Šta numerologija govori o vama?

Master brojevi
Master brojevi 11, 22 i 33 se nazivaju „trougao prosvetljenja“.

Master broj 11
Na master broj 11 se gleda kao na glasnika. Jedanaest je inspirativan, inventivan, mističan i energičan. Master broj 11 je kanal između podsvesti i svesnog uma, visoko intuitivan, čak psihički i duhovni.

Ključna reč: Zamisao

Majstor broj 22
Master broj 22 je idealista, ekspanzivan, vizionar i majstor graditelj. Ovaj Master broj je zahtevan i opsesivan i može vas gurnuti do ivice. Napredak je moguć ako se posvetite nečemu većem od života

Ključna reč: Graditi

Master broj 33
Za master broj 33 se kaže da je isceljitelj, zaštitnik i blagosloven. Broj 33 je sposoban da dostigne visok nivo svesti i mudrosti. To je učiteljev učitelj. On teši druge, predstavlja samopožrtvovanje i idealista je. (guess who is :))

Ključna reč: Podeliti
 
Broj jedan

Broj 1 je broj akcije i vođstva. To je broj hrabrih i nepokolebljivih pojedinaca, kao i pametnih ratnika. Nezavisna je, orijentisana na akciju, vođena pravdom i principijelna. Broj jedan pokreće promenu. Sve je u čistom potencijalu i rastu.
Prvo sam krenula da napišem "Hajde i meni nešto lepo da napišeš", a onda sam shvatila da ovo baš i nije tako sjajno i bajno.
 
Na koji način numerologija može da opiše osobu, bez uplitanja astrologije (na pr.)?
Astrologija je ipak bazirana na planetama, kućama, stepenima, aspektima,....i natalne karte pojedinca su drugačije.
Kako numerologija "radi" s obzirom da se čita broj tj. tri broja. Koliko samo ljudi ima istu kombinaciju brojeva a u suštini su skroz različiti po prirodi.

P.S. Radoznalost je ubila mačku :think:
 
Na koji način numerologija može da opiše osobu, bez uplitanja astrologije (na pr.)?
Astrologija je ipak bazirana na planetama, kućama, stepenima, aspektima,....i natalne karte pojedinca su drugačije.
Kako numerologija "radi" s obzirom da se čita broj tj. tri broja. Koliko samo ljudi ima istu kombinaciju brojeva a u suštini su skroz različiti po prirodi.

P.S. Radoznalost je ubila mačku :think:

Postoji šest važnih brojeva u numerološkom portretu ili numerološkoj tabeli. Oni su tvoji:

  1. PORIV DUŠE Unutrašnje želje, ono što čini tvoju dušu srećnom.
  2. BROJ LIČNOSTI Aspekti vašeg karaktera koje pokazujete drugima.
  3. BROJ SNAGE Snage vašeg karaktera.
  4. BROJ ROĐENDANA Kako te drugi vide na prvi pogled.
  5. BROJ ŽIVOTNOG PUTA Put kojim morate ići u životu; vaš identitet i srž onoga što jeste.
  6. BROJ STAVA Stav prema životu.

Mi swmo ovde pričali stavci pod 5.
 
Ja sam inače, prvo sa matematikom na "Vi", a zatim sa numerologijom na... pogled ispod obrva ali ne onaj zavodnički nego onaj "mamajketi".

Jedino nekako da me neko ubedi, posebno ovo na broj koji mi se nameće. Pa dobro, budim se svaku noć u isto vreme, zatim neke brojeve vidim na svakom koraku ali ne zato što su mi "anđeoski" nego zato što me podsećaju na nešto pa ih vidim.
Numerologija mi je još uvek - u svakom broju mogu nešto da prepoznam jer me veže, podseća na nešto kao i što u svemu mogu da pronađem broji koji mi treba.
 
Ja sam inače, prvo sa matematikom na "Vi", a zatim sa numerologijom na... pogled ispod obrva ali ne onaj zavodnički nego onaj "mamajketi".

Jedino nekako da me neko ubedi, posebno ovo na broj koji mi se nameće. Pa dobro, budim se svaku noć u isto vreme, zatim neke brojeve vidim na svakom koraku ali ne zato što su mi "anđeoski" nego zato što me podsećaju na nešto pa ih vidim.
Numerologija mi je još uvek - u svakom broju mogu nešto da prepoznam jer me veže, podseća na nešto kao i što u svemu mogu da pronađem broji koji mi treba.
Pitagora je bio opsednut brojevima, odnosno numerologijom i smatrao da se ceo univerzum može definisati brojevima, i to jednocifrenim.

Ako dodatno smatramo da ništa u životu nije slučajno, dolazimo do toga da je zapažanje određenih brojeva ustvari poruka a ne slučajan događaj
 
Pitagora je bio opsednut brojevima, odnosno numerologijom i smatrao da se ceo univerzum može definisati brojevima, i to jednocifrenim.

Ako dodatno smatramo da ništa u životu nije slučajno, dolazimo do toga da je zapažanje određenih brojeva ustvari poruka a ne slučajan događaj
Da, ali da li je sve u životu slučajno? Da li je sve samo sled događaja koji se nadovezuju na prethodni ili ja svaki za sebe slučaj?
 

Back
Top