Star Academy iliti Operacija Trijumf

Onaj maca rtd je smesan na trenutke a na trenutke me tako iznervira da to nije zdravo...sve u svemu svaku desetu rec ga razumem...

Ono sa quercevima i piechkama je malo preterano bilo cini mi se

Slazem se sa svim sem s tim da je Maca smesan:mrgreen: On je sve samo ne smesan... Kolika kolicina primitivizma izbija iz njega, to je meni nepojmljivo. Jos na pocetku pomislih "ajde mozda i bude nesto, ipak nije takav idiot" al kad je poceo sa "forama":thumbdown: I to, pola ga ne razumem... Preko koje veze li je on tu dosao:dash:

Sto se samog soua tice... Niko me nije posebno fascinirao, ali jedino mi je ostala o secanju devojka koja je pevala sa Anastasijom... Na nju sam jedino obratila paznju, dobra je:ok:
 
x66156281644610819_5.jpg


Ona Hrvatica dobro vodi, ali je uzasna A.Jolie kopija od frizure, sminke stajlinga...
Maca je no comment..Jezik mu se zavezao, a image a la Dino Dvornik je malo degutantan u ovim trenucima, slozicete se?
Ana je svoja, spontana, slatka i to je dobro.
`Numera` sa keckama i ostalim `ckama` je za banovanje sa tv-a for good. Cenzura??!!! Upropastise decka koji je nastupao sa bardom iz Dalmacije.
A, Milan, njemu zena propala kroz pod....a on posmatra...gleda...seta se oko rupe...
Pevaci su ok. Ne bi bili tu da ne znaju da pevaju.
Anastasia otpevala, odigrala, ispratise je bez pozdrava, kao `e, aj` sad ti malo pomeri sa bine, ide dalje program`
 
Poslednja izmena:
upravo gledam i rekao bih da si žešće omašila :lol:

moguće, moguće :lol:
kao što rekoh na muzici
voditelji su :neutral:
znači, katastrofa, počev od one ane, koju uopšte ne mogu da smislim, pa sve do Mace i one hrtvatice, kako li se zvaše
što se takmičara tiče, talentovani, to im priznajem,
vidi se da većina sluša dobru muziku i pohvale za to
osim toga, nemam šta da dodam
e, da, oduševilo me je, ali totalno, što ima Hrvata, Bosanaca, Makedonaca i Srba. Svi u jednom. To je apsolutno fenomenalno :heart:
I Anastasija je bila dobra
Žena izgleda fantastično
 
slazzem se Maca je blagi ochaj i tiha jeza
Ana uzzas
Hrvatica para rasvetu po plafonu svojom pushkom
Milan jedini vredi neshto

sinocnji "spektakl" rezzirao je francuz, kako bi pokazao ovim nashim dilberima koji su standardi
u ovom konkretno spektaklu
bolje da ne iznosim chovekove komentare na rachun voditeljskog chetverca bez kormilara :lol:
 
Ona Hrvatica dobro vodi, ali je uzasna A.Jolie kopija od frizure, sminke stajlinga...
Maca je no comment..Jezik mu se zavezao, a image a la Dino Dvornik je malo degutantan u ovim trenucima, slozicete se?
Ana je svoja, spontana, slatka i to je dobro.
`Numera` sa keckama i ostalim `ckama` je za banovanje sa tv-a for good. Cenzura??!!! Upropastise decka koji je nastupao sa bardom iz Dalmacije.
A, Milan, njemu zena propala kroz pod....a on posmatra...gleda...seta se oko rupe...
Pevaci su ok. Ne bi bili tu da ne znaju da pevaju.
Anastasia otpevala, odigrala, ispratise je bez pozdrava, kao `e, aj` sad ti malo pomeri sa bine, ide dalje program`


slazem se sa svim u potpunosti sa tobom, osim za Nikolinu.....mnogo mi je izveshtachena...:thumbdown: za razliku od Ane koja je spontana,simpatichna...:worth:
 
Odusevila te pesma ili kako je decko otpevao?

Posto pesma je toliko degutantna i neprimerena, kao i nastup uostalom. Jeste to zabavni program, sve ja razumem, ali ono...:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
To em deca gledaju, em ne prilici takvoj emisiji. Nemam reci:roll:

Nastup je vise nego ODVRATAN! Golub? nemam reci, kazem , opet cenzura ne postoji, bar nek se neki ljudi koji se bave zloupotrebom zivotinja jave, kad ovi sto se bave zloupotrebom nasih mozgova cute :otkacio:
 
meni je bilo interesantno silno reklamiranje lopova iz Emotiona kako su dali silne pare za opremu, za mašine, pa kao četiri miksete po 100 000 eura, da bi u toku živog prenosa voditelji morali da dodaju mikofon pevačima kad daju kao neke izjave jer se ništa nije čulo...pa bina, pa to Srbija nije videla, a slepci ne znaju ni da izrežiraju jedan kadar a da se ne vide tri kamermana istovremeno, neka su doveli i osam Francuza da im režiraju, ali nije valjalo...žiri...Marina Tucaković...žena koja sklepa pesme za 50 % novokompanovanog folk đubreta..na konto čega je ona tu..minulog rada (tamo 80-tih...)..sve u svemu...preveliki zalogaj za glupake iz Emotion-a...verovatno su imali dobru ideju, ali da ne znaju da je realizuju-ne znaju....
 
Mne ovo podseca na zvezde granda. Ocekivao sam mnogo vise mnogo kvlaitetnije pesme. Al dobro. Anastasija dobra je ono pesma.

Jedino sto me je odusevolo jeste pesma sto je otpevao onaj lik iz bg-a sa grup Let3 sto je pevac pustio goluba...;)

Ne znam koji je problem... Pesme koje su pevane su najveći hitovi Yugoslavije :think:.
I uopšte ne liči na zvezde granda ... Z.G. ovoliko zvezda ne mogu okupiti u čitavoj sezoni a kamoli 1 emisiji. Kandidati mogu da uče one iz ZG...
Jedina sličnost je što se na oba mesta peva. Ali scena,voditelji,kandidati,žiri,gledanost.... ZG su dalekoooooo :ok:
 
meni je bilo interesantno silno reklamiranje lopova iz Emotiona kako su dali silne pare za opremu, za mašine, pa kao četiri miksete po 100 000 eura, da bi u toku živog prenosa voditelji morali da dodaju mikofon pevačima kad daju kao neke izjave jer se ništa nije čulo...pa bina, pa to Srbija nije videla, a slepci ne znaju ni da izrežiraju jedan kadar a da se ne vide tri kamermana istovremeno, neka su doveli i osam Francuza da im režiraju, ali nije valjalo...žiri...Marina Tucaković...žena koja sklepa pesme za 50 % novokompanovanog folk đubreta..na konto čega je ona tu..minulog rada (tamo 80-tih...)..sve u svemu...preveliki zalogaj za glupake iz Emotion-a...verovatno su imali dobru ideju, ali da ne znaju da je realizuju-ne znaju....

Šta da kažem ? Nisi u pravu.....
 

Back
Top