Stara Pazova

Umesto lipa mislim da su posadili ovo:

5697034716_7650cfd7b1_z.jpg



dok umesto platana sad imamo neke velike saksije u obliku piramide sa cvecem u raznim bojama.
 
Ćao svima! Nisam iz Pazove, ali interesuje me šta ima za posetiti u Pazovi i okolini? Radim za portalu Upoznaj Srbiju pa bi nam svaka zanimljiva priča dobro došla da promovišemo Pazovu :)
Možete preporučiti i neki restoran, smeštaj, izletište?
Na našem sajtu već nešto ima, ali nije na odmet dodatna info:)
 
Sto se tice same Pazove, zaista ne znam sta ima zanimljivo za posetiti. Ali u Golubincima postoji 'dvorac' Slos koji je izgradjen, mislim u 18 veku, a u kome je jedno vreme boravio Karadjordje. Sad je nedavno izasla i vest da je Betovenova ljubavnica takodje jedno vreme u njemu boravila. Golubinci su i etno selo.
 
Stara Pazova kao mesto nista posebno,mesto je drugo cini mi se u Srbiji po broju Slovaka,ima lastu koja je skupa i radnici bezobrazni,ima mlinpek nije los lepe ima kiflice sa susamom,pre je pica bila ekstra a sad je bezveze,ima i mo picerija u pocetku su mi bile ok pice ali sad je sve skupo...ima par kafica,bila je odlicna diskoteka za omladinu bombarder sa lepim devojkama ali je nazalost zatvoren jos pre cetiri godine,ima diskoteka pin ali i ona slabo radi u poslednje vreme,pre je bilo dosta posecenije i ima jos par kafica...

Nova Pazova otprilike isto ko Stara ima popularnu pljeskarnicu gadza,ali pljeskavice ko pljeskavice nista posebno i ima picerija foka jeo sam jednom picu preklapacu i odlicna je. Banovci su lepi zato sto imaju Dunav i ima jedna plaza zove se venecija u Starim Banovcima,a ima lep pogled na Dunav i u Novim Banovcima blizu kuce od doktora Bojovica ginekologa. Banovci imaju stambeno naselje koje se zove kablar ili Banovci Dunav i koje dodje kao centar Novim i Starim Banovcima. Ima dobro pohovano meso kod mite fast food na Kablaru,takodje picerija house u Novim Banovcima ima dobre pice...
 

Back
Top