Šta se krije iza opsednutosti ljudi teorijama zavere

interesantno da i kad ste pitani da kažete ko su ti Oni i šta se zaista dešava na svetu, ne umete da kažete. ne znate, a i nije bitno za logiku teorije zavera. važno je da postoji crna kutija oko koje se gradi sve ostalo, a da li sadržaj kutije stvarno postoji ili je produkt fantazije, to je nebitno, važno je da ona obavlja svoju svrhu, a ti je da se vi osećate posebno. zahvaljujući kutiji, u kojoj nema ništa 🤭

Ja sam ti cak post pre navodio i poimence doticne...a ti kazes da na znam da objasnim ko su "Oni"...

Naravno...tesko mi je (mada ne i mrsko) da ti sad nabrojim par hiljada imena...što kod nas što u svetu...sve pripadnika NWO sekte...što svesnih što korisnih idiota...

Ali pokrenucu jednu temu uskoro o npr East-West Bridge-u kod nas...sa adresom u Nemanjinoj, a koji su opet samo pajaci u sluzbi Rokfelera...a svi poimence nabrojani na njihovom sajtu...
Ili recimo o BlackRocku kod Palate Albanija...
Ili jos xy samo kod nas institucija a kamoli po celom svetu...
Tako da...itekako sam, i to ovde radim xy godina, rekao i ko i gde i kako i sta rade...pri cemu mi je sasvim svejedno da li to rade svesno ili idiotski neavesno...jer šteta po čovečanstvo je jednaka...

interesantno takođe da kad je sve nebanalno, onda ništa ne moze da se uradi, a kada je banalno, onda zapravo zahteva naše ljudsko delanje, odgovornost: ako znam da iza trgovine ljudima stoji obično (banalno) ljudsko zlo, onda zapravo moram nešto da uradim, da utičem na donošenje novih zakona, da delam u svojoj zajednici u svrhu podizanja svesti... a ako mislim da stoji svetska elita sa neograničenom resursima, onda ne mogu ništa da uradim. osim da sedim na Internetu i s.erem ofc

Upravo suprotno...
Itekako je banalno...i ocito...tako da me cudi da ti kao mislece bice sve to sama do sad nisi povezala i videla a pred nosom se odvija...

jak je to psihološki mehanizam odbrane, na prvu izgleda kao da se bori za moć i odgovornost običnog malog čoveka, ali zapravo ga održava u nemoći i neodgovornosti.

Ja upravo kazem da njihovi (NWO sektasa) napori su uzaludni, ali nazalost u celom tom procesu pokusaja ostvarenja...tragicni po ljude...

I mi ostali (dakle svetla strana drustva) smo itekako mocni...i itekakva sila je u i medju nama...

Dakle kao sto rekoh...sve pogresno rezonuješ...ali ima nade jer se trudis...
Naravno...nikad to neces priznati...jer bi to srusilo Lego dvorac koji si gradis prateci zvanicni narativ...

...
 
evo meni nije jasno, možeš li mi reći

prošlo je već nekoliko godina, sasvim dovoljna vremenska distanca za neko definisano mišljenje, i dalje ne znam šta se to strahovito odigralo? jer ne znam ama baš nikog vakcinisanog da je pao k'o ćuskija... još uvek

kako to da je ta istina uvek nešto prikrivena, zahteva dešifrovanje i veliki napor vas teoretičara da nam na nju ukažete, dok sa druge strane istina da se veliki kašalj vratio usled nevakcinisanja je jasna kao dan, i ne zahteva da iko veruje u nju.. naprosto jeste



kada u nešto moraš jako da veruješ, to je dobar znak da to nešto nije istina. jer da je istina, ne bi za svoj opstanak zahtevala ogroman napor subjektivne vere

Reci danas 2024. da ne znas nikog vakcinisanog da je "pao kao cuskija" kako kazes...je najblaze receno NEINFORMISANOST...ili teska ignorancija...

Ja sam jos u doba korone na nekoliko kovid tema...i uprkos NWO cenzuri dosao samo u startu analize do nekih 20tak imena samo javnih licnosti kod nas...koje su ubrzo posle fejkcinacije preminule...
Mahom estradna, glumacka i sl imena jer samo o smrti javnih licnosti bivamo informisani kroz medije...
Naravno...kontrolisani mas NWO mediji nikad nisu pominjali status fejkcinacije tih osoba kad preminu...vec sve druge gluposti pomenu samo to ne...
Ali ja sam kopajuci po ranijim vestima nalazio vesti gde su se sami hvalili fejkcinacijom i pominjali istu...neki cak i promovisali...
Dakle argumentovano sam spajao a ne tek nagadjao da li jesu ili nisu bili fejkcinisani...
A to je samo jedan statisticki uzorak u smislu javnih licnosti...da ne pricam koliko je anonimusa pomrlo, anonimusa u smislu javnosti nepoznatih...tj ljudi iz licnog, porodicnog, prijateljskog, poslovnog okruzenja...

Nadalje...kazes da zelis da znas sta se to desilo...
Premda sam pricao i poslozio to vise puta...vrlo rado cu to razmisljanje podeliti i sa tobom...

Dakle...
Kreirani labaratorijski virus, i to ne pricam iz caskanja sa babama sa pijace vec sa skolskim prijateljima koji su zavrsili medicinu, farmaciju, mikrobiologiju...

No da pomenemo ovde da sve to nije spremano dan dva ili mesec dva pre pustanja...vec nekoliko godina pa i deceniju dve pre...jer rekosmo vec da je to i sam Bil Gejts najavio...prediktivno pripremajuci i programirajuci javnost...cak su simulirane i vezbe na UN nivou...
Dakle jasan zakljucak da je PLANIRANO i PRIPREMANO...

Kao sto se i pre onih "biblijskih" (a uopste nisu biblijske vec HAARP vestacki kreirane) poplava kod nas u maju 2014...u godini pre...radile vezbe spasavanja od poplava i sl...
A radio sam preskliping vesti u godini pre...dakle opet ne nagadjao nego lepo seo i listao arhivu vesti u godini pre...
Kao sto je npr gle cuda...Miskovic...prodao Delta Osiguranje Generaliju neposredno pre poplava...(hint osiguranje-poplave-stete...)

Sve "slucajno"...

No da nastavim o kovidu...
Dosta toga nije poteklo samo iz kineske laboratorije...a sa kojom je gle opet cuda...saradjivao bas Bil Gejts...
Za kreiranje i distribuciju vestackog virusa po svetu koriscena je i Ukrajina...pa tako s pocetkom rata u istoj...koincidalno...stade i korona...Putin zaustavio koronu šalili su se neki...

Ali sama korona je tek jedan sloj zavere...
Sledeci sloj su fejkcine...koje nisu ni prosle sve nivoe provera a pustene su u upotrebu...
Dakle cilj je bio da kao takve neproverene što pre dospeju u krvotok...i nazalost i jesu...

Sledeci, treci eugenisticki sloj zavere jeste bila blokada zdravstvenog sistema...tako da su pomrli i svi drugi krhki i bolesni koji nisu imali pristup zdravstvenoj nezi i ustanovama a usled kovid blokade...

Tako da su NWO eugeničari ljude pobili na tri nacina:

1) Kovid virus
2) Fejkcine
3) Blokada zdravstvenog sistema

Posebno mi je pri analizi bila znakovita situacija u nasim bolnicama i medju nasim zdravstvenim osobljem...u vreme kad je ministar zdravlja bio Dr. Smrt = Lončar...
Zasto mi je bilo znakovito...

Pa gotovo nigde u svetu kao kod nas...nije pomrlo toliko zdravstvenih radnika...
Dakle cini mi se da su kod nas kao baza za pustanje virusa bile upravo bolnice...nemam neko drugo objasnjenje...
O tzv protoklima lecenja tek da ne pricam...izmenjali su ih valjda 10-20...

Ima tu jos toliko toga mogao bi ti danima pricati...ali ajde bice prilike i u narednim postovima...


...
 
Poslednja izmena:
Ja sam ti cak post pre navodio i poimence doticne...a ti kazes da na znam da objasnim ko su "Oni"...

Naravno...tesko mi je (mada ne i mrsko) da ti sad nabrojim par hiljada imena...što kod nas što u svetu...sve pripadnika NWO sekte...što svesnih što korisnih idiota...

Ali pokrenucu jednu temu uskoro o npr East-West Bridge-u kod nas...sa adresom u Nemanjinoj, a koji su opet samo pajaci u sluzbi Rokfelera...a svi poimence nabrojani na njihovom sajtu...
Ili recimo o BlackRocku kod Palate Albanija...
Ili jos xy samo kod nas institucija a kamoli po celom svetu...
Tako da...itekako sam, i to ovde radim xy godina, rekao i ko i gde i kako i sta rade...pri cemu mi je sasvim svejedno da li to rade svesno ili idiotski neavesno...jer šteta po čovečanstvo je jednaka...


kad se traži da kažete ko su Oni, ne misli se samo na neki spisak imena, već i na dokaze.


Reci danas 2024. da ne znas nikog vakcinisanog da je "pao kao cuskija" kako kazes...je najblaze receno NEINFORMISANOST...ili teska ignorancija...


najbukvalnije ne znam. cak ni iz priča. ne računa se da je neko pao od vakcine ako je imao 140kg i povišen holesterol pa se jednog popodneva preturio u zrelom dobu od 35 godina


I mi ostali (dakle svetla strana drustva) smo itekako mocni...i itekakva sila je u i medju nama...



ja i ne mislim da smo nemoćni, moćni smo, ali na način izborne moći, moći protesta, i moći izbora kako trošimo sopstveni novac

to je skroz drugačija moć od one koju vi zamišljate da imamo, tj. moći dekalcifikovane hipofize

nismo isti.
 
3 puta i nista mi nije bilo kao sto su teoreticari tvrdili. Ne vakcinisu se jer je korona kao i svaka druga bolest nakon nekog vremena oslabila i jos je veoma prisutna, svaka nova varijanta je slabija u 99% slucajeva. Nista novo , cudno itd.
ni grip nije opasan, pa se neki/mnogi ljudi vakcinisu svake godine sa flu shots, tako da ne znam zasto si prestao protiv korone, zasto ne nastavis vakcinaciju, ako su "sigurne i bezbedne"? da nije neki crv sumnje u pitanju?
 
kod teoreticara zavere istina je subjektivna
Opet obrnuto, subjektivna je kod antiteoreticara a evo i primer:
On je vrlo proracunat. Uopste nije budala. On je samo prepoznao trziste budala, i nasao proizvod da plasira na to trziste :D
Plus, radi to sa poledjinom sluzbe.
Nesto poput Vuka Draskovica, svojevremeno :)
Svuda im je BIA umesala prste, ali CIA nigde... iako bi po svakoj logici CIA kao supermocna organizacija trebalo da sprovodi bar 10-15000 takvih manipulativnih aktivnosti na jednu BIA-inu (izmedju ostalih oni su i izmislili izraz teorija zavere za zapadno govorno podrucje, a u cilju diskreditacije objektivnih informacija koje ipak isplivaju na povrsinu u vremenu kada ih je sve teze kriti)

Dakle, neverovanje u teorije je posledica subjektivne politicke (dez)orijentacije i niceg drugog.
nema šta da ti definišem modernost, 19. vek se smatra početkom (industrijske) modernosti i raščišćavanja sa koncepcijom sveta prožetog magičnim silama, aka začaranog sveta.
19. vek je iz danasnje perspektive zastareo koliko i srednji, bio tu i marksizam koji je forsirao materijalisticku koncepciju, prosao, i sta s tim.
Za ljude 19. veka 21. bi izgledao prozet magicno-fantasticnim dostignucima digitalizacije koja je nasa svakodnevnica.
a ovo drugo, potpuno je nebitno koju konkretno teoriju zavera gajiš, važno je da je logika iza njih ista, a to je pokušaj da u modernosti zadržiš premoderni začarani pogled na svet, borbu dobra i zla, mi vs (misteriozni) Oni.
Ne nego naprotiv, teorije zavere su tekovina modernog doba a u premodernom je vazilo pravilo da vlast mora da se postuje kakva je takva je i nije se mnogo teoretisalo o njima (niti imalo gde i kako).
interesantno da i kad ste pitani da kažete ko su ti Oni i šta se zaista dešava na svetu, ne umete da kažete.
Zna se tacno gde su a ono sto rade je da kreiraju vestacke krize i ometaj napredak covecanstva u svakom pogledu hiljadama godina unazad... i sada kada je doslo do nekog nazovi napretka ispadne nakaradna verzija istog...
Dakle i navedenu digitalizaciju koriste da bi realizovali svoju visemilenijumsku umobolnu agendu a ne u pozitivne svrhe
 
Poslednja izmena:
19. vek je iz danasnje perspektive zastareo koliko i srednji, bio tu i marksizam koji je forsirao materijalisticku koncepciju, prosao, i sta s tim.
Za ljude 19. veka 21. bi izgledao prozet magicno-fantasticnim dostignucima digitalizacije koja je nasa svakodnevnica.


jeste đavola materijalizam prevaziđen. to je samo jer ti nisi čuo za Novi materijalizam, za koga materija nije inertna nego prožeta sposobnošću delovanja i učestvovanja, možda čak i svesni subjekat, što i jesu premise nekadašnjeg začaranog pogleda na svet. ali ovaj put se te premise dokazuju racionalnim putem aka naučnim metodom

sve i da naučni metod na dnu retorte ili na kraju svemira otkrije boga, to će biti bog otkriven materijalizmom i zahvaljujući materijalizmu. bog potpuno shvaćen. sve ti je to materijalizam, nema povratka unazad ka iracionalnom shvatanju sveta, koliko god se upirali


Ne nego naprotiv, teorije zavere su tekovina modernog doba a u premodernom je vazilo pravilo da vlast mora da se postuje kakva je takva je i nije se mnogo teoretisalo o njima (niti imalo gde i kako).

tako je, tekovina modernog doba koja pokušava da očuva premoderno shvatanje sveta (i zato neurotična). vlast se poštovala jer se smatralo da je od Boga i stoga apsolutna. a danas umesto da prihvatiš da je vlast banalna, aka dostignuta banalnim procesima (bilo izbornim ili manipulacijama), ti opet postavljaš neku apsolutnu silu koja koordiniše iza zavese. i tako održavaš začaranost sveta, kao da je Tolkinova Srednja zemlja
 
jeste đavola materijalizam prevaziđen. to je samo jer ti nisi čuo za Novi materijalizam, za koga materija nije inertna nego prožeta sposobnošću delovanja i učestvovanja, možda čak i svesni subjekat, što i jesu premise nekadašnjeg začaranog pogleda na svet. ali ovaj put se te premise dokazuju racionalnim putem aka naučnim metodomsve i da naučni metod na dnu retorte ili na kraju svemira otkrije boga, to će biti bog otkriven materijalizmom i zahvaljujući materijalizmu. bog potpuno shvaćen. sve ti je to materijalizam, nema povratka unazad ka iracionalnom shvatanju sveta, koliko god se upirali
Oni znaju odgovore odavno nema sta da otkrivaju...
Materija je pomalo svesna a i svescu se utice na nju... ne zna se sta je "iracionalizam" tacno, njega su podmetnuli isto kao i racionalizam a da bi sakrili trag prave tajne nauke koja je odavno dostupna posvecenima i upucenima...
Svi ozbiljni magicari u proslosti su tvrdili da je to egzaktna nauka, nauka o magiji isto kao i danas o telekomunikacijama npr.
tako je, tekovina modernog doba koja pokušava da očuva premoderno shvatanje sveta (i zato neurotična). vlast se poštovala jer se smatralo da je od Boga i stoga apsolutna. a danas umesto da prihvatiš da je vlast banalna, aka dostignuta banalnim procesima (bilo izbornim ili manipulacijama), ti opet postavljaš neku apsolutnu silu koja koordiniše iza zavese. i tako održavaš začaranost sveta, kao da je Tolkinova Srednja zemlja
Vlast se postovala jer je vladala cvrstom rukom jednostavno... premoderna shvatanja cuvaju antiteoreticari jer je po njima recimo naucni establisment nepogresiv kao i papa.. a prema teoriji zavere, koja je ultramoderna, nauka je jednostavno podvrgnuta banalnim oblicima manipulacije kao i politika, i stoga u velikoj meri subjektivna, korumpirana i pogresna...
 
Kreirani labaratorijski virus, i to ne pricam iz caskanja sa babama sa pijace vec sa skolskim prijateljima koji su zavrsili medicinu, farmaciju, mikrobiologiju...
укратко отров који прскају ди стигну а зову га вирус и још ко бајаги лече ваксом
Tako da su NWO eugeničari ljude pobili na tri nacina:

1) Kovid virus
2) Fejkcine
3) Blokada zdravstvenog sistema
листа је много већа и није свршени глагол него је трајни и биће док се не смакне 99% људи
Posebno mi je pri analizi bila znakovita situacija u nasim bolnicama i medju nasim zdravstvenim osobljem...u vreme kad je ministar zdravlja bio Dr. Smrt = Lončar...
Zasto mi je bilo znakovito...
примили су лову по кг онога којед пребаце на онај свет..
Dakle cini mi se da su kod nas kao baza za pustanje virusa bile upravo bolnice...nemam neko drugo objasnjenje...
вики не постоји, већ су направили отров којег пласирају преко ваздуха, у задње време су га спаковали у неки шанел, пако ребане парфем и прсају тамо где се људи скупљају (ето нове завере). вики је само средство испирања мозга
 
ти што смишљају завере имају своју групу и крију се у сенци и наднационали су надрелигиозни
Naravno oni su duboko u senci a pritom se misli na bukvalnu dubinu znaci recimo 200 metara pod zemljom (tajna drustva, duboka drzava) a jos dole ispod drugi koji su im mentori...
Sve sto se desava na povrsini (farsa u kojoj zivimo) je posledica njihovog delovanja i orkestriranja...
Naivno je misliti da svet kontrolisu starci od 80 godina... to rade neki mnogo stariji koji se kupaju u izvoru vecne mladosti...
 

Back
Top