Staljin i Ukrajinci: Naravoučenje za budućnost!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.071
Ako čovek ne uradi šta čovek treba da uradi kada mu se ukaže prilika, često će da ima teške posledice u narednih barem 100 godina! Par primera: Ukrajinci koji pre 90 godina nisu svedeni na zanemarivu manjinu, šiptari na Kosovu, tzv. 'bošnjaci' u Bosni, Srbi u Hrvatskoj, Jevreji u Nemačkoj, Indijanci u USA itd, itd...... Pa kaže: Hrvati, Nemci i ameri su se na vreme pobrinuli da im se ti problemi ne bi razvlačili vekovima kao meksičke sapunice! :zcepanje:
PS: Džaba brišete, otišlo već i na FB! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
309-fb.png
 
Poslednja izmena:
Tema ti je idiotizam. Kako se bar malo ne zgadis samog sebe?
Ko je idiot? Hrvati NEMAJU 'konstitutivne' Srbe, Nemci nemaju 'konstitutivne' Jevreje, ameri nemaju konstitutivne Indijance... ali zato Srbi imaju konstitutivne šiptare te 'bošnjake' u Bosni, Rusi imaju konstitutivne Ukrajince na teritoriji koja pripada Rusiji...itd! :bravo:
 
Ko je idiot? Hrvati NEMAJU 'konstitutivne' Srbe, Nemci nemaju 'konstitutivne' Jevreje, ameri nemaju konstitutivne Indijance... ali zato Srbi imaju konstitutivne šiptare te 'bošnjake' u Bosni, Rusi imaju konstitutivne Ukrajince na teritoriji koja pripada Rusiji...itd! :bravo:
To nije opravdanje za genocid koji opravdavas (na stranu koliko je to u zadnje vreme zloupotrebljavan izraz).

Kad covek dodje do tih godina a nema pameti, strasno je.

Pa komunizam i fasizam su ti jedno te isto po posledicama!
 
Ako čovek ne uradi šta čovek treba da uradi kada mu se ukaže prilika, često će da ima teške posledice u narednih barem 100 godina! Par primera: Ukrajinci koji pre 90 godina nisu svedeni na zanemarivu manjinu, šiptari na Kosovu, tzv. 'bošnjaci' u Bosni, Srbi u Hrvatskoj, Jevreji u Nemačkoj, Indijanci u USA itd, itd...... Pa kaže: Hrvati, Nemci i ameri su se na vreme pobrinuli da im se ti problemi ne bi razvlačili vekovima kao meksičke sapunice! :zcepanje:
PS: Džaba brišete, otišlo već i na FB! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Pogledajte prilog 1188972
da svi povremeno ne neguju mrznju ne bi bilo bitno koje si vere i nacije

sta meni smeta bosnjak, on radi svoje , ja svoje , imamo svaki svoje

a ime drzave? - nije ni bitno , drzava je samo konstrukt
 
da svi povremeno ne neguju mrznju ne bi bilo bitno koje si vere i nacije

sta meni smeta bosnjak, on radi svoje , ja svoje , imamo svaki svoje

a ime drzave? - nije ni bitno , drzava je samo konstrukt
Ma on je pobrkao sve, ne vredi mu objasnjavati.

Prvo Rusi i Ukrajinci su isti narod, ili bar ogromnom vecinom.

Drrgo "Bosnjaci" su ustvari srpske poturice, i opet su potekle od jednog naroda, tako da u takvim stvarima najbolje je biti mudar i tolerantan i privoleti ih na zajednicki zivot, kakvi genicidi kakvi bakraci meni se kosa dize na glavi od ovakvih ideja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top