Sta Vam je uteralo "strah u kosti"?

Zdravo svima,

nova sam ovde. A nekako mi prilici, mislim, da se bas ovako i ovde
prvi put obratim.


Samohrana sam mama, bez alimentacije i u otkaznom roku na radnom mestu...
Neka jeza me spopala!?


Sta vi radite sa vasim strahom?

Unapred hvala svima koji se za ovu temu zakace.
Mozda mozemo nekome pomoci :)

U zivotu imam samo 1 strah trenutno, a to je zubar. Resavam ga najgluplje moguce-izbegavajuci ga
Moja majka je bila sa 2 dece u istoj situaciji kao ti
Borila se svakim delom sebe za brata i mene
Otac je davao neku smesnu alimentaciju, kao da ti neko sad da 200 dinara, recimo
Zavrsila sam fakultet, profesor sam
Brat je sad na faxu
Sad ja pomazem mojoj majci
Treba vremena, treba rada i truda, treba i malo srece, ali ona narodna"Sve se moze kad se hoce " postoji s razlogom
Polako, malo snage volje, malo ljubavi, malo rada, napravi se planina snage
Samo veruj u sebe i cuvaj svoju decicu
Pa ne moraju da imaju ove il one patike
Ne moraju svaki dan da jedu meso
Ne mora milion stv
Znam da su odricanja, ali 1 dana ces moci da se nasmejes i kazes svima u brk kako si ti tu tvoju decu podigla i dovela dotle i dotle
Veruj mi, gledam svoju majku i vidim to
Samo hrabro i sve najbolje ti u zivotu zelim :)
 
Poslednja izmena:
U zivotu imam samo 1 strah trenutno, a to je zubar. Resavam ga najgluplje moguce-izbegavajuci ga
Moja majka je bila sa 2 dece u istoj situaciji kao ti
Borila se svakim delom sebe za brata i mene
Otac je davao neku smesnu alimentaciju, kao da ti neko sad da 200 dinara, recimo
Zavrsila sam fakultet, profesor sam
Brat je sad na faxu
Sad ja pomazem mojoj majci
Treba vremena, treba rada i truda, treba i malo srece, ali ona narodna"Sve se moze kad se hoce " postoji s razlogom
Polako, malo snage volje, malo ljubavi, malo rada, napravi se planina snage
Samo veruj u sebe i cuvaj svoju decicu
Pa ne moraju da imaju ove il one patike
Ne moraju svaki dan da jedu meso
Ne mora milion stv
Znam da su odricanja, ali 1 dana ces moci da se nasmejes i kazes svima u brk kako si ti tu tvoju decu podigla i dovela dotle i dotle
Veruj mi, gledam svoju majku i vidim to
Samo hrabro i sve najbolje ti u zivotu zelim :)


Hvala draga moja na ohrabrenju :*
 
Sletanje autom sa puta pre 6 godina. I to u neku travu, korov, drvece a i provalija nije bila daleko. :eek:
Situacija kada sam sedeo pored kreveta moje bolesne cerke u bolnici. Ona se tresla, imala temperatutu preko 40 stepeni, dva antibiotika su vec probana i nijedan joj nije pomagao. Ona sprava za puls i te gluposti je pocela da pisti, oduzeo sam se bio i pomisljao svasta.
Davno, davno, situacija kad sam polomio ruku. Pao sam i polomio ruku. Imao sam bolove, ali sam se tek oduzeo kad sam ustao i video da podlaktica te ruke visi samo onako, bez preterivanja skoro do poda. :eek:
Kada sam bio na pecanju, tek je svanulo, sedeo sam sam i gledao Dunav. I znate onaj osecaj kad osetis da je neko iza tebe. E tako sam ja imao taj osecaj, okrenuo sam se a u faci mi je bio haski koji me je prilicno neljubazno gledao. :mrgreen: Tu sam se isto bukvalno oduzeo. Kapiram da me je kostao dve godine zivota, crk´o dabogda.
 
To je bas ono najgore. Za sebe ne brinem ni priblizno toliko, samo da su mi oni zdravi. Supruga svaki put dobije krizu kad se neko od njih dvoje razboli. Bar sam ja sad malo doveo sebe pod kontrolu da ne panicim kod svake sitnice, ali nije mi svejedno. A taj konkretni dogadjaj necu nikada zaboraviti, to u bolnici. Strasno je bilo.
 

Back
Top