Шта вам се не свиђа на Kрстарици?

Ne sviđa mi se što sam pre minut čitala ovu temu, htela da lajkujem nekoliko postova a nisam mogla jer prijavljuje da ' zahtevana tema nije pronađena'!?
Refrešujem stranicu, sve obrisano.
Da li je sve bio spam ili su nedopadljivi postovi?

nedopadljivi postovi
jer opste je poznato da istina boli
a nekek stvari NECE da se menjaju jer jos uvek funkcionisu
naglasak na JOS UVEK i treba zaista preispitati
koja je interensn grupa koja je pozeljna da diskutuje
da li postoji plan
ili je sve svedeno na "klik" i to je merilo popularnosti ?!

Nije potrebn adublja analiza samo malo tehnickih korekcija i eto ga forum ko nov, ko mladozenja :D

Svasta mi je brisano u poslednje vreme i ne kukam zbog toga vec sto smatram da je bila
zaista konstuktivna kritika.

Kada se zaje8avam idem do koske kada sam ozbiljan - takodje.

Na sveopstu zalost neko nece ili ne zeli trenutno da razmotri sve "smernice" koje je na ovoj temi dobio
od svih nas. A svi koji ovde pisemo samo JAKO razliciti
ali svima nam je zajednicko jedno .....


necu da kazem sta je to sto nas veze i koja nam je ista misao... to treba da odgonetne neko ko je za to placen :kiss:
 
ja vidim 10 vise. :kez:

ali ne znam zasto se stresiras sto ti je jedna "oduzeta"
ocigledno je obrisana.

kako i zasto ko zna.. mozda je bila u temi koja je obrisana iz nekog razloga.
mozda je bila u okviru neke prepirke pa je masovno obrisana u paketu sa drugim porukama
kao da je to vazno.
ja da me sad pitas nemam pojma koliko poruka imam napisanih niti znam da li me je neko brisao ili ne..prosto me zabole.

sto se cimas oko ovakvih gluposti?
ti u svakom slucaju dobijas obavestenje kad se poruka obrise.
 
ja vidim 10 vise. :kez:

ali ne znam zasto se stresiras sto ti je jedna "oduzeta"
ocigledno je obrisana.

kako i zasto ko zna.. mozda je bila u temi koja je obrisana iz nekog razloga.
mozda je bila u okviru neke prepirke pa je masovno obrisana u paketu sa drugim porukama
kao da je to vazno.
ja da me sad pitas nemam pojma koliko poruka imam napisanih niti znam da li me je neko brisao ili ne..prosto me zabole.

sto se cimas oko ovakvih gluposti?
ti u svakom slucaju dobijas obavestenje kad se poruka obrise.
Nema obaveštenja! I ne stresiram se samo sam to primetila. Zato sad
desetak dana pratim tako što napravim ravan broj poruka.
Svako jutro vidim da mi nedostaje jedna poruka.
E sad se pitam koliko li mi je do sada poruka nestalo na ovaj način.
 
primecujem da je politika pdf, okupirana prorezimskim propagandnim temama, no nema cenzure sto se tice mene...
Teme otvaraju članovi, moderacija i nema neke veze s tim, svako ima prava da otvori temu koja je u skladu sa pravilnikom. Mada, više je tema koje nisu prorežimske ali se to ne prati već se daju subjektivne procene.
 
Teme otvaraju članovi, moderacija i nema neke veze s tim, svako ima prava da otvori temu koja je u skladu sa pravilnikom. Mada, više je tema koje nisu prorežimske ali se to ne prati već se daju subjektivne procene.
To da. No u zadnjih 2 nedelje se izrazito otvaraju pro rezimske teme. Naravno, forum za to nije kriv, nego clanovi...
 

Back
Top