Sta tinejdzeri slusaju od muzike?

Koju muziku slusate?

  • Grand/Zabavnjaci

  • Narodnjaci

  • Stari dobri Rock And Roll

  • Metal/Punk

  • Strana zabavna(Lejdi BaBa, Djastin Peper)

  • Hip hop

  • Alternativnu muziku


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A ko si ti da sudis o tome sta je dobro sta nije?
Po milioniti put ponavljam, to sto tebi nije dobro ne znaci da je lose!!!

a ko je reko da je loše ili dobro
zašto je uopšte bitno da išta bude generalno dobro ili loše
koga briga za kritiku
šta to znači običnom čoveku
mogu svi do sutra da pričaju kako je Radiohead vrhunac alternativnog roka
ako meni to ne radi poso to ne znači ništa
kao što imam pravo da uživam u najgoroj komercijali
moja stvar
šta si se ti sad uvatio toga da braniš narodnjake
ko da je ikom neko s foruma mišljenje promenio
ko je slušao slušaće i dalje
ko nije, sigurno mu ti nećeš promeniti plejlistu
 
Pitam se kad ce vise panduri da izudaraju onu metaliku od dece sto se skuplja kod trga i tu sedi na 'ladnom betonu pusu,piju i drogiraju se.

Pre neki dan cekam kod trga trolu i stoji pored mene neka grupa od 4 ribe i 2 lika koji su u metal fazonu od 17 god. i ae fora sto su ko klosari nego sto svi izgledaju i ponasaju ko da se bodu u venu i fora nailaze neka 2 lika dizelasa isto od 17-18 god zemunka, suskava i snimili ove metalce i jedan usao za njima i gura ove debile a ortak mu dobacuje "sad ih prevaspitaj unutra do Slavije" :lol:
 
Pitam se kad ce vise panduri da izudaraju onu metaliku od dece sto se skuplja kod trga i tu sedi na 'ladnom betonu pusu,piju i drogiraju se.

Pre neki dan cekam kod trga trolu i stoji pored mene neka grupa od 4 ribe i 2 lika koji su u metal fazonu od 17 god. i ae fora sto su ko klosari nego sto svi izgledaju i ponasaju ko da se bodu u venu i fora nailaze neka 2 lika dizelasa isto od 17-18 god zemunka, suskava i snimili ove metalce i jedan usao za njima i gura ove debile a ortak mu dobacuje "sad ih prevaspitaj unutra do Slavije" :lol:

I ko je tu ispao seljak ?
 
bitno je negovati svoja zadovoljstva, a muzika je jedno od zadovoljstva sta

Muzika je jedna od najzeznutijih stvari
Totalno različita od ostale umetnosti
I zahteva pored skila i talenta dobar momenat
što je čini možda i najpristupačnijom od sve umetnosti, a samim tim čini se i najlepšom

Samo što se srozava malo pomalo kolko vidim, mnogo je tu nekih šatro muzičara
smaraju mnogo
 
problem je što je mejnstrim muzika većinom prestala biti umetnost, a počela biti biznis.

fix'd

ljudi ne kontaju da jednostavno danas treba mnogo dublje kopati da bi se našla dobra savremena muzika.
To je onaj mač sa dve oštrice kojeg nudi ova internet ekspanzija i rasprostranjenost medija

Svako pokušava, probijaju se oni sa kintom i dobrim marketingom a oni kvalitetniji su nesnalažljivi ili bez mogućnosti, pa ostaju zakopani

Zato
Ašov u ruke i na pos'o
 

Back
Top