Sta pokloniti muskom BIKU za rodjendan?

  • Začetnik teme Lara Kroft
  • Datum pokretanja
Neverovatno kakva ista situacija! U pocetku me je zvao kao sto vec rekoh stotinu puta na dan, te poruke koje je on pisao su za ljubavni roman! Govorio je da mu je draze da umre nego da mene ne dobije, prosto sam se plasila u nekim situacijama da ce covek da se ubije zbog ljubavi! Ubedio me je da je to nesto sto mu se desava prvi put u zivotu i das ja ljubav njegovog zivota, nije hteo da prihvati NE kao odgovor, rekao je da ce cekati ako treba i godinu dana na mene,samo da budem njegova. Sve moje prijateljice su pale na to, govorile da je to nesto sto se desave samo jednom u zivotu, da sam srecna sto sam nasla takvu osobu, a ustvari on je nasao mene, ali da nema teorije da neko moze tako da se pretvara. Ustvari, verujem ja da je on bio ludo zaljubljen, videlo se to, ali tako brzo hladjenje nisam ocekivala. HLADAN TUS! I sta sad? Kako si ti prebolela? Najteze mi je da prihvatim da te lepe reci vise necu slusati, i boli me pomisao da su mozda bile samo sredstvo da dobije sta je hteo, MENE!
 
Lara Kroft:
Neverovatno kakva ista situacija! U pocetku me je zvao kao sto vec rekoh stotinu puta na dan, te poruke koje je on pisao su za ljubavni roman! Govorio je da mu je draze da umre nego da mene ne dobije, prosto sam se plasila u nekim situacijama da ce covek da se ubije zbog ljubavi! Ubedio me je da je to nesto sto mu se desava prvi put u zivotu i das ja ljubav njegovog zivota, nije hteo da prihvati NE kao odgovor, rekao je da ce cekati ako treba i godinu dana na mene,samo da budem njegova. Sve moje prijateljice su pale na to, govorile da je to nesto sto se desave samo jednom u zivotu, da sam srecna sto sam nasla takvu osobu, a ustvari on je nasao mene, ali da nema teorije da neko moze tako da se pretvara. Ustvari, verujem ja da je on bio ludo zaljubljen, videlo se to, ali tako brzo hladjenje nisam ocekivala. HLADAN TUS! I sta sad? Kako si ti prebolela? Najteze mi je da prihvatim da te lepe reci vise necu slusati, i boli me pomisao da su mozda bile samo sredstvo da dobije sta je hteo, MENE!

da nije isti tip? :lol:
kako sam prebolela? bavim se sportom, mnogo, imam dosta drustva i novi prijatelj je isto tu, ali svako jutro jos uvijek kamen teski na prsima. Posljednja poruka je bila od njega "ubit cu se", medjutim 1 put sam ga nazvala, nisam se javila, samo da provjerim i? Ziv je! Ja mislim da cu pustiti vreme da leci rane, druge mi nema, samo mogu ti reci da nikome ovo nebi pozelela, veza na daljinu je ovo bila i to 1,5 godine.
Ja mislim da sam za njega bila neko kome se je obracao kada mu je bilo tesko, neko ko mu je bio potreban da moze da sanja a njegov pravi zivot se odvijao negdje drugo a ja sam zivela njegove snove!
Najgore je sada da kada sam nekoga drugog upoznala, neverujem vise! Svi su postali glumci! uzas. Kada me je trebao uvek sam bila tu, u svako doba, a on za mene ne. Nekada po 10 poruka, 10 naziva, noci po danu a onda cekaj na poruku, cekaj na poziv, to je ludnica. Kontrolisao me, bio ljubomoran, ako sam izlazila 1000 poruka, tako da nisam imala mira i od jednom nista!
 
Ne znam zašto, ali, osećam se kao uljez u društvo nezadovoljnih devojaka. Devojaka nezadovoljnih muškarcima. A ja sam muškarac.
No dobro, problem je svakako komplkeksan, jer svaka neuzvraćena ili prosto prekinuta Ljubav zna da bude mali smak sveta. A o periodu posle kraja Velike Ljubavi ne treba ni da pričam.
Ali devojke, pa bićete Vi još zaljubljene i svaka nova Ljubav će bar malo zaseniti sve prethodne.
Ništa nije gotovo...

Do kraja će mi još biti i neugodno zbog svega što su Vam muškarci učinili, a Vi uzimate kao loše.
Voleo bih da znam, da li grešim?
 
hm....mislim da kakva god na kraju ispadne neka veza i ma koliko da boli ako se zavrsi tuzno, ne treba se kajati. Pa dobro, bili ste zajedno, jedno vreme je bilo lepo, vise nije i pri tome je on ispao jako los prema tebi, ali mislim da nema potrebe da se kajes zbog bilo cega. Sve veze tog tipa, trudim se da gledam kao nesto novo sto sam naucila...o zivotu, ljubavi, boli, radosti....pa ako ne okusis i onu gorku stranu ljubavi, kako ces ceniti sve one lepe momente koji ce sigurno doci sa nekim drugim? Meni se desilo nesto slicno ali obrnutim redosledom...prvo je naisao neko ko je uvek bio tu i ko mi je neizmerno pomogao kada mi je bilo tesko i ko je na sve moje impulsivnosti i cesto nepravedno upucene reci reagovao sa puno ljubavi i razumevanja...a onda je dosao neko ko je bio susta suprotnost i sa kojim je sve bilo tako tesko....i onda prosto shvatis neke stvari....mozda ne bas sta tacno zelis, ali definitivno znas sta ne zelis, a to je ipak jedan veliki korak...
Sve su to neka zivotna iskusenja pre koja nas Bog stavlja, ali sam uverena da nam nikada ne da vise nego sto mozemo da podnesemo.Zato,glavu gore, bilo pa proslo,tesko jeste ali ce proci.... i nemoj da zalis za njegovim recima, ono sto je bitno jeste rezultat tih reci...
 
phillip:
Ne znam zašto, ali, osećam se kao uljez u društvo nezadovoljnih devojaka. Devojaka nezadovoljnih muškarcima. A ja sam muškarac.
No dobro, problem je svakako komplkeksan, jer svaka neuzvraćena ili prosto prekinuta Ljubav zna da bude mali smak sveta. A o periodu posle kraja Velike Ljubavi ne treba ni da pričam.
Ali devojke, pa bićete Vi još zaljubljene i svaka nova Ljubav će bar malo zaseniti sve prethodne.
Ništa nije gotovo...

Do kraja će mi još biti i neugodno zbog svega što su Vam muškarci učinili, a Vi uzimate kao loše.
Voleo bih da znam, da li grešim?

Sto se tice devojaka nezadovoljnih muskarcima....imam utisak da oni vise i ne postoje, a ono malo sto ih ima, je nekako uplaseno....danasnji muskarci, pogotovu u Beogradu,(da se ogranicim samo na BG posto ne znam kako je u drugim gradovima u Srbiji)su uzasno, ali uzasno nepreduzimljivi....samo krenite da posmatrate ljude oko vas kada sledeci put izadjete....svi se nesto snimaju, odmeravaju, musko i zensko drustvo je strogo podeljeno,muskarci sa jedne a devojke sa druge strane....tuzno,mnogo tuzno....svi se nesto boje da ne budu ispaljeni pred drustvom...same gluposti....dalje, cak i kada se devojka potrudi (sto je opet strogo sankcionisano u nasem drustvu)i pridje decku, upoznaju se, razmene telefone, on nije u stanju da kada sledeci put pozove (obicno nakon tri-cetiri dana, valjda neka fora?)ucini minimalan napor i smisli gde da te izvede....vec eto nakon sto je devojka sve uradila javi se sa pricom....pa nemam pojma,gde ti hoces! I jos se zali ako neces da spavas prvi put ili drugi, nije bitno.....a verujte, ovo su vise nego ucestali primerci.
Pa o cemu mi ovde pricamo! Mozda ja i jesam malo staromodna....ali tolika nezainteresovanost, nepreduzimljivost pasivnost, nazovite to kako hocete,je prosto uzasavajuca....da sada ne sirim pricu daljim primerima....

I cime ja sada da budem zadovoljna?
 
Da,dragi Phillipe iako razocarana u ovog muskarca, necu poceti da mrzim ceo muski rod, jer naprosto nisam osoba koja bilo koga moze da mrzi.Ne mrzim ja ni njega,iako mi je naneo toliko bola, a da ni najmanji delic toga nisam zasluzila, jer ni jednog momenta nisam prema njemu bila losa. Ne mislim da su svi muskarci losi, i veoma mi je drago sto si imao toliko "hrabrosti" da ucestvujes u ovom razgovoru "povredjenih zenskih srca", ali problem je u tome, sto rece i nasa drugarica, da posle njega ne mozes verovati nikome! Boze, kako me je samo ubedjivao da treba da budemo zajedno, pa kad bih sada prepricavala te reci trebali bi mi sati, ali upotrebi svoju mastu i sve ono sto bi rekao nekome koga najvise na svetu volis pomnozi sa 100!Rekao je "Ucinicu da poletis, uzdignucu te toliko da ces na sve devojke gledati sa visine!" a pri tom nije rekao koliko ce me boleti kada padnem!!!
 
Dobro Lara, slažem se. On zaista nije bio fer prema Tebi. Ali, podsetiću Te da živimo u svetu gde se pojedinci ponašaju poput beskrupuloznih lovaca, kojima je važan plen, osvojena pobeda, trofej, bez razmišljanja koliko štete nanose osećanjima žrtve. Ti me razumeš, mnogima je važno da odrade nešto ne birajući pri tome način kako će to realizovati. Mislim pri tome i na muškarce i na žene, naravno.
Možda je tip, koji je Tebe povredio, postupio baš po nekom klišeu koji garantuje uspeh.
Skidajući Ti zvezde uspeo je da osvoji Tvoje srce i eto, njegov cilj je ostvaren. Loša je stvar što
posle nebeskih visina sledi loše prizemljenje, dok pritom On priprema repertoar kojim će osvojiti sledeće slabo srce.
Biće ipak to da on samo izigrava lovca...

Ovoga trenutka bi trebala da me zaustaviš. Evidentno je da sam postao subjektivan u odnosu na Tebe i uskoro postoji opasnost da, zajedno sa Tobom počnem da bacam drvlje i kamenje na Dotičnog. A neko je negde pričao o muškoj solidarnosti.

Mada...

Odaću Ti jednu tajnu o sebi, ja se veoma prijatno osećam u šarmantnom ženskom društvu.
Naravno, ne bez izuzetaka, ali ću vrlo rado prednost dati ženskoj osobi. Valjda ne grešim...

Bilo kako bilo, mislim da si sa ovog aspekta gledano Ti u pravu. I žao mi je zbog toga.
Druga je stvar što ti ne mogu puno pomoći i što ćeš Ti, zapravo, sama sebi mnogo više pomoći time što se nećeš samosažaljevati i gledati vedro na život.

Uh, baš sam se raspisao, a nadam se da ne davim.
A možda Ti sada klimaš glavom i u sebi razmišljaš...

Pozdravljam!!
 
Beskrajno ti HVALA na svim savetima koje si mi dao, a i nasoj Zippy, i svima koje su pokusale da mi pomognu! Ovo je pocelo kao jedna sasvim druga tema, a ispalo je i bolje nego sto sam se nadala. Ja se ne plasim za sebe, smatram se isuvise vrednom da bih pala u ocajanje zbog nekoga, ko uz to mozda nije vredan ni jedne moje suze. Ali, zivot je cudan, i ne mozes znati kuda te njegove staze vode. Isto kao sto ni srcu ne mozemo narediti koga ce da voli. Kao i nasa drugarica Jedna, koja nam je ispricala svoju pricu, i ja cu naprosto pustiti vreme da leci, i prolazi, i verujem da ce proci.
Sada sam sigurna da mu vise nisam draga, jer me vise ne zove i ne trazi; boli me, ali proci ce. Na zalost, mozda si dragi Phillipe bio u pravu kada si rekao da su to lovci na plen. Svi su mu govorili da kod mene nema sanse, i ja sam bila sigurna da ne zelim nista sa njim, ali onda je usledio njegov "napad", porukama, pozivima, zakletvama, obecanjima, pokloncicima i svim onim sto ni jednu dusu na ovom svetu ne bi ostavilo ravnodusnom! Covek je zasluzio Oskara!!!Ne znam, mozda je i bio zaljubljen, samo lud covek bi radio tako nesto samo radi dokazivanja, jer to je i za dokazivanje bilo previse! Neverovatno! :roll: Bilo kako bilo, dobro me je prodrmalo i naucilo mnogo cemu. Sada znam da nikad vise necu verovati takvim nestavrnim recima!!!
 
Beskrajno ti HVALA na svim savetima koje si mi dao, a i nasoj Zippy, i svima koje su pokusale da mi pomognu! Ovo je pocelo kao jedna sasvim druga tema, a ispalo je i bolje nego sto sam se nadala. Ja se ne plasim za sebe, smatram se isuvise vrednom da bih pala u ocajanje zbog nekoga, ko uz to mozda nije vredan ni jedne moje suze. Ali, zivot je cudan, i ne mozes znati kuda te njegove staze vode. Isto kao sto ni srcu ne mozemo narediti koga ce da voli. Kao i nasa drugarica Jedna, koja nam je ispricala svoju pricu, i ja cu naprosto pustiti vreme da leci, i prolazi, i verujem da ce proci.
Sada sam sigurna da mu vise nisam draga, jer me vise ne zove i ne trazi; boli me, ali proci ce. Na zalost, mozda si dragi Phillipe bio u pravu kada si rekao da su to lovci na plen. Svi su mu govorili da kod mene nema sanse, i ja sam bila sigurna da ne zelim nista sa njim, ali onda je usledio njegov "napad", porukama, pozivima, zakletvama, obecanjima, pokloncicima i svim onim sto ni jednu dusu na ovom svetu ne bi ostavilo ravnodusnom! Covek je zasluzio Oskara!!!Ne znam, mozda je i bio zaljubljen, samo lud covek bi radio tako nesto samo radi dokazivanja, jer to je i za dokazivanje bilo previse! Neverovatno! :roll: Bilo kako bilo, dobro me je prodrmalo i naucilo mnogo cemu. Sada znam da nikad vise necu verovati takvim ljudima koji ti od pocetka govore da su smrtno zaljubljeni, i verujem da ljubav na prvi pogled ipak ne postoji!
 
E Draga, tu bi, vidiš, trebalo dobro razmisliti i ne donositi brze, preuranjene odluke. Ne treba zakljucati svoje srce ili još gore, ponašati se slicno prema nekom muškarcu samo zato što je muškarac i što sada on treba da pati. Zašto bi opterecivala sebe nekim oštrim stavom o životu ili Ljubavi.
Ne, savršeno je prirodno da se Ti ponovo zaljubiš i pri tome ne treba da ocekuješ da ce svi prema Tebi biti "onakvi" ... Naprotiv, velika je verovatnoca da vec sutra nadeš coveka svog života (ma kako to zvucalo), nekoga ko ce te voleti i paziti. Divota.
Ti se sigurno slažeš da je život prilicno nepredvidiv i zato, eto prilike.
Podseticu Te da posle Noci uvek dolazi Jutro, a posle Zime Prolece i to je prirodan sled stvari. Tako je i u Ljubavi ...

Poceo sam da sipam mudrosti i baš sam se uživio, a tema je zaista nešto drugacija. Pošto si govorila o "Njegovom" rodendanu, ne znam treba li da pretpostavim da je prošao ili ...
Baš me interesuje da li Te zvao da proslavite ili nešto slicno? I da li si ga Ti njemu cestitala?

Reci mi ako zadirem previše u Tvoje licne stvari.

Prija mi prepiska sa Tobom.

Veliki Pozdrav!
 
Da, njegov rodjendan je prosao, bio je daleko od mene, i nismo bili zajedno.Vaideli smo se tek nakon nekoliko dana, nekako na brzinu, cestitala sam mu i malo smo posedeli i popricali. On je, naravno, opet zurio na put i brzo je otisao.Posle toga se sve pocelo ovako desavati. Nazvao me je samo jednom od tada, i to posle nedelju dana. Od tada mi se vise nije javio. A kada sam ja nazvala njega da mu kazem da je bolje da se to zavrsi jer zelim da znam na cemu sam, on se razbesneo i rekao da to ne zeli i kako ja to ne shvatam da je u problemima!?
Ne znam vise sta da mislim! Valjda bi svakom normalnom coveku bilo jasno da je to gotova stvar, ali ja sve nekako ne znam sta da mislim a da budem objektivna!Vec je proslo mnogo vremena i sada sam sigurna da i kada bi me nekim cudom nazvao, ne bi znao sta da mi kaze, kao ni ja njemu, iako beskrajno bolujem za njim.
Strasno je, ovako me niko nije prevario u zivotu! Nemam ja nameru da menjam neke svoje zivotne stavove i misljenja o ljubavi, vec samo da budem oprezna kad mi sledeci put neko kaze :" Ti si ljubav mog zivota, ovako nesto nikad nisam osetio!"...
Ma koliko prijale te reci, posle te jos vise zabole, kad shvatis da su bile ili laz ili samo sredstvo da se nesto dobije! Mada, ne znam, opet kazem, ne mogu da verujem da bi neko isao dotle da nesto takvo kaze a da bar deo toga nije osetio, prosto ne mogu da verujem da takvi ljudi postoje!? Mozda zvucim naivno, ali nisam imala prilike da upoznam nekog takvog!
Lepo je imati nekog sa kim mozes ovako razgovarati a da te razume!
Pozdrav i tebi!
 
Lara Kroft:
Da, njegov rodjendan je prosao, bio je daleko od mene, i nismo bili zajedno.Vaideli smo se tek nakon nekoliko dana, nekako na brzinu, cestitala sam mu i malo smo posedeli i popricali. On je, naravno, opet zurio na put i brzo je otisao.Posle toga se sve pocelo ovako desavati. Nazvao me je samo jednom od tada, i to posle nedelju dana. Od tada mi se vise nije javio. A kada sam ja nazvala njega da mu kazem da je bolje da se to zavrsi jer zelim da znam na cemu sam, on se razbesneo i rekao da to ne zeli i kako ja to ne shvatam da je u problemima!?
Ne znam vise sta da mislim! Valjda bi svakom normalnom coveku bilo jasno da je to gotova stvar, ali ja sve nekako ne znam sta da mislim a da budem objektivna!Vec je proslo mnogo vremena i sada sam sigurna da i kada bi me nekim cudom nazvao, ne bi znao sta da mi kaze, kao ni ja njemu, iako beskrajno bolujem za njim.
Strasno je, ovako me niko nije prevario u zivotu! Nemam ja nameru da menjam neke svoje zivotne stavove i misljenja o ljubavi, vec samo da budem oprezna kad mi sledeci put neko kaze :" Ti si ljubav mog zivota, ovako nesto nikad nisam osetio!"...
Ma koliko prijale te reci, posle te jos vise zabole, kad shvatis da su bile ili laz ili samo sredstvo da se nesto dobije! Mada, ne znam, opet kazem, ne mogu da verujem da bi neko isao dotle da nesto takvo kaze a da bar deo toga nije osetio, prosto ne mogu da verujem da takvi ljudi postoje!? Mozda zvucim naivno, ali nisam imala prilike da upoznam nekog takvog!
Lepo je imati nekog sa kim mozes ovako razgovarati a da te razume!
Pozdrav i tebi!

znas sta ja mislim a da budem objektivna, taj tip nije normalan! 2 mjeseca nije mnogo, zaboravi ga sto prije! Ne pokusavaj shvatiti, zato sto on nije normalan jednostavno nije za normalan razum!
 
Eto, kažu da za sve ima prvi put, pa tako i za ovo.
Nova saznanja nisu uvek prijatna. Koliko god da smo svesni promenljivosti ljudske prirode, nečije ponašanje nas često iznenadi. A onda smo nervozni ili patimo.

Dobro, poštovaću Tvoju odluku da je "dotični" ovoga trenutka prošlost za Tebe (u šta je teško poverovati, bar za dogledno vreme) i neću Te podsećati na njega. Računam da si sećanje na njega odlučno pohranila u fioku uspomena. Sad dobrih ili loših nije baš ni bitno, važno je da o njemu što manje razmišljaš ili razgovaraš.
Meni se čini da tako treba ...

Hteo sam još nešto da kažem. Ne mogu da se otrgnem utisku da ja zapravo ne znam kakav je to profil devojke koju je neko zaveo, obrlatio i prema njoj se ponašao tako kako se ponašao. Nemam nikakvu predstavu o Tebi osim da si prevarena i u Ljubavi nesrećna devojka. Sebično sam poželeo da znam više, a ne znam odakle mi pravo za to.
Ako si kao nick uzela ime Lare Kroft, pomisliću da si snažna i energična poput nje.
Pomozi mi ta svorim sliku u glavi...

Sa nadom da ceš pisati, ja Te pozdravljam!
 
phillip:
Eto, kažu da za sve ima prvi put, pa tako i za ovo.
Nova saznanja nisu uvek prijatna. Koliko god da smo svesni promenljivosti ljudske prirode, nečije ponašanje nas često iznenadi. A onda smo nervozni ili patimo.

Dobro, poštovaću Tvoju odluku da je "dotični" ovoga trenutka prošlost za Tebe (u šta je teško poverovati, bar za dogledno vreme) i neću Te podsećati na njega. Računam da si sećanje na njega odlučno pohranila u fioku uspomena. Sad dobrih ili loših nije baš ni bitno, važno je da o njemu što manje razmišljaš ili razgovaraš.
Meni se čini da tako treba ...

Hteo sam još nešto da kažem. Ne mogu da se otrgnem utisku da ja zapravo ne znam kakav je to profil devojke koju je neko zaveo, obrlatio i prema njoj se ponašao tako kako se ponašao. Nemam nikakvu predstavu o Tebi osim da si prevarena i u Ljubavi nesrećna devojka. Sebično sam poželeo da znam više, a ne znam odakle mi pravo za to.
Ako si kao nick uzela ime Lare Kroft, pomisliću da si snažna i energična poput nje.
Pomozi mi ta svorim sliku u glavi...

Sa nadom da ceš pisati, ja Te pozdravljam!

nista nije gore od neizvjesnosti, tesko je se pomiriti sa tim da neznas sta se je u stvari zbilo! Kraj je kraj, u redu ali zasto????? I zasto ga i on ne akzeptira, zeli uvijek da ima prava da ti pokuca na vrata kada opet bude na proputovanju? Da uvijek ima prava da se gura u tvoj zivot?
 
Izgleda da je tako! Znam da nije ozenjen, mislim to znam 100% od njegovih rodjaka. A sta sve to vredi, mozda je to jos i gore, slobodan je, iz drugog grada, moze da radi sta pozeli i ko ce to znati? Ponekad sam besna na samu sebe sto nisam ostala pri svome, jer sam sumnjala u istinitost njegovih izjava, prosto je bilo neprirodno tako zavoleti nekog na prvi pogled! Ali, on je bio u stanju da me zove iz svih mogucih drzava dok je bio na putu samo da me cuje, trosio silne pare na telefon, zato mi nije jasno da se tako promeni za kratko vreme! Odbijala sam ga i smisljala najrazlicitije razloge za to, a on je i dalje zvao i kleo se da me nikad nece povrediti i da ce dolaziti makar radio samo za to! Poverovala sam da je mozda to ono sto neko ceka ceo zivot a mozda nikad ni ne doceka! Zato sam se predala i zavolela.

Onda je on bio najsrecniji covek na planeti, njegova radost je prelazila u euforiju, obozavao me je, zurio da stigne samo da se vidimo i ja sam bila na nebu, a taj period veze je trajao najkrace, i posledice toga sada osecam. U tim momentima kad smo bili zajedno bila sam na nebu, cinio me je srecnom i ja sam letela. UH!!!! Sada bih samoj sebi raspalila samarcinu, kako sam samo ispala glupa!

A kakva sam ja? Kao i vecina devojaka, ona koja trazi ljubav i paznju, zeli da bude srecna i da usreci, nisam naivna, jer nisam klinka. I zato i ne znam kako mi se tako nesto moglo dogoditi, obicno umem da vladam sobom i svojim srcem. Ovo me je izbacilo iz koloseka, ali kao sto rekoh, verujem da ce to vreme izleciti, mada, neke rane nikad ne mogu da zacele, i sigurna sam da je ova moja dovoljno duboka da zauvek ostavi traga na mom srcu.
 
I Phillipe, da ne budemo neuvidjavni; SRECAN TI RODJENDAN, ako nije prosao, a i ako jeste, sve najbolje!

I sada sam opet citala sve ove nase porukice, i kao sto rekoste, moje drage, sve koje ste imale takvo iskustvo sa takvim muskarcem, to je nesto sto zaista ostavlja trag.Prebolecu :!:
 
Nisi mnogo promašila, jer je meni u stvari sutra rođendan.
Hvala Ti.
Čak i to malo, tih par reči prijaju.

Svaki čovek, svaka jedinka je priča za sebe i "njega" ćeš, nadam se, pamtiti samo kao jedno iskustvo. Poučno iskustvo, dodao bih.
I da se ne ponavljam, sa time se živi. Sa svim stvarima, bile one dobre ili loše, mora da se živi. A onda će neko reći, kako?
Ti jesi mlada, ali to verovatno nije jedina neprijatna stvar koja Ti se dešavala ili koja ce Ti se desiti u životu. Ne želim da prejudiciram, ali Ti moraš da shvatiš da je život zapravo, baš takav.

A šta ako on pri sledećem proputovanju zakuca na Tvoja vrata i poželi da uđe?
Uh, baš sam se zapetljao, ne znam šta da kašem na tu situaciju. (Nisam ja od onih starih, sedih mudraca čija se pamet preliva)
Da, tu ćeš morati da uključiš svoje ranjeno srce i lepu glavicu i sama odlučiš o sebi. Nemaš širok izbor; ili da mu sve oprostiš i nastaviš agoniju, ili pak, da u ozbiljnom razgovoru staviš tačku na sva moguća iskušenja u vezi sa njim.

I na kraju, ako je za utehu, tvoj slučaj nikako nije usamljen. Vidiš da sličnih ima mnogo, kako kod devojaka, tako, siguran sam i kod muškaraca.
To je samo potvrda koliko su ljudi bezosećajni i zli.

Eto, to je od mene, malo naporno, ali de sad ...
Žao mi je što su okolnosti ovakve i što je tema ta. Pod drugim okolnostima bi verovatno bilo zanimljivo razgovarati o tako svakodnevnoj i običnoj sitnici kao što je Ljubav, ali ova tuga...

Željno čekam sledeće pisanje...
 
Biće mi zadovoljstvo da Ti ga čestitam. Nadam se da nemaš ništa protiv?
Pošto si Ti Dama, suzdržaću se da ne pitam koji je rođendan, ali će čestitka svakako biti od srca.
Ja sam rođen 20. maja u 21.10h, a za Tebe ne znam, ali sam siguran da već sada nije prrerano.
Zato:
Srećan Ti rođendan Lepa Devojko! Želim Ti puno Sreće, Radosti i Veselja! Želim Ti Puno Ljubavi i ostvarenje svih Snova! Baš onako kako bi i sama sebi poželela.

Eto, nisam mogao da odolim, utoliko pre što je to baš sutra.

Srećno!!
 

Back
Top