Quantcast

Sta ne volite da jedete ?

Baby Yoda

Contributor
Poruka
8.727
Screenshot_1.png

Antihejter

Zainteresovan član
Poruka
297
Čuo sam danas da se morski plodovi jedu sa limunom jer limunska kiselina ubija posebnu vrstu bakterija odnosno parazita koju sadrže morski plodovi.
Užas, nisam to znao. Nikad više to neću jesti, nadam se da nisam navukao nešto, jeo sam morsku salatu pre jedno mesec dana i baš mi bilo nestalo limuna (zaboravio da kupim) i mrzelo me da idem pa sam na silu pojeo onako, bez marinade i bez ičega. Baš je bilo loše, osim lignji.
I volim hobotnice ali samo one iz konzerve.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
13.315
Čuo sam danas da se morski plodovi jedu sa limunom jer limunska kiselina ubija posebnu vrstu bakterija odnosno parazita koju sadrže morski plodovi.
Užas, nisam to znao. Nikad više to neću jesti, nadam se da nisam navukao nešto, jeo sam morsku salatu pre jedno mesec dana i baš mi bilo nestalo limuna (zaboravio da kupim) i mrzelo me da idem pa sam na silu pojeo onako, bez marinade i bez ičega. Baš je bilo loše, osim lignji.
I volim hobotnice ali samo one iz konzerve.
Rižoto sa morskim plodovima i hobotnica na žaru!:njam:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.