Stari crtaci-da li su bili bolji

Dno sto se crtaca tice pocelo je sa tim Mocnim Rendzerima,Hi-Menom i Nindza Kornjacama....to su pioniri debilnih crtanih filmova

Totalno si u pravu za to.Kad se samo setim onih pravih crtaca e to je bila milina,sad sam se setio i Tarzana :) njega sam gledao ko blesav svaki dan,mislim da je pred Novu Godinu ili dan posle,bio jedan dobar deo programa posvecen bas crtacima,znam da smo mi klinci tada uzivali,a ovi danasnji mogu da gledaju reprize Granda i nekakve gluposti :( a i ako puste crtani to je neko japansko smece :( .
 
Dno sto se crtaca tice pocelo je sa tim Mocnim Rendzerima,Hi-Menom i Nindza Kornjacama....to su pioniri debilnih crtanih filmova

Slazem se. A otprilike su i igrani filmovi krenuli u tom pravcu, mnogo jurnjave, specijalnih efekata, spodoba i sl. bez price i duha.
A bas volim dobrog starog Duska Dugouska sa Nikolom Simicem ili Patak Dacu, Sofronija, Strumpfove, Diznija... ako se neko seca i Kalimera
 
Pa da i sto se filmova tice uglavnom neki superjunaci sa specijalnim efektima ...mada ima ok filmova ali i teskog smeca....recimo meni izraziti primer smeca je film 300 koji recimo mnoge odusevljava a meni je film dno dna od glume pa na dalje.Cak i da sam klinac isto me film ne bi odusevio vec bi takodje mislio da je krs.
 
Pa da i sto se filmova tice uglavnom neki superjunaci sa specijalnim efektima ...mada ima ok filmova ali i teskog smeca....recimo meni izraziti primer smeca je film 300 koji recimo mnoge odusevljava a meni je film dno dna od glume pa na dalje.Cak i da sam klinac isto me film ne bi odusevio vec bi takodje mislio da je krs.

Sta bi tek rekao na parodiju Meet the Spartans, to je duplo dno dna :lol:
Mada da ne bude da mi se od novih crtanih filmova nista ne svidja, izdvojila bih Simpsonove i South park, ali oni i nisu bas za decu, kao i dugometrazne poput Ledenog doba.
 
Pa ti Rendzeri su bas bas smece.. zbog njih sam prestao da gledam crtace posto nista gore od toga video do tada nisam z:)

Pa dobro,moram da priznam da je tada krenulo prikazivanje smeća,ali ja sam ih volela...
Mada....ni zbog čega posebno.....
Jednostavno sam zavolela to da gledam...
Ali,naravno da su stari bili i ostali bolji od današnjih.Definitivno....z:)
Videh da je neko spomenuo Teletabise.....Crtani je prikazivan za decu koja je retardirana....Mis'im šta reći.....
 

Back
Top