Шта у ствари хоће хомосексуалци?

Хомосексуализам је девијација, психичка болест и нико ме не може убиједити у супротно!:rtfm:

Pa to je jos jedan razlog vise da se zaustavi diskriminacija. Zar treba sada neko tebe da diskriminise zato sto si psihicki bolestan?Bolesnim ljudima treba pomoci a ne sikanirati ih.
 
a sto mogu ****** da se vencavaju medju sobom i sire svoje bolestine a normaln covek koji voli zene , ne moze da ih ima 4-5 komada na gomili ako mu se hoce?

kako to da je imanje vise zena istovremeno krivicno delo, a primanje krivog stojka u bulju - nije ???

zar to nije samo po sebi - bolesno???

i zar to nije licemerje u tim zapadnim zemljama dozvoliti pederima da imaju kolko hoce medju sobom veza, da se vencavaju a zabraniti normalnim muskarcima da imaju vise zena istovremeno ako zele ?

mnogo pitanja a malo odgovora.
 
Nije frka za to... Ali necu da se selim! Hocu da zivim u svojoj matici i trazim da moje seksualne devijacije budu legalne i finansirane od drzave, kao ovi sto se kolju u zuto.

bas tako. a kad bi skyndancerki i homoseksualcima porucio to sto je ona rekla tebi "preedji na islam i idi u malu aziju i tamo se rokajte u bulju" proglasili bi te za homofobnog fasistu jerbo krsis njihova seksualna prava.
 
Dve činjenice:

Homoseksualizam jeste poremećaj.

Gay lobi, kao i svaki drugi, postoji zbog kinte, a ne zbog homoseksualaca. Njihov je posao da izazivaju sran*ja, kako bi, kao ugroženi (navodno, ničim izazvano), dobili finansijsku i sličnu podršku od raznih drugih grupa i individua. Naravno, tu kintu zadržavaju čelnici lobija, a za prosečnog geja ih libo tuki.
---

Ja nemam ništa protiv homoseksualaca. Ne smetaju mi ič. Samo su mi malo nelogični u nekim svojim razmišljanjima, al' ne možemo svi da budemo isti, ebi ga.
Ono što treba da bude jasno: U sredini gde postoje, kao što je postavljač teme rekao, mnogo veći problemi, niko ne može da očekuje da će ljudi postati tolerantniji.

Pas ne juri mačke kada ima kosku.
 
Pa to je jos jedan razlog vise da se zaustavi diskriminacija. Zar treba sada neko tebe da diskriminise zato sto si psihicki bolestan?Bolesnim ljudima treba pomoci a ne sikanirati ih.

Нико да ми одговори У ЧЕМУ СЕ САСТОЈИ ТА "ДИСКРИМИНАЦИЈА"... КОЈА СУ ТО ПРАВА УСКРАЋЕНА ПЕДЕРИМА ???:rtfm::rtfm::rtfm:
 
a sta tu ima da se podrzava i ne podrzava, to je kao da se odlucujes dal podrzavas da li ljudi treba da prave decu ili da li svetlo na semaforu treba da bude zeleno ili plavo? neke stvari su prosto nuzno pojtojanje, nije rec o podrsci niti o nuznu afirmativnom stavu, kao da je to moguce, vec o ravnopravnosti i normalnom zivotu? sta mogu da ocekuju dva tipa koja se drze za ruke ili recimo ljube na terazijama? a zašto? što je to drukcije od istog cina muskarca i zene, mozda i njima smeta to... ne mogu da imaju zakonom uredjenu zajednicu zivota (zvala se ona brak ili kako), ne mogu da naslede partnera, da imaju zajedicku imovinu...ovo cisto neke normativne stavri... sta akzes niko nije rekao ubicu vas... pa jedino ako zivis u amsterdamu pa i da polurazumem tu izjavu... jeste pola sveta obespravljeno al oni traze prava ako nista protestom i blejanjem u nemanjinoj svako malo... gde ovi traze prava... posao - da otvoreno istupi kao gej, dakle da ispoljava minimum svoje privatnosti, premda toga nema mesta na ozbiljnom poslu, al prosto da se zna, sta mislis kako bi gledali na vecini radih mesta u srbiji... e ovaj zadnji deo se slazem, jer to je stvar drustvene kulture klime isl i stoga je ova prica besmislena jer nigde u svetu ta fakticka ravnopravnost ne ppostoji... da se razumemo ni ja nemam neki konkretan stav i filiju prema celoj toj gej propagandi, ali nerazumevanje neznanje i negativne emocije ne priznajem kao govor bilo cega... to je prosto neki nuzni polaritet svuda i svako ima svoje pluseve i minuse ... uostalom sve je to tako sirok sistem i propagnda a sve po principu spolja šminka unutra raspad... tako ceo svet funkcionise
 
Dve činjenice:

Homoseksualizam jeste poremećaj.

Gay lobi, kao i svaki drugi, postoji zbog kinte, a ne zbog homoseksualaca. Njihov je posao da izazivaju sran*ja, kako bi, kao ugroženi (navodno, ničim izazvano), dobili finansijsku i sličnu podršku od raznih drugih grupa i individua. Naravno, tu kintu zadržavaju čelnici lobija, a za prosečnog geja ih libo tuki.
---

Ja nemam ništa protiv homoseksualaca. Ne smetaju mi ič. Samo su mi malo nelogični u nekim svojim razmišljanjima, al' ne možemo svi da budemo isti, ebi ga.
Ono što treba da bude jasno: U sredini gde postoje, kao što je postavljač teme rekao, mnogo veći problemi, niko ne može da očekuje da će ljudi postati tolerantniji.

Pas ne juri mačke kada ima kosku.

Jedini normalan odgovor na ovoj temi.
 
Vec nedeljama i mesecima pokusavam da shvatim neke stvari u vezi sa tom gej populacijom i njihovom diskriminacijom ali mi tesko ide.
Pokusavam da ih shvatim,odnosno pokusavam da cujem STA SU NJIHOVI PROBLEMI I KOJI SU IM ZAHTEVI??? KONKRETNO!!!
I iz nedelje u nedelju od vesti do vesti shvatam samo da su oni samo jedna druga strane iste medalje,zatucane. Doslo se u situaciju da se gej populacija MORA podrzati posto poto,mozda cak i po cenu zivota,kako je krenulo stici ce se i do toga. Neko ko trazi neka ljudska prava za sebe,sa druge strane ne prihvata pravo drugoga da im kaze JA TEBE NE PODRZAVAM. Znaci nije im receno UBICU TE...nego covek dodje i kaze ISKRENO- JA VAS NE PODRZAVAM. Jer je MOJE pravo da vas ne podrzim.
Osnovno ljudsko pravo je da se kaze DA ili NE.
Ja razumem da je tu bilo krajnje seljackih varijanti zabrane skupovao,ono po Sava centru i sl. ali ovaj Djilas je dosao i otvoreno vam je rekao da nece da vas podrzi.I ne cenite covekovu iskrenu izjavu,nego cenite gomile javnih licnosti koje vas LAZNO podrzavaju (ja ih znam)samo da bi se ogrebale za kintu,polozaj,ugled i sl. I onda se odmah pojavi 84 razne organizacije,sto gej sto ko zna koje i kazu kako taj Djilas ugrozava prava gej populacije...odmah haos!
Ja sam cak neko ko je bio vrlo blagonaklon prema resavanju pitanja diskriminacije gej populacije,iz prostog razloga sto ljudi zele da budu to sto hoce i ne mozes da im zabranis,to su ljudi...ali me je vremenom sama gej populacija okrenula vrlo jakom skepticizmu svojom vrlo agresivnom,cak i bezobzirnom kampanjom,na momente,poslednjih npr. godinu dana.
Kao da samo oni postoje u ovoj drzavi,kao da je njihov problem najveci,kao da su samo oni ugrozdeni,kao da samo oni nemaju prava. Ej bre...citava nacija,citav narod je obespravljen,diskiminisan,ugrozen,maltretiran...
strajkovi na sve strane,ljudi bukvalno nemaju za hleb ni za sebe ni za decu. I ti u takvom jednom trenutku u kome se ne zna koliko ce nas biti zivo do kraja godine,pa do kraja sledece i tako redom, dolazis i trazis nesto...i to nesto trazis apsolutno bezuslovno,arognatno i ponekad i bezobrazno. I onda se pitas zasto te ljudi ne trpe. Pa ne trpe te jer su i oni obespravljeni,diskiminisani,ponizeni...nisu placeni za ono sto su radili,nemaju deci za knjige,za cipele,za sendvic...a tebe to uopste ne zanima. Tvoj odgovor je SAMO JA.
I onda bih ja pitao nekog clana gej populacije sta je tvoj problem?Sta je KONKRETNO tvoj problem,gde si konkretno diskiminisan?
Jel ne mozes da se zaposlis jer si gej?
Jel ti plata mala jer si gej?
Jel nemas da jedes jer si gej?
Jel mozda nece da ti izdaju stan jer si gej?
Jel mozda u radnji nece da te usluze jer si gej?
Sta?
I kako uopste neko od svih ti ljudi zna da si gej i da te onda namerno diskriminise?
I da je na svako ovo pitanje odgovor DA,moj odgovor bi onda bio... i da se sutra donese zakon po potpunoj zelji svakog clana gej populacije da li misle da ce izbeci diskriminaciju sredine?Nema sanse. Srbija je takva zemlja...i dalje ce naci razlog da vam ne daju posao,ne mozes mu nista. Naci ce razlog da ti smanji platu,da ti da otkaz,da te ne usluzi u radnji,da te maltretira policajac na ulici,naci ce razlog da ti u svakom trenutku zagorca zivot,jer je to stanje svesti mase.I jednostavno mu ne mozes nista. Ne zele i nece da vas priznaju iako vi postojite,zivi ste,opipljivi ste,jedete,pijete,hodate,disete...okolina ne zeli da vas prihvati takve,bar ne jos uvek,a to ce potrajati.Sta vam znaci bilo kakav potpis na nekom papiru? Dzabe zakoni ovde...ovde se priznaje samo priznanje MASE. Necu da kazem da gej populacija treba da se povuce u ilegalu,jer ne treba...iz razloga da ne bi dobijali batine kao pre par godina,ni krivi ni duzni. Ali moraju da budu malo suptilniji u nastupu. Ne mozete preko reda u gomili gladnih.
Ali se u Srbiji sa svime preteruje do krajnjih granica. Ako si gej onda bi to svima da nabijas na nos i da ti to bude glavna prednost u zivotu u odnosu na druge.

Ево о чему се ради, објаснићу ти зашто и како то функционише. Хомосексуалци неће ништа, већ неко други, а то велике корпорације које финансирају огромне кампање како би подржали што више оваквих група (они мисле да се боре за нека "своја права") међутим, ствар је много већа. Зашто светски политичари подржавају геј организације ? Зато што (ако ниси знао, а претпостављам да ниси) што је геј популација одређена ПОТРОШАЧКА ГРУПА. Тј. вршена је нека анализа људи који имају породице тј. децу морају да издвајају велике своте новца за децу, али ако си ГЕЈ ти ћеш аутоматски да трошиш на себе и велике корпоративне обрасце, тј. куповину њихових производа. Њима је у интересу да има таквих група што више. Зато их сами траже или подстичу њихово формирање, тако су нпр. створени и многи други покрети у свету тзв. "деца цвећа" или хипи покрет. Тај покрет је исто тако био одређена потрошачка група. Све ти је то комерцијала из одређених интересних разлога, јер кога шта брига ко ће с ким у четири зида (цццц), али кад је у питању да у касицу пристигну парице коју ће они лично да користе и да се тиме наслађују (на глобалном нивоу) онда итекако иде њима у прилог да буду организатори и подстрекачи оваквих ствари и појава.
 
a sto mogu ****** da se vencavaju medju sobom i sire svoje bolestine a normaln covek koji voli zene , ne moze da ih ima 4-5 komada na gomili ako mu se hoce?

kako to da je imanje vise zena istovremeno krivicno delo, a primanje krivog stojka u bulju - nije ???

zar to nije samo po sebi - bolesno???

i zar to nije licemerje u tim zapadnim zemljama dozvoliti pederima da imaju kolko hoce medju sobom veza, da se vencavaju a zabraniti normalnim muskarcima da imaju vise zena istovremeno ako zele ?

mnogo pitanja a malo odgovora.
A izvini nit si musliman nit si naftaš da možeš da imaš harem.Osim toga pametan čovek bi skontao da se oni venčavaju zbog prava na nasledstvo a i da mogu partnera posjetiti u bolnici.
 
Poslednja izmena:

Back
Top