Sta se desava samnom???

Ma nemoj da se sekiras!Pusti da prodje neko vreme i onda ces shvatiti da li si stvarno zaljubljena ili je to nesto prolazno!Ako je u pitanju ljubav potrudi se da priznas to sebi jel ovako ne mozes dalje,sve staje!Ne brini,docice sve na svoje!:)
 
Drug me je skoro upoznao sa jednim deckom....
I decko je stvarno sladak...
I mislim da mi se svidja...
ALI TO NECU DA PRIZNAM SEBI!!!
Kad god pomislim na njega ( a to se u poslednje vreme desava sve cesce ) lupim se, ili skrenem sebi namerno paznju sa necim... Da napomenem da mi se duze vreme niko nije svidjao....
P.S. Ni u dnevniku nisam smela da napisem ... TO....
Vi ste izgleda prvi saznali... Ali ja definitivno imam problem.....

...zabluda...:think:

shibby
 
Drug me je skoro upoznao sa jednim deckom....
I decko je stvarno sladak...
I mislim da mi se svidja...
ALI TO NECU DA PRIZNAM SEBI!!!
Kad god pomislim na njega ( a to se u poslednje vreme desava sve cesce ) lupim se, ili skrenem sebi namerno paznju sa necim... Da napomenem da mi se duze vreme niko nije svidjao....
P.S. Ni u dnevniku nisam smela da napisem ... TO....
Vi ste izgleda prvi saznali... Ali ja definitivno imam problem.....

Ovo je stvarno neki poseban slucaj... Nisam znao da se itakvi desavaju! Sta da ti kazem, POKUSAJ SEBE DA NATERAS da samoj sebi priznas, a kasnije i drugima da ti se taj decko svidja! :wink:
 
Drug me je skoro upoznao sa jednim deckom....
I decko je stvarno sladak...
I mislim da mi se svidja...
ALI TO NECU DA PRIZNAM SEBI!!!
Kad god pomislim na njega ( a to se u poslednje vreme desava sve cesce ) lupim se, ili skrenem sebi namerno paznju sa necim... Da napomenem da mi se duze vreme niko nije svidjao....
P.S. Ni u dnevniku nisam smela da napisem ... TO....
Vi ste izgleda prvi saznali... Ali ja definitivno imam problem.....

Pa i ja imam isti..ja ga ustwari imam skoro uwek..neznam sto ali ja uwek imam osecaj da se taj decko lozi na moju drugarico dok to nije tacno!

Mrzim taj osecaj..takodje ne smem da napisem to u dnewniku :dash:

a da..psiholog pomaze al meni smeta sto samo onako sedi,zabulji se negde i imam osecaj kao da me ne slusa..al daje extra sawete! :lol:
 

Back
Top