Sta tinejdzeri slusaju od muzike?

Koju muziku slusate?

  • Grand/Zabavnjaci

  • Narodnjaci

  • Stari dobri Rock And Roll

  • Metal/Punk

  • Strana zabavna(Lejdi BaBa, Djastin Peper)

  • Hip hop

  • Alternativnu muziku


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Zasto su metal i punk zajedno?
Inace, primjetih da na ovom forumu malo ko slusa Grand... Sve sami rokeri...

Ma i ja sam isto primetio :think: nego ja kapiram da ljudi koji slusaju rock da su najglasniji u odbrani po njima pravih muzickih vrednosti i da se previse opterecuju oko granda :roll:


samo da vas obavestim u oktobru nastupa onaj koman Aca Lukas u Areni i na to mora da se ide :mrgreen:
 
Samo kad hoperi nisu paljevine dizelaške:roll:

Pazi kad sam znao da ces da napises sad na moj racun :D

Ja imam bas svestran muzicki ukus i slusam 5-6 muzickih pravaca pa i rock izmedju ostalog samo ne bas nesto preterano....sve zavisi od raspolozenja i sitacije u kojoj se nalazim :ok: elektronsku ziku i domaci rep najvise pa onda sve ostalo i nemam ja komplekse kao ljudi koji slusaju samo rock/metal da ako mi se svidi neka narodna da posle je slusaju u kupatilu od blama da ih ortaci ne bi culi :mrgreen: i imam neke drugare rockere koji kao shatro preziru grand i te fore a kada smo se zatekli bili na nekom splavu znali su skoro sve pesme :hahaha::hahaha:
 
a evo sad moje misljenje.....grandovci retardirane,stvarno ispiraju mozak,i ne kapiram sta ljudi vide u takvoj muzici,jer je katastrofa,e sad,strani pop je dobar,ali zavisi ko peva,npr,sta je senzacija ovih dana....dzastin bajber,sve klinke se loze kao:"leeep je,ima extra muziku,pravi je umetnik!" e nije nista od toga,samo je nepaljeni klinac koji je vac sa 16(ili 15) godina ima karijeru....onda,ponekad slusam i onaj stari,dobri domaci pop iz 90-ih,nazalost danas svi izvodjaci pop muzike idu u komercijalu :( tako da...opredeljujem se najvise za domaci rep :)
 

Back
Top