STA SE CITA, NARODE?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bibiz

Početnik
Poruka
39
Narode, nadam se da se ne citaju samo forumske zezalice, ajde da cujem sta ima lepo da se procita, sta je aktelno...
Ja sam recimo, tek sad procitala onaj Da Vincijev kod, i meni se jako svideo, mada je kraj malo plitak, za moj ukus. Volela bih da cujem vase misljenje i preporuke. :!: :idea: :-)
 
ja volim ruske drame,al' u poslednje vreme nisam imao vremena faks,ispiti i to...a taman sam se bio zaleteo sa Heseom koji je trenurno moj omiljen pisac(kazem trenutno jer mislim da nisam procitao dovoljno da bih imao omiljenog pisca ili knjigu,ali ako nisi procitaj bilo sta od njega,neces se pokajati,mada bi najbolje bilo da krenes redom kojim je on pisao....)

Da ne bude zabune ne svrstavam hesea u ruse...
 
bibiz:
Narode, nadam se da se ne citaju samo forumske zezalice, ajde da cujem sta ima lepo da se procita, sta je aktelno...
Ja sam recimo, tek sad procitala onaj Da Vincijev kod, i meni se jako svideo, mada je kraj malo plitak, za moj ukus. Volela bih da cujem vase misljenje i preporuke. :!: :idea: :-)
A de si čitala taj PLITAK kraj ??? U TUŠ - KADI ??? :shock:
 
.pissbottleman:
ja taman sam se bio zaleteo sa Heseom koji je trenurno moj omiljen pisac(kazem trenutno jer mislim da nisam procitao dovoljno da bih imao omiljenog pisca ili knjigu,ali ako nisi procitaj bilo sta od njega,neces se pokajati,mada bi najbolje bilo da krenes redom kojim je on pisao....)
dodala bih,i onda ispocetka,u krug..............
 
.pissbottleman:
ja volim ruske drame,al' u poslednje vreme nisam imao vremena faks,ispiti i to...a taman sam se bio zaleteo sa Heseom koji je trenurno moj omiljen pisac(kazem trenutno jer mislim da nisam procitao dovoljno da bih imao omiljenog pisca ili knjigu,ali ako nisi procitaj bilo sta od njega,neces se pokajati,mada bi najbolje bilo da krenes redom kojim je on pisao....)

Da ne bude zabune ne svrstavam hesea u ruse...
Sramota me je da priznam da nista od Hesea nisam procitala, ako me secanje dobro sluzi... :sad:
 
angel_of_sin:
Pa da i ja nešto preporučim.... Most preko večnosti- Ričard Bah
Muzika i Tišina- Rouz Tremejn
Igra Andjela-Ljiljana Habjanović Djurović
Muškarci su sa Marsa a Zene sa Venere- Dr. Dzon Grej
....................
Habjanovic-Djurovic me je odavno smorila. Kad procitas sve njene- znas vec sledecu....
 
Ja sam u srednjoj obozavala Paula Koelja, a onda sam procitala sve njegove izdate knjige, i shvatila da covek stalno jednu te istu misao pretumbava na razlicite nacine, i ova nova "Zahir" mu je cist promasaj.......... :cry:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top