Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Па то је оно што си чини ми се баш ти недавно фино прокоментарисао - негативна селекција која је с неким циљем спроведена сад узима маха и жестоко нас удара.
Ali pazi ti to.Ljudi kukaju i žale se zato što ih nije strefila bolest?! Ne treba im prevencija.
 
Може се и такав став разумети, неки су здрави и отпорни и мисле да ће је лако прележати, да им неће наудити, а с друге стране болест је искомпликовала већину наших активности да неки не могу да подносе такву тензију у свакодневном животу и евентуално разбољевање би их бар спасило неизвесности.
 
Може се и такав став разумети, неки су здрави и отпорни и мисле да ће је лако прележати, да им неће наудити, а с друге стране болест је искомпликовала већину наших активности да неки не могу да подносе такву тензију у свакодневном животу и евентуално разбољевање би их бар спасило неизвесности.
Bolest ostavlja posledice na pluća i bubrege i skraćuje životni vek ljudima.Zašto bi neko to želeo sebi?
Mi smo narod iz Borine pesme.
I žene su nam takve.
 
Poslednja izmena:
Ali pazi ti to.Ljudi kukaju i žale se zato što ih nije strefila bolest?! Ne treba im prevencija.
Ako ovo misliš na mene, onda nisam očigledno lepo objasnila. Nigde nisam napisala da sam htela, ko bi normalan hteo. Ja ne želim bolest nikakvu ni sebi ni drugima. Ono o čemu ja pričam je da je odjednom sve zatvoreno, osim što i nije baš sve. A onda je isto tako odjednom sve pušteno u rad kao da ničeg nije ni bilo. Pa odjednom rade frizeri, restorani, gradski prevoz, sve! Rekla bih da je trebalo postepeno, uz stalno praćenje stanja. Mada, kako pratiti ako nema testova, kako kontrolisati ako se traži nošenje rukavica i maski kojih nema....
Ljudi su bukvalno shvatili, do srede ne idemo nigde, ali u četvrtak idemo svuda jer je prošlo.
 
Bolest ostavlja posledice na pluća i bubrege i skraćuje životni vek ljudima.Zašto bi neko to želeo sebi?
Па не верујем да људи то желе, само импулсивно реагују, у афекту, на ивици стрпљења су и теже неком олакшању стања у коме се налазимо сви, оно у фазону дај да се ове муке прекрате. А ето малопре написаше да америчка војска трајно отписује оболеле од короне, због могућих последица болести.
 
Niko nije ništa rekao za decu zato što retko oboljevaju od korone i imaju blage simptome kad obole.A i planeta je prenaseljena.Stari neće dugo živeti a dece ima previše.Inače, ljudi su generalno stoka, čak i oni koji se prodaju kao visokoobrazovani i lepo vaspitani i vole da kad su bolesni i zaraženi šire bolest na javnim mestima.Meni je pun kUfer onih što se žale na pandemiju, kao da je proglasio ludi Vučić samo da nas zeza.Svima koji pate što nisu zaraženi od srca želim da ne propuste tako nešto.
ti kapiras da virus necs nigdje tj da cemo vecinski doci na red?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top