Šta Žene Žele?

Urwald

Primećen član
Poruka
822
Šta Žene Žele (What Woman Want) je romantična komedija iz 2000te sa Mel Gibsonom i Helen Hant.
Radnja:
Mel Gibson je neženja koji brzo napreduje u jednoj od najuspešnijih marketinških agencija u Čikagu. Ali, njegov brz uspon dolazi u pitanje kada ga agencija zaobiđe i na njegovo mesto postavi lepu Helen Hant. Gibsonova perspektiva više nije tako blistava, ali sve se menja nakon što uključen fen padne u kadu punu vode u kojoj je Gibson i on doživi strujni udar: on od tada može da čuje šta žene misle i žele.
Koristeći prednost svog novog dara, Gibson želi da minira Helenine planove i ukrade njene ideje.
Ali, tada opet se sve menja - on čuje sopstveni unutrašnji glas koji mu govori da se zaljubio.

the-woman-looks-at-the-man.jpg


Film po meni jeste krindž, jednom sam ga odgledao u mladosti jer mi je bila komična scena da ti ispadne fen u kadu i da dobiješ super moći (desilo mi se jednom nešto slično u kadi, mada dobio sam samo potres mozga kada sam pao... tako da ne pokušavajte ovo kod kuće!)

Suština teme se svodi na par pitanja:
Za dame:
Da li vam se desilo da naletite na muškarca koji je uspeo da vam čita misli i želje i ako jeste kako je to izgledalo?
Za gospodu:
Da li imate tu moć da čujete šta žene misle i žele i kako su te stvari izgledale u praksi?
Generalno:
Kako komunicirate vaše misli i želje sa partner(k)om? 😉
 
Poslednja izmena od moderatora:
Šta Žene Žele (What Woman Want) je romantična komedija iz 2000te sa Mel Gibsonom i Helen Hant.
Radnja:
Mel Gibson je neženja koji brzo napreduje u jednoj od najuspešnijih marketinških agencija u Čikagu. Ali, njegov brz uspon dolazi u pitanje kada ga agencija zaobiđe i na njegovo mesto postavi lepu Helen Hant. Gibsonova perspektiva više nije tako blistava, ali sve se menja nakon što uključen fen padne u kadu punu vode u kojoj je Gibson i on doživi strujni udar: on od tada može da čuje šta žene misle i žele.
Koristeći prednost svog novog dara, Gibson želi da minira Helenine planove i ukrade njene ideje.
Ali, tada opet se sve menja - on čuje sopstveni unutrašnji glas koji mu govori da se zaljubio.

Film po meni jeste krindž, jednom sam ga odgledao u mladosti jer mi je bila komična scena da ti ispadne fen u kadu i da dobiješ super moći (desilo mi se jednom nešto slično u kadi, mada dobio sam samo potres mozga kada sam pao... tako da ne pokušavajte ovo kod kuće!)

Suština teme se svodi na par pitanja:
Za dame:
Da li vam se desilo da naletite na muškarca koji je uspeo da vam čita misli i želje i ako jeste kako je to izgledalo?
Za gospodu:
Da li imate tu moć da čujete šta žene misle i žele i kako su te stvari izgledale u praksi?
Generalno:
Kako komunicirate vaše misli i želje sa partner(k)om? 😉
Немам благе везе шта жене мисле нити их читам.
Не бих ни желео...
оно из филма је хорор...
Разговор, разговор и само разговор.
Ако дама неће да разговора, тражим другу даму...нисам видовит.
Памтим шта им се свиђа, а шта не, и мењам своје грешке...
Али, да читам мисли не могу, не желим и непотребно је.
 
Suština teme se svodi na par pitanja:
Za dame:
Da li vam se desilo da naletite na muškarca koji je uspeo da vam čita misli i želje i ako jeste kako je to izgledalo?
Sta ima da mi cita misli i bavi se paranormalnim aktivnostima:malav:

Ja podnesem jasno definisane zelje i nezelje, na papir ako treba kao podnestak,za uzvrat,u istom formatu, trazim zelje kojima cu ja biti potencijalna zlatna ribica i onda svako svoj spisak resava:zkez:
I tako ...to je bas fin proces🌟💥💫
 
Šta Žene Žele (What Woman Want) je romantična komedija iz 2000te sa Mel Gibsonom i Helen Hant.
Radnja:
Mel Gibson je neženja koji brzo napreduje u jednoj od najuspešnijih marketinških agencija u Čikagu. Ali, njegov brz uspon dolazi u pitanje kada ga agencija zaobiđe i na njegovo mesto postavi lepu Helen Hant. Gibsonova perspektiva više nije tako blistava, ali sve se menja nakon što uključen fen padne u kadu punu vode u kojoj je Gibson i on doživi strujni udar: on od tada može da čuje šta žene misle i žele.
Koristeći prednost svog novog dara, Gibson želi da minira Helenine planove i ukrade njene ideje.
Ali, tada opet se sve menja - on čuje sopstveni unutrašnji glas koji mu govori da se zaljubio.

Film po meni jeste krindž, jednom sam ga odgledao u mladosti jer mi je bila komična scena da ti ispadne fen u kadu i da dobiješ super moći (desilo mi se jednom nešto slično u kadi, mada dobio sam samo potres mozga kada sam pao... tako da ne pokušavajte ovo kod kuće!)

Suština teme se svodi na par pitanja:
Za dame:
Da li vam se desilo da naletite na muškarca koji je uspeo da vam čita misli i želje i ako jeste kako je to izgledalo?
Za gospodu:
Da li imate tu moć da čujete šta žene misle i žele i kako su te stvari izgledale u praksi?
Generalno:
Kako komunicirate vaše misli i želje sa partner(k)om? 😉
Imam tu moc brate i kad god mi se otvore "usi" da ih cujen, brze bolje zatvaram kao da je tesko nevreme.
A ako te interesuje sta zele, necu da namecem odgovor ali mozes me pitati. Samo pazi, odgovor nosi tezinu.
 
Prosto i jednostavno : želim da sam nađe svoje gaće i čarape ne prstom da mu pokazujem da su na istom mestu već dugoo. Da ispusti daljinac iz ruku povremeno i primeti da su nam se deca popela na luster :mrgreen: Da se javi na telefon kada ga zovem da g podsetim šta sve treba da kupi a ne da mi donese brašno umesto šećera i pivo umesto jaja :mrgreen: Ja takvog nisam našla, ako neka dama jeste, neka mi se javi u pp i otkrije mi tajnu uspeha :mrgreen:
 
a žene tipa žele

da ne smrdi i ne ide neopeglan i sa žvalama oko usta
da ima para za život i malo preko (ne mislim za grobno mesto, nego za skijanje)
da vozi
da dobro j.ebe
da je odgovoran za sopstvene emocije

ali nekima je i ovo skandalozno previše
Hahaha...za grobno mesto...:rotf:

Pa ovo je nekako vise kao filter za pretragu pa kad se pretraga zavrsi...onda ide razmena zelja...obostrano ofc.
 

Back
Top