,i ljudima bude lakše.Sad će da pokažu odsečene glave ljudi će da se zgroze a onda mesija urla kako ne može to tako rešiće on mafiju i ljudima odma lakše kada vide kako se hapsi gomila nekih bandita koji su postali to što jesu zahvaljujući ovom režimu ali u strahu od užasnih prizora mnogi će tu sitnicu da zaborave i ispašće kako vrh.komandant rešava glavoseče koje je sam stvorio.

Ja još uvek ne verujem u to, koliko treba da je neko bolestan
da takve stvari prikazuje u programu sa nacionalnom frekvencijom,
a da nije teški horor ?
Taman isto kao i onaj ko bi to stvarno odgledao.
Na stranu roditelji, familija, žene, deca i prijatelji tih bezglavih
ma ko oni stvarno bili jer jedno je da znaš kako je tvoj bližnji skončao,
a nešto sasvim drugo odgledati uživo snimak tako surovog smaknuća
nekog tvog u okviru nekakvog poluzabavnog programa nečije lične promocije.
Ove stvari uopšte nisu za zezanje.
 
Ja još uvek ne verujem u to, koliko treba da je neko bolestan
da takve stvari prikazuje u programu sa nacionalnom frekvencijom,
a da nije teški horor ?
Taman isto kao i onaj ko bi to stvarno odgledao.
Na stranu roditelji, familija, žene, deca i prijatelji tih bezglavih
ma ko oni stvarno bili jer jedno je da znaš kako je tvoj bližnji skončao,
a nešto sasvim drugo odgledati uživo snimak tako surovog smaknuća
nekog tvog u okviru nekakvog poluzabavnog programa nečije lične promocije.
Ove stvari uopšte nisu za zezanje.
Večeras su na News max Adria pominjali snimak gde se igra fudbal sa odsečenim glavama i da će zvonce možda tako nešto da pusti u četvrtak
 
Da je Slyne američki čovek, a Vučić... šta, ruski?

4. (C) A key part of the SNS political strategy is to present a moderate image of SNS leadership while seeking to disassociate the party from the ideas Nikolic and Vucic had embraced during their days with the SRS. Pamphlets distributed at kiosks around Belgrade in recent days have highlighted SNS,s principles of preserving territorial integrity, assisting Serbs everywhere, equal justice under law, tolerance, neutrality, anti-corruption, and social justice. In a mid-October conversation with Poloff, SNS spokesman and member of the presidency Nebojsa Stefanovic noted that the top priority of the SNS would be to focus on economic development to assist Serbia,s impoverished regions. The party,s first policy proposals in this realm, Stefanovic said, would be made public in November. (Comment: The SRS has long catered to the unemployed, pensioners and others who lost economic standing during the transition. End Comment.) Stefanovic said that the SNS has been successfully winning over the SRS electoral base as well as attracting moderate members of the DSS, NS, and even the DS-linked oligarch Miodrag Nikolic Feman from Jagodina. The SNS, Stefanovic said, does not adhere to ideology but to a party &idea,8 which is less rigid than ideology and merely &gives people something to stand for.

8 BELGRADE 00001189 002 OF 003

5. (C) Commenting on foreign policy, Stefanovic said that Nikolic and Vucic would condition the Serbian public to realize that the idea of Greater Serbia was &a dream that could not be realized.8 Quickly disavowing Greater Serbia would make Nikolic and Vucic appear like hypocrites or opportunists, Stefanovic said. (Vucic on October 30 publicly stated that Greater Serbia was &unrealistic policy.8) Stefanovic reaffirmed his party,s desire for Serbian membership in the EU, and estimated that a permanent resolution to Kosovo could be achieved within 4-5 years. The EU, however, needed to be more conscious of sending positive signals before the electorate would be prepared to accept a Kosovo solution. Regarding Bosnia, Stefanovic stated that the SNS would not support separatist groups or movements in the Republika Srpska (RS), but would support RS independence if Bosnian Serbs vote for it.

https://wikileaks.org/plusd/cables/08BELGRADE1189_a.html
 
To sa snimkom je neki spin.
Nešto nam poturaju po strani, zaklonjeno tim glupostima o fudbalu
Што је прича бруталнија, то је већа шанса да је нека лаж у питању. А фудбал са одсеченим главама је ту да привуче пажњу, као и да поларизује јавно мњење, чији ће део бити и судско веће у неком тренутку.
Исто и она прича о уклањању тела киселином. Ај да ми неко објасни где можеш тек тако да се појавиш и купиш 100 литара неке опасне киселине?
После свега овога, нико неће хтети да чује нити да верује Беливуку, ако икад и добије прилику да каже нешто.
 
Што је прича бруталнија, то је већа шанса да је нека лаж у питању. А фудбал са одсеченим главама је ту да привуче пажњу, као и да поларизује јавно мњење, чији ће део бити и судско веће у неком тренутку.
Исто и она прича о уклањању тела киселином. Ај да ми неко објасни где можеш тек тако да се појавиш и купиш 100 литара неке опасне киселине?
После свега овога, нико неће хтети да чује нити да верује Беливуку, ако икад и добије прилику да каже нешто.
Ma, pazi, sigurno da je ekipa gospodina Nevolje radila takve gluposti.
Ali, potpuna je besmislica to frljanje takvim gadostima.
KOme to treba? Šta, država se opravdava narodu zašto je morala da uhapsi gospodina Nevolju?

Dakle, ovo sa snimcima je jasno skretanje pažnje sa nečeg važnijeg.
Generalno, moguće je da trenutno prolazimo nešto slično onom neuspelom puču u Turskoj 2016.
 
Pitaj boga sta je ovde istina. Nesto previse napakovanih stvari na racun one ekipe oko Stefanovica. Ovo se pakovalo bar godinu dana . Pri tom uopste ne sumnjam da su kriminalci. Ovde covek da postavi milion pitanja. Prvo ,pa covece ti si ih birao? Ako postoji snimak sa glavama ,aman ne pustaj to na TV uci od zapada ,nikada se ne prikazuju takvi snimci. Oteraces i ovo malo sto nas je ostalo.
 
Pustiće i te kako to je deo zastrašivanja i onda će kao evo protiv čega se ja borim ali će da zaobiđe onaj deo da ih je on i stvorio.
Sa druge strane mnogi naivni klinci ulaze u taj svet zaslepljeni skupim vozilima,silikonskim kuravama i tom lažnom sjaju a u realnosti sve je to samo privremena magla,ceh je skup i plaća se glavom evo i bukvalo ili višegodišnjom robijom nije loše da se vidi i ta realna strana te avanture.
 
Poslednja izmena:

Back
Top