Šta ste danas junk pojeli?

pa sto bre? :sad2:
sad ti je supa zuta i nitritivna..

ne bih rekla, vegeta je samo 15% povrce (sušeno) a ostatak sve kukuruzni skrob, pojacivaci ukusa, boja i so

ako vec svjesno biram da ne pravim supu iz kese vec zdravu opciju - koja je onda poenta vegete tog sastava?

tih 15% povrca je nesto sto mogu da dodam sama, naveli su da je u pitanju mix šargarepe+luka+krompira+celera+pesuna dakle tipicne stvari koje dodajes svejedno
ako ih dodas sama em ce biti svježe em nece imati raznoraznu hemiju koju ima i supa iz kese
i nema nikakve zamaskirane soli vec je so koju si sama izbrala i dodala u kolicinu koju ti zelis - jedina so koja je u supi

eto :)
 
i posle u supu ne ide grancica majkine dusice :roll:


:malav:
cuti,htela sam da ispadnem fina da precutim da sam roknula i kasiku zutog secera,jer sam kasno shvatila da nema meda
mv.gif
 
...ne jedem nista od te ne zdrave hrane, danas za rucak, parce mladog sira, paradaiz i kriska integralnog hleba...
...od napitaka pijem samo kafu i to nes bez dodatka vode, samo mleko...maximalno 2 dnevno i opet se borim
sa kilogramimaaaa:dash:
 
ne bih rekla, vegeta je samo 15% povrce (sušeno) a ostatak sve kukuruzni skrob, pojacivaci ukusa, boja i so

ako vec svjesno biram da ne pravim supu iz kese vec zdravu opciju - koja je onda poenta vegete tog sastava?

tih 15% povrca je nesto sto mogu da dodam sama, naveli su da je u pitanju mix šargarepe+luka+krompira+celera+pesuna dakle tipicne stvari koje dodajes svejedno
ako ih dodas sama em ce biti svježe em nece imati raznoraznu hemiju koju ima i supa iz kese
i nema nikakve zamaskirane soli vec je so koju si sama izbrala i dodala u kolicinu koju ti zelis - jedina so koja je u supi

eto :)
Чист мишомор.
А кад узмеш посну супу из кесице, исто то само тестенина без јаја..
 
inace ne kapiram zasto pica spada u losu hranu?
testo moze da se pravi sa crnim brasnom,paradajz je jako zdrav,neka fina sunka,sir....od gore moze luk,paprike,rukola...
sta tu ima lose?

Није нездрава, него је фаст-фуд пица, на парче, ко зна од каквог теста, са којекаквим устајалим намирницама и печена у сумњивим пећницама-нездрава. Кажу да је оригано јако здрава биљка, парадајз је здрав етц..
 

Back
Top