Quantcast

sta se svidja muskarcima kod zena

• Začetnik teme yasmin
  • Datum pokretanja

prokurator

Primećen član
Banovan
Poruka
628
ne mora uopste da bude lepota kao sto znas, a nadam se da znas.... lepota je jako relativna stvar. ono sto mami oko je opet jako subjektivno jer neko voli popa a neko popadiju.... sustina je u unutarnjoj lepoti koja izbija spolja. govorim naravno o ozbiljnoj zainteresovanosti muskarca za zenu a ne onoj filozofiji drz daj drz ne daj za jedno vece koju praktikuju neki....

prokurator

Primećen član
Banovan
Poruka
628
u nadolazecim kriznim vremenima ljudi ce se sve vise okretati jedni ka drugima i paradoksalno ka zivotinjama tj. svojim ljubimcima no ikada ranije.

lepota... eko je sistematicno analizirao njenu sustinu kroz vekove i dosao do ajnstajnovskog zakljucka kao u klatnu. ako posmatras danasnja top beauty lica ili pak ona pre dvadeset i vise godina videces da svaka od njih nema idealne proporcije i da svaka ima nesto specificno sto je izdvaja i daje joj shmek neke unutarnje misterije. ista stvar i sa mushkima.

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
ne mora uopste da bude lepota kao sto znas, a nadam se da znas.... lepota je jako relativna stvar. ono sto mami oko je opet jako subjektivno jer neko voli popa a neko popadiju.... sustina je u unutarnjoj lepoti koja izbija spolja. govorim naravno o ozbiljnoj zainteresovanosti muskarca za zenu a ne onoj filozofiji drz daj drz ne daj za jedno vece koju praktikuju neki....
Pasulj ?!? :eek:

dulileja

Početnik
Poruka
3
hmmmm...nekako mislim da volimo kod zene bas ono sto ona voli kod sebe?! posle godina "promenljivog ukusa" sam to shvatio.verovatno da covek prosto oseca sta je to na prvom mestu kod onog drugog,zene ili muskarca sve jedno je,i da je to prosto nametnuto.u slucaju da vam se "it" dopada,dopadace vam se i osoba i "it" ce biti razlog za to.a,ima li ovo smisla? sta vi mislite?

Boris.Sajkas

Primećen član
Poruka
704
ja prvo gledam dal nosi patike ako nosi i ako su jos najk
zaljubljujem se 50% u nju nema veze dal je debela
ili mrsava njen sam

a jos i trenerke ako nosi njen sam 100%
hahahah ja znam devojku koja stvarno prvo što primeti na momku su patike, i ima svoj omijeni model, sad sam već zaboravio koji je....:)al znam da je Nike :D

svidja mi se kad ima samopostovanje.
to brate!!!!!! :worth:

nemam pojma šta bi sad trebalo da se napiše, a da budem u duhu teme, ali ću da napišem u svom duhu :cool::D:D:D
ja prvo što primetim da na devojci je kosa, odnosno frizura.....to mi je i naj važnije, posle mozga :lol:
ako ima to dvoje ondaK će biti :cmok: :lol:

a dovjkama se verovatno najviše sviđaaaaaa, pa nemam pojma, možda pažnja koja im je posvećenja.....valjda....nadam se....:) samo da ne gleda keš i extra je....:per: