Sta tinejdzeri slusaju od muzike?

Koju muziku slusate?

  • Grand/Zabavnjaci

  • Narodnjaci

  • Stari dobri Rock And Roll

  • Metal/Punk

  • Strana zabavna(Lejdi BaBa, Djastin Peper)

  • Hip hop

  • Alternativnu muziku


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kaki su vam to temperamenti u pubertetu pa taj dzes i bluz, nikad mi nece biti jasno da mladost tracite kroz takva poimanja
to bolje uzmite u poznoj penziji, kad nakon svih mogucih preispitivanja uzmete pisati memoarsku knjigu i nostalgicno ridati u seti

da, definitivno si u pravu.
u posljednje vrijeme sam više slušala džez i bluz, i sve više sam u depresiji.
moram smanjiti džez i bluz, a više slušati klasiku. pored svakodnevne muzike.
 
Poslednja izmena:
Ма какав црни Јашар, тај ћумурашки испрдак је само обешчастио изворну народну музику, и од ње направио спрдачину (коју користе самозвани музички критичари у свом походу да сваку врсту мелоса прогласе за сељоберски шунд и кич) чергарску бљувотину, уз коју могу само људи од завршена два разредна основне да се ''веселе''.

Послушај прави мерак енд севдах, најбоље од луцидне босанске музике. Химзо Половина, Сафет Исовић, Харис Џиновић, итд..

Хел факинг јеах! Селам алејкум:

 
uglavnom stari rock recimo nesto kao : rolling stones, led zeppelin, the doors, ac dc, guns n roses..
i tu je naravno ex yu rock : azra, ekv, riblja corba, crvena jabuka, prljavo kazaliste, smak, elektricni orgazam, zabranjeno pusenje.. mogu ovako do sutra.. :D
a i da se pohvalim da sviram gitaru :P

a rock posle devedesetih mi je sranje, retko koju pesmu da slusam iz ovog doba
i kaki mi se od ove danasnje muzike, ako se to uopste moze nazvati muzikom. eto
 
a i da se pohvalim da sviram gitaru :P

Ti i svaki drugi član foruma

a rock posle devedesetih mi je sranje, retko koju pesmu da slusam iz ovog doba
i kaki mi se od ove danasnje muzike, ako se to uopste moze nazvati muzikom. eto

malo pročeprkaj,
koj vam ****** ljudi, svi psuju današnju muziku i to sve na osnovu mtv i mejnstrim hitova :roll:
Pregršt Indie grupa i izvođača al' ne, navikli ste da vam se sve servira na tanjir
 
Niko nema pojma kakav je osećaj kad rokneš Armstronga ili Miles Davisa u vinil izdanju, produžni kabl iz kotlarnice i bleja iza kuće, niko živi te ne vidi sa bedema od korova i topola, pivčuga se ladi u kofi leda, zavališ se u matoru fotelju koja je preživela sve vremenske nepogode na otvorenom al' i dalje je živa...
E to je trip
E to me čeka i ovog leta :cool: Samo što se nadam da ću naleteti i na Billie Holiday ploču, moram i za to da kopam... Megi reče da ima, al' ne da :mrgreen:
 

Back
Top