Sta tinejdzeri zameraju domacem TV programu.

Sta vas najvise nervira, koje su vam emisije/serije dobre/lose?Sta preferirate od stranih kanala.
Meni su recimo Ninja ratnici genijalni, dok Farmu i Leu Kis ne volim (za pocetak).

ne razmiljam o tv programu kao o nečemu bitnom i sad nešto kritički
šta mi je zanimljivo pogledam, šta me smara ne uključujem i ćao
slabo šta mi smeta, pogledam i farmu i grand i leu i sanju i domace serije i dnevnik
eto recimo ti nindža ratnici, akcioni filmovi, sport uglavnom, politika (mada nju pratim selektivno) me smaraju
 
eto recimo ti nindža ratnici

E,je bote, ti nindza ratnici. Bila sam neki dan kod Daneta, on to gleda, otkida na one cirkuzante, ali nisu takmičari srž priče, nego naši prevodioci i oni naratori, spikeri
:lol: Kao, ide neki vaspitač i japanski Branko Kockica da se takmiči, i srolja se kod prve stative, i kao posle ga onako balavog i umazanog u blatište intervjuišu, on priča na kineskom, japanskom gde znam a ovi kao prevode: Nisam želeo da razočaram decu . :lol:
 
Volim FOX - Fajront republika, Veče s Ivanom Ivanovićem, Nindža ratnici i Wipeout... Keš Taxi ranije, ne znam da li se još daje i tako... volim da pogledam dobar film, najviše horor, ili komediju... B92 daje super horore, mahom po romanima Stivena Kinga, ali to treba uhvatiti... na PINK-u preskačem rijaliti programe, raznorazne Trenutke istine, Menjanja žene, Grand, Leu Kiš i slične gluposti, ali odgledam dobar film ako ima, ili neke biografije i intervjue s poznatim ličnostima iz sveta politike, umetnosti itd... Moram da priznam da pratim dnevnik, možda će neko da se smeje, ali mi je jako bitno da budem u toku s dešavanjima :)

Volim istraživački orijentisane kanale, tipa Histori, Diskaveri, Nešnal Džiografi i sl., ali ni tu ne gledam sve, nego samo nešto meni interesantno... najviše Histori... gotivim muzičke programe, i one programe gde se prikazuje život holivudskih zvezda, jer mi je gotivno... i tako neke emisije, tipa - MTV cribs, ili ono Pimp my ride, na taj fazon mislim...

E sad, obzirom da sam ispred TV-a vrlo retko, kad se sve sabere i oduzme - vremenski ne izgleda nimalo impresivno. Bolje što je tako.
 
Foxlife, discovery, explorer, history, hbo...
Od domacih slagalicu i jutarnji na rts-u, i ako u'vatim neki dobar film na foxu ili pinku...
Imam i do jaja lokalnu tv stanicu, 80 % programa su im koncerti... rock, punk, bluz, fusion, world music...
Mada generalno retko palim tv... filmove, serije, i sve shto me zanima skidam sa neta...
 
E,je bote, ti nindza ratnici. Bila sam neki dan kod Daneta, on to gleda, otkida na one cirkuzante, ali nisu takmičari srž priče, nego naši prevodioci i oni naratori, spikeri
:lol: Kao, ide neki vaspitač i japanski Branko Kockica da se takmiči, i srolja se kod prve stative, i kao posle ga onako balavog i umazanog u blatište intervjuišu, on priča na kineskom, japanskom gde znam a ovi kao prevode: Nisam želeo da razočaram decu . :lol:

Dobiju oni prevod, al se slabo toga drze, ko ce placati prevodioca s japanskog. Gledao sam istu emisiju na nemackom i nije mi bila narocito interesantna sem nekih epskih padova, voditelji su ti koji dizu kvalitet.
Da ne pominjem da su Makoto Nagano & crew heroji ne samo u japanu, neko i kod nase omladine :mrgreen:
Edit: Moja 666-ta poruka :D
 

Back
Top