Quantcast

STARDUST CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Agatha

Legenda
Poruka
66.786
Zdravo mila moja
Htedoh da ti poslužim neku lepu čokoladu i nađoh ovo
hqdefault.jpg

Barack-Obama-Chocolate-Easter-Egg-70055.jpg

Танатос

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.660
Meni su, na primer, najpotcenjeniji psihodelični rok bendovi - Family i Spirit. Debi album grupe Spirit mi je toliko lep da nemam reči za njega.
Чух од још неколико људи да је запањујуће задовољавајућ. Саће падне download.

aste se raspisali
ako ako
Дај и ти допринос, Тиа (Марлоне, упамти то име!).
Батали Цецилију, ЈК, Звезде ГранЏа и почни да се бавиш квалитетном музиком.

Poslednja izmena:

­mar­lon­

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
423
Чух од још неколико људи да је запањујуће задовољавајућ. Саће падне download.

Дај и ти допринос, Тиа (Марлоне, упамти то име!).
Батали Цецилију, ЈК, Звезде ГранЏа и почни да се бавиш квалитетном музиком.

kad bi kreno po policama sa muzikom kod mene, posle po ure izgubljenosti bi ti dao japanski noz za sepuku :lol:

- - - - - - - - - -

@Topic : :lol:

To je presudnije za obilazak poslastičarnica. :mrgreen:

Omiljena uzrečica ljudi s podznakom u Vagi je ''Pao mi šećer''

bro, kad ti padne secer isti ti q u kom god da si znaku... prskavas :)

Танатос

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.660
kad bi kreno po policama sa muzikom kod mene, posle po ure izgubljenosti bi ti dao japanski noz za sepuku :lol:
Кад би у твојој колекцији нашо Џетро Талов: ''Aqualung'', ома би се харакирисо.

@N3W: имам подзнак у Ваги, и ич ме не активира ни Рафаело, ни мињони, али... Киндер Пингвин.... :worth:

Елем, рикно легендарни Френк Винсент, звезда: ''Сопранових'', ''Добрих момака'', ''Побешњелог бика''.

Agatha

Legenda
Poruka
66.786

@N3W: имам подзнак у Ваги, и ич ме не активира ни Рафаело, ни мињони, али... Киндер Пингвин.... :worth:

Елем, рикно легендарни Френк Винсент, звезда: ''Сопранових'', ''Добрих момака'', ''Побешњелог бика''.

Aqualung sam čula još u osnovnoj školi od rođaka iz LA koji je veliki fan, i odma otkinula
Ian Andrson je pravi divni Lav
A ime je bendu dao po nekom škotskom agronomu
Pošto mi je Venera u 1. dobro aspektovana ali u Jarcu, volim neslatke slatkiše - najviše crnu čokoladu, sladoled, čiz kejk, i razne voćne zezalice
One hevi tortetine od 58 jaja i kilo šećera ne podnosim kao i većinu industrijskih slatkiša
Trenutno sam navučena na kandirani đumbir koji je divna kombinacija ljutog i slatkog, kao i crnu čokoladu sa čilijem ili sa morskom solju(e to je perverzija)
Odlične su i čokoladirane višnje i suve šljive

Poslednja izmena:

van halen 1995

Aktivan član
Poruka
1.885
Aqualung je super, tebi je Agi sigurno bilo zanimljivo kad si prvi put videla omot albuma. :)

Ali meni je prva asocijacija na prog : King Crimson : In the court of the Crimson King.

A i Quadrophenia od The Who, mada oni nisu baš prog, ali taj album bih svrstao u taj žanr.

A što se tiče Džetra Tala, agronoma, u srednjoj smo morali da znamo ko je on. Štaviše, iz istorije smo morali da znamo puno, puno detalja, i nekoliko meseci nakon odgovaranja, dođem kod profesorke nakon časa i pitam je namerno ko je bio Džetro Tal, baš sam ga zapamtio zbog benda. Nije imala pojma, kaže nikad čula. :-)

A šta najviše volite od Floyda?

Poslednja izmena:

van halen 1995

Aktivan član
Poruka
1.885
Traje i dalje pohod kod mene, pojavio se juče nakon dugo vremena. U stvari, valjda je to bilo juče, izgubio sam osećaj za vreme. :-) I ovde sam se zadržao najviše zbog muzike, kad se priča o muzici, ja se zalepim ko penzioner na šalter. :-)

Kako si ti? :-)

N3W

Iskusan
Poruka
6.597

Ali tebi je Venera u Škorpiji zar ne? Žestina, dakle.

-Lust

Iskusan
Poruka
5.212
Traje i dalje pohod kod mene, pojavio se juče nakon dugo vremena. U stvari, valjda je to bilo juče, izgubio sam osećaj za vreme. :-) I ovde sam se zadržao najviše zbog muzike, kad se priča o muzici, ja se zalepim ko penzioner na šalter. :-)

Kako si ti? :-)

Ja ne znam ni zbog čega dolazim i dalje ovde, nešto sam izgubila entuzijazam za kucanje po pdf-ovima! Ja sam dobro, mada me hvata migrena nešto u poslednje vreme. Treba da obnovim članarinu u biblioteci i da uzmem nešto za čitanje.
Ti, si dobro?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.