Шта урадити са толиким вакцинама?

Зашто се не дају ваксерима умјесто да пропадну? Чак једно вријеме се тврдило да љече и рак и доприносе бољем квалитету живота и унутрашњој срећи.
smrt leči rak u 100% slučajeva...
 
Зашто се не дају ваксерима умјесто да пропадну? Чак једно вријеме се тврдило да љече и рак и доприносе бољем квалитету живота и унутрашњој срећи.
Ako više nema potrebe za njima treba ih baciti, poslužili su svrsi.
 
зар је могуће да нема потребе након онаког чуда? ено и грипа и прелада се повратиле скроз :eek: :think:
Ovo je bilo dosta ozbiljnije od gripe i prehlada, tako da ne vidim šta je sad tu problem. Neke su plaćene, neke su doniranem okreni-obrni to saad nije toliko ni bitno.
 
Trebalo je zadržati intenzitet pucanja učvrstili bi imuni sistem na zavidan nivo. Mogli bi da žive u nuklearnom reaktoru i da jedu uranijum :D
е како би онда пуцали од здравља и среће
а замисли још да одрадиш свој дио за неке велике ствари, свјетске још :mrgreen:
 
Зашто се не дају ваксерима умјесто да пропадну? Чак једно вријеме се тврдило да љече и рак и доприносе бољем квалитету живота и унутрашњој срећи.
Da bi ti otvorio temu na Krstarici i ćaskao sa tri antivaksera. Eto naprimer zato...
 
Da bi ti otvorio temu na Krstarici i ćaskao sa tri antivaksera. Eto naprimer zato...
ја више волим ћаскати са ваксерима
занимљивији су ми од антиваксера

прије неки дан читам мање од 15% се вакса још увијек, људи се жале шта ће са толиким вакцинама
Ђе су ваксери, зашто не долазе да приме своју дозу, свој лајф ђус?
 
ја више волим ћаскати са ваксерима
занимљивији су ми од антиваксера

прије неки дан читам мање од 15% се вакса још увијек, људи се жале шта ће са толиким вакцинама
Ђе су ваксери, зашто не долазе да приме своју дозу, свој лајф ђус?
A ti ne znaš da virus mutira vremenom te generalno oslabi ili ne? Ili da se pravimo blesavi. Kako hoćeš da razgovaramo?
Eto ja sa čipom i 5 G mrežom sam razvila sposobnost da razgovaramo kako oćeš. Samo kaži kako.
 

Back
Top