Шта са мигрантима?

Misliš li Rolo da bi Švajcarska tako daleko otišla
А мислиш ли ти да сам ја заборавио да сам ти већ одговорио и објаснио зашто је Швајцарска ту где јесте, и мислиш ли да си много паметан са овим новим покушајем да подвалиш своју "истину"? :lol:
Помири се са тим да то не може да ти успе.
Или ме батали, трајно.:roll:
 
Мене је баталио јер сам пеницилин за такве...
Поштен свијет рмбачи и ћути.
Сјецикесе и подИебавачи лапрдају да "имају комбинације"...
Радим бре са таквим типусом заједнно 22 године...
Још ако је и франак са главуџом булдога и понашањем кабадахије...ето ти...
Слика комплетна.
 
А мислиш ли ти да сам ја заборавио да сам ти већ одговорио и објаснио зашто је Швајцарска ту где јесте, и мислиш ли да си много паметан са овим новим покушајем да подвалиш своју "истину"? :lol:
Помири се са тим да то не може да ти успе.
Или ме батали, трајно.:roll:
Kada citiraš Rolo nemoj izostaviti neke delove moje misli.To mu dođe kao "pustio bih ja njega ali neće on mene"
 
Ne mešajte politiku i korist od migranata Verujte od migranata može biti puno koristi.
Nadam se da nece nikada da ti korisno siluju nekoga u familiji, izbodu nozevima, uznemiravaju zenu ili cerku na ulici, opljackaju te, i slicno.

Naravno, trulih jabuka ima svuda medju svim narodima i religijama, ali posto su migranti ka Evropi u ogromnom procentu cisti muslimani, a znamo za radikalizam u njihovim vukojebinama i gradjanske i sve ostale drustvene vrednosti tamo odakle dolaze, na tvoju zalost, ne mozes da ocekujes akademske gradjane i emancipaciju za 21 vek. Vise negde, tako, 6 ili 7i vek.
 
Uostalom, ako su muslimani iz vukojebina od maroka do filipina dobrodosli i zelite ih


Objasni nam zasto ste ukinuli onda minarete i oskrnavili originalni dizajn za dzamije, vecina gradjana Svajcarske je glasalo protiv religije islama, a minaret predstavlja simbol islama.

Ajde, kad si tako pametan, zini da cujemo, jer i ti inzenjeri idu u dzamiju da se mole

Ja recimo ne bih voleo i smatrao bih uvredom i krsenjem ljudskih prava da se sa hrama Svetog Save ili neke katedrale skinu krst, ili zvonici.

Ajde, da cujemo tu inteligenciju
 
Nadam se da nece nikada da ti korisno siluju nekoga u familiji, izbodu nozevima, uznemiravaju zenu ili cerku na ulici, opljackaju te, i slicno.

Naravno, trulih jabuka ima svuda medju svim narodima i religijama, ali posto su migranti ka Evropi u ogromnom procentu cisti muslimani, a znamo za radikalizam u njihovim vukojebinama i gradjanske i sve ostale drustvene vrednosti tamo odakle dolaze, na tvoju zalost, ne mozes da ocekujes akademske gradjane i emancipaciju za 21 vek. Vise negde, tako, 6 ili 7i vek.

Na sreću nisu tako kao ti razmišljali Švajcarci.Pa ovde je tada krenulo kada su nagomilali strance.Poso,kuhinja,privreda,sve je to veoma pozitivno.
Pošto živim ovde par decenija veruj da sam to primetio.Na kraju pitaj nekog drugog i verujem da će ti ispričati makar slično.Reci koliko su samo
žena pobili sami Srbi? Drugo da ne pričam recimo pobijeni devizni penzioneri.
 
Sirijac nožem ubo Sarajliju
A. Ka.
prije 1 sat

Sirijac nožem ubo Sarajliju

  •  - Avaz, Dnevni avaz, avaz.ba
Povrijeđeni zbrinut u KCUS-u



Saralija R. M. povrijeđen je jučer u 16:50 sati u ulici Harisa Merzića na Ilidži nakon što ga je A. A. (20) iz Sirije napao oštrim predmetom, najvjerovatnije, nožem.
Svega 40 minuta poslije, sarajevski policajci su u ulici Ibrahima Ljubovića na Ilidži pronašli i uhapsili napadača. Sirijac je predat u prostorije Jedinice za osiguranje objekata i zadržavanje osoba lišenih slobode Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.
Povrijeđenom su na licu mjesta pomoć ukazali ljekari Hitne pomoći, nakon čega je prevezen u Klinički centar Univerziteta u Sarajevu, gdje su mu konstatirane lakše povrede.
Uviđaj su obavili sarajevski policajci.
 
Na sreću nisu tako kao ti razmišljali Švajcarci.Pa ovde je tada krenulo kada su nagomilali strance.Poso,kuhinja,privreda,sve je to veoma pozitivno.
Pošto živim ovde par decenija veruj da sam to primetio.Na kraju pitaj nekog drugog i verujem da će ti ispričati makar slično.Reci koliko su samo
žena pobili sami Srbi? Drugo da ne pričam recimo pobijeni devizni penzioneri.

 

Back
Top