STARDUST CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne znam ni zbog čega dolazim i dalje ovde, nešto sam izgubila entuzijazam za kucanje po pdf-ovima! Ja sam dobro, mada me hvata migrena nešto u poslednje vreme. Treba da obnovim članarinu u biblioteci i da uzmem nešto za čitanje.
Ti, si dobro?

Ti si Blizanac u podznaku, vama je entuzijazam čas tu, čas nije. Ne ideš ti tako lako iz hipi komune. :)

Što se mene tiče, ok sam. Učim, pa ću videti šta će biti, nemam još puno vremena.

Imaš neku ideju šta ćeš da čitaš?

@ N3W :

I ja imam Veneru u Škorpiji. Ali ne volim žestinu.
 
Poslednja izmena:
Ti si Blizanac u podznaku, vama je entuzijazam čas tu, čas nije. Ne ideš ti tako lako iz hipi komune. :)

Što se mene tiče, ok sam. Učim, pa ću videti šta će biti, nemam još puno vremena.

Imaš neku ideju šta ćeš da čitaš?

@ N3W :

I ja imam Veneru u Škorpiji. Ali ne volim žestinu.

Moj podznak ljubav.<3 Ma, vala, i do ovna je, i oni često menjaju interesovanja, oduševe se pa se razočaraju. Nadam se da neću još izaći iz hipi komune!
Srećno sa ispitima, biće to dobro.

Nemam pojma šta da čitam. Verovatno ''Kad je Niče zaplakao'', ili tako nešto. Doduše, imam i ovde puno knjiga koje nisam čitala. Evo, pored mene ''Glad'' od Hamsuna, koju dotakla nisam.


Meni je Venera u Biku kad već pričamo čija je Venera u čemu !
 
Рецимо..... да неодољиво... карактерно подсећаш на извесну персону са тим надимком на неком форуму.

Ali tebi je Venera u Škorpiji zar ne? Žestina, dakle.
У Ваги. Ако се жестина може односити на велике дозе шећера, висококалоричну храну, онда, да, волим жестину.
 
Рецимо..... да неодољиво... карактерно подсећаш на извесну персону са тим надимком на неком форуму.


У Ваги. Ако се жестина може односити на велике дозе шећера, висококалоричну храну, онда, да, волим жестину.


onda bih volela da je upoznam, jer verujem da je super
a kakav je to moj karakter, Tanatose?

venera u vagi
to su estete jel da
volim jednog lika koji ima veneru u vagi ali ga i mrzim istovremeno jer je stoka
nisi ti tanatose ne brini se tebe ne volim uopšte

- - - - - - - - - -

pijem rakiju i jako mi je lepo

- - - - - - - - - -

sad sam provalila da ti je na avataru mads mikkelsen koji je njammmmmmmmmmmm
 
onda bih volela da je upoznam, jer verujem da je super
a kakav je to moj karakter, Tanatose?
Хиперболичан, агресиван истовремено и симпатичан (необична симбиоза).....

venera u vagi
to su estete jel da
volim jednog lika koji ima veneru u vagi ali ga i mrzim istovremeno jer je stoka
nisi ti tanatose ne brini se tebe ne volim uopšte
Е да знаш да сам се много потресао.
 
hvala tanatose sad mi je žao što sam bila malo zla prema tebi
da ja sam hodajuća kontradikcija
nemoj da mi se potresaš šaljem mnoooooogo ljubavi<3

- - - - - - - - - -

(da se ogradim znam da si sarkastičan ok=????)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top