Стављање до знања

W.A.S.P.:
Јели ... како то да кад год неко постави неку тему с каквим љубавним или сексуалним проблемом одговор увек буде 'стави му/јој' до знања ... зар не мислите да понекад не мора баш све да се зна ... или да се 'стави' до знања

мада ја баш волим да стављам другима до знања ... (ал не мисли)
e mene nervira kada neko postavi temu sa problemom i onda se uvek neko nakaci sa nekim "prakticnim" savetima tipa 'prepisano iz cosmopolitana' i onda krene da smara sa beskonacnim tekstovima o tome kako bi to trebalo da izgleda,korak po korak u teoriji...a teorija i praksa,dve razlicite stvari...i onda nam kako prosipa mudrost ko da svi ne znaju kako bi odredjeni problem trebalo da se resi :?

inace uopste ne kontam o cemu se radi tema,samo sam ovo zelela da podelim sa nekim :)

i htela bih samo da dodam da kaiser chiefs rasturaju koliko su dobri :)
 
Banshee:
e mene nervira kada neko postavi temu sa problemom i onda se uvek neko nakaci sa nekim "prakticnim" savetima tipa 'prepisano iz cosmopolitana' i onda krene da smara sa beskonacnim tekstovima o tome kako bi to trebalo da izgleda,korak po korak u teoriji...a teorija i praksa,dve razlicite stvari...i onda nam kako prosipa mudrost ko da svi ne znaju kako bi odredjeni problem trebalo da se resi :?

inace uopste ne kontam o cemu se radi tema,samo sam ovo zelela da podelim sa nekim :)

i htela bih samo da dodam da kaiser chiefs rasturaju koliko su dobri :)

cao momchino, pridruzi nam se!
 

Back
Top