Šta numerologija govori o vama?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
73.034
tyu.jpg


Numerologija
Drevna praksa sa iznenađujućom savremenom relevantnošću, nudi jedinstvenu perspektivu na otkrivanje životnih misterija. Predlaže da su brojevi živopisni kodovi ugrađeni u nečiji datum rođenja, ime, pa čak i reči koje neko izgovori. Dešifrovanjem ovih kodova dobijate uvid u svoje snage, izazove i potencijal, osvetljavajući lične pejzaže koji su nekada bili dvosmisleni.
Postoji šest važnih brojeva u numerološkom portretu ili numerološkoj tabeli. Oni su tvoji:
  1. NAGON DUŠE - Unutrašnje želje, ono što čini tvoju dušu srećnom.
  2. BROJ LIČNOSTI - Aspekti vašeg karaktera koje pokazujete drugima.
  3. BROJ SNAGE - Snage vašeg karaktera.
  4. BROJ ROĐENDANA - Kako te drugi vide na prvi pogled.
  5. BROJ ŽIVOTNOG PUTA - Put kojim morate ići u životu; vaš identitet i srž onoga što jeste.
  6. BROJ STAVA - Stav prema životu.

Pogledajmo malo bliže...
 
Poslednja izmena:
Počnimo od računanja našeg broja (broj životnog puta). Treba sabrati sve cifre iz datuma rođenja i svesti na jednocifren broj. Detaljnije uputstvo ovde

Zbir koji se završava na 11, 22 ili 33 se računa kao posebna kategorija - Master brojevi. Mogu se takođe smatrati i kao osnovni broj a i kao zbir. Recimo 22 je i 2 ali i 4.

Osnovne karakteristike za svaki broj (klikni na link za više informacija)

 
Poslednja izmena:
Zanimljivo je da je na lokacijjama gde živim prečesto bio br 58, koji se pretvara u 13 kad ih saberemo, pa još jednom.
Moj br. je 4. Datum mog rođenja se takođe svodi na br. 4.
2 mi je možda još važan, ali nemam baš nijedan nepar koji mi zaokuplja pažnju.
Sve je par, uvek par.
 
par se računa u žensku energiju a nepar u mušku
Br. 58 me prati... bukvalno sam prešla pola sveta da bih živela u ulici koja je 58, a moja je kuća od detinjstva je takođe br. 58. Numerologijom ne kanim da se bavim, ali ima tu nešto. Zgrada u kojoj mi je bio značajan tip-bila je pod brojem 58, sve nezavisno od mog izbora. Vozila u koja sam ulazila... svode se takođe prečesto na 4-kad uopšte obratim pažnju,. većinom ne obraćam.
 
Ja sam mislila da je broj pet vezan za planetu Merkur i da je glavno oružje petica REČ (što pisana, što izrečena)
U smislu dodeljivanja brojeva planetama, da. Ali, to je samo delimična reprezentacija u numerologiji.

Broj 1: Sunce; Broj 2: Mesec; Broj 3: Jupiter; Broj 4: Uran (takođe Rahu - glava zmaja, severni čvor) ; Broj 5: Merkur
Broj 6: Venera; Broj 7: Planeta senke (Ketu - Rep zmaja, južni čvor); Broj 8: Saturn i Broj 9: Mars.
 
Broj dva
Broj 2 se odnosi na viđenje "drugog". Predstavlja saradnju, uslugu i harmoniju. Broj 2 predstavlja partnerstvo i pronalaženje balansa za saradnju sa drugim. Dva je najintuitivniji od svih jednocifrenih brojeva i ima snažnu moć zapažanja.

Ključne reči: ravnoteža, partnerstvo, dualnost
 
Broj tri
Broj 3 je pun kreativnog izražavanja, kako pismenog tako i verbalnog. Tri je kreativni impuls i puna je entuzijazma i humora. Poput deteta ispunjenog potencijalom i nadom, trojka inkubira ideju pre nego što bude spremna da se u potpunosti rodi.

Ključne reči: Kreativnost, grupe, rast.
 

Back
Top