Stampac nece da stampa

Jowwa90

Zainteresovan član
Poruka
349
Povezao sam stampac i laptop preko usb-a. Drajveri se svi najnormalnije instaliraju, u devices and printers je stampac pokazan kao prepoznat uredjaj i ima otkaceno da je default printer. Kada kliknem u word ili kad probam test print page, on je kao posalje stampacu ali se nista ne desava. Na drugom kompu sam uradio isti postupak i radi normalno. Operativni sistem je win7 na oba. Jel ima neko resenje?
 
Probao drugi USB port. I dalje nece. Bio u devices i printers, tamo sve cackao kad kliknem nesto da stampa ubaci ga u onaj prozorcic in queue (kako se vec pise) i onda samo odjednom nestane, a pisalo je sending kao slanje stampacu i opet nece. Na drugom kompu savrseno radi. Sva podesavanja su ista, stvarno ne znam sta je :/
 
Stvarno ne znam sta mu je. Probao sam i sa drugim kablom. Nece i dalje, sa oba kabla na jednom kompu radi najnormalnije a na ovom nece. Probao sve USB portove koje ima, reinstalirao drajver 10 puta, nema efekta. Kad u bilo kom programu kliknem print, krene kao da salje stampacu ali se nista ne desava.... :/
 
PROVERI JOŠ OVO.....u ...Properties ..;)..

Možda si instalirao na ...POGREŠAN PORT...;)

printerprop01.jpg


printerprop02.jpg


Iako ne znam koji printer imaš....slike nebi trebale da se bitno razlikuju...;)
 
ONDA NEMA DRUGE...KVAR JE U KOMPU..;)...( ILI )

START > Control Panel > System > Hardware > Device Manager > Universal Serial Bus Controllers >...pa pogledaj da li negde imaš žuti zak uzvika..!

( ILI )

AKO NEMA NIŠTA....PROBAJ JOŠ OVO....( to sam slučajno ..OTKRIO.:confused:..)

Da ne veuješ....neki put ...KABL ZA PRINTER MOŽE DA BUDE PROBLEM......( zbog različite osetljivosti portova na printeru..:confused:..)

Probaj sa ..NOVIM ŠTO KRAĆIM KABLOM...:).
 
Narode treba mi necija pomoc!!! Uzela sam od druga stampac laser jet 5l hp marke i sve na kompu je normalno instalirano ali je problem u tome sto kad odkucam nesto u wordu i posaljem na stampanje izlazi mi da je file posat stampacu ali on nece da stampa moze li mi neko reci sta da radim hotno mo treba pomoc!!! z:(
 

Back
Top