Sta mislite o........

alal

Iskusan
Poruka
6.613
Postavila sam ovu temu,jer zaista ima sta i da se napise o tome
Evo i ja cu odgovoriti:

4.Odrasla sam samo uz oca tako da stojim iza toga da sam psihicki jaca od devojaka koje su odrasle samo uz mamu,mada sve ima svojih nedostataka.To ne mora da znaci.Ima porodica gde muskarci vode glavnu rec,a negde zene tako da je to sve relativno.Kod mene otac vodi glavnu rec i uvek,kada su bili zajedno je vodio glavnu rec tako da...Hvala mu sto me je vaspitao tako da se ponasam zenstveno,a da razmisljam muskom glavom.
5.Sa mamom se nikako ne slazem.Razocarala me je.Tatu volim jako i on mi je sve.Najveci oslonac u zivotu i dan danas.Istina je da neke majke vise vole sinove,a da su devojke oceve mezimice.Ocevi uvek stite svoje cerke,ponarocito kada odrastaju,jer se plase za njih i bolji su "cuvari" od majki.

devojko spusti se na zemlju i prelistaj sta znaci predrasuda :roll: na osnovu cega stojis da si psihicki jaca od ilo koga drugog? mentalno si obarala ruke sa nekim? uradila studiju o uslovima odrastanja i emotivnoj stabilnosti?

za drugo boldovano nemam reci, jasno mi je da obozavas oca, ali zar ti nije jasno da mozes da govoris samo o svom slucaju, a ne da generalizujes da su svi ocevi "bolji" od svih majki kao bilo sta. a (?) cuvari (?) taj deo mi apsolutno nije jasan... cuvaju decu od cega? gladnih vukova sto trce ulicom?

nadam se da si samo jako mlada...

a tema: ne poznajem muskarce previse vezane za majke...

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
1.Sta mislite o momcima koji su previse vezani za majku?
2.MIislite li da muskarci koji su jako vezani za majku,slusaju je- imaju vise postovanja prema zenama?
3.Sta je recimo sa onim momcima koji imaju sestre?Da li bolje poznaju zenski rod od onih koji su solo ili imaju samo brata?
4. Muskarci,devojke koji su odrasli samo uz oca,da li su psihicki jaci od onih koji su odrasli samo uz majku?
5.Sa kime se vi recimo vise slazete,sa ocem ili majkom?I zasto?Posto su uglavnom cerke oceve miljenice,a sinovi mamini junaci....Da li je to i u vasem slucaju tako?:)

onaj ko postuje i voli majku kao osobu i zenu, a na isti nacin voli sestru, onda normalno da ce pokazivati postovanje [prema ostalim zenama i to nije mamin sin. Mamin sin je onaj cija mama najbolje zna da kuva i najbolje zna sta je za njenog sina dobro...isto vazi i za sestru...
ovo cetvrto pitanje je obicna glupost..najjaci su oni koji izrastu iz normalne porodice, znaci i uz majku i uz oca koji se medjusobno vole i postuju...

novy

Početnik
Poruka
22
2.MIislite li da muskarci koji su jako vezani za majku,slusaju je- imaju vise postovanja prema zenama?
3.Sta je recimo sa onim momcima koji imaju sestre?Da li bolje poznaju zenski rod od onih koji su solo ili imaju samo brata?
4. Muskarci,devojke koji su odrasli samo uz oca,da li su psihicki jaci od onih koji su odrasli samo uz majku?
5.Sa kime se vi recimo vise slazete,sa ocem ili majkom?I zasto?Posto su uglavnom cerke oceve miljenice,a sinovi mamini junaci....Da li je to i u vasem slucaju tako?:)
1.Pa ako se to "previse" odnosi na one "mamine sinove" to je onda katastrofa.....jadne devojke kojima zapadne takav muskarac
2.Ne mora da znaci i cak cesto bude suprotno-jako su vezani za svoju majku ali nemaju bas previse postovanja prema svojoj devojci (zeni).......mada ne bih da generalizujem bas
3.Pa meni je to sto imam sestru (mladja od mene 4 godine) dosta pomoglo da bolje ukapiram zenski rod i njihov nacin razmisljanja
4.Tu nema pravila........odrastanje uz samo jednog roditelja (bez obzira da li je u pitanju otac ili majka) nikada ne moze zameniti odrastanje uz oba roditelja,a sada koliko ce to uticati na osobu individualna je stvar
5.Pa bolje se slazem sa majkom jer sam povukao mnogo vise na nju nego na oca......ali i sa jednim i sa drugim roditeljem se slazem dobro,samo na drugaciji nacin

ANJA*SB

Početnik
Poruka
3
1.Nije bas preterano dobro!!!
2.Imaju, mada to moze biti mac s dve ostrice u smislu tom da je majka autoritet koji je tesko zamenjiv...
3.Sigurno da DA :-)))
4.Mislim da je individualno i da nema pravila sto se toga tice.
5.Majkom...razlog je sto vise vremena provodim sa njom...

malecka

Aktivan član
Poruka
1.284
simpaticna tema ;) al necu da na nju odgovaram kao u leksikonu :mrgreen:

ja sam npr imala deckovce koji su imali sestre i to je cesto bio plus. ali je mracna strana medalje bila ta sto su me one VECITO nesto analizirale, trazile mi mane i spletkarile :(

ja na takav nacin ne dozivljavam devojku mog brata. jednostavno ~ drago mi da je on srecan i kakva je da je ~ njegova je i nemam sta tu ja da se mesam.

mislim da mi moj odnos sa bratom i ocem pomaze samo da se malkice oslobodim iluzija po pitanju deckovaca. ali ne mislim da to ima puno uticaja.

dakle ~ jednom recju: sve je individualno. ako je decko super izborice se sa svim uticajima sa strane. ako pada pod uticaj - slabic je i neupotrebljiv je.

^DraGaNa^

Aktivan član
Poruka
1.607
simpaticna tema ;) al necu da na nju odgovaram kao u leksikonu :mrgreen:

ja sam npr imala deckovce koji su imali sestre i to je cesto bio plus. ali je mracna strana medalje bila ta sto su me one VECITO nesto analizirale, trazile mi mane i spletkarile :(

ja na takav nacin ne dozivljavam devojku mog brata. jednostavno ~ drago mi da je on srecan i kakva je da je ~ njegova je i nemam sta tu ja da se mesam.

mislim da mi moj odnos sa bratom i ocem pomaze samo da se malkice oslobodim iluzija po pitanju deckovaca. ali ne mislim da to ima puno uticaja.

dakle ~ jednom recju: sve je individualno. ako je decko super izborice se sa svim uticajima sa strane. ako pada pod uticaj - slabic je i neupotrebljiv je.
Hehehe pa ja imam brata pa sam bas kriticna sto se tice njegovih devojaka,ne dam na njega,ali isto tako se i ne mesam niti on u moje veze...tako smo se dogovorili.....ali kada mu treba neki savet oko devojaka pita mene kao i ja njega:)

gost 159591

Poznat
Poruka
8.252

Nikad nisam volela ljude koji se preterano vezu za bilo koga ili bilo sta ali isto tako ne cenim muskarce koji nemaju nista sto im znaci, sto postuju u sta veruju. Vezanost za majku, sestru, brata mi ne smeta sve dok ne podrazumeva da to igra ulogu i u mom zivotu i odlukama koje bi trebale biti iskljucivo nase.

janaloca

Zainteresovan član
Poruka
459

1..ne znam sta je po tvom misljenju previse,ali ako je kao moje....onda mislim da su bolesni i da im treba pomoc
2.apsolutno nema pravila....ali majka je uglavnom u pravu,kad je rec o muskarcima
3.mislim da ,da uglavnom je tacno
4.sa mamom se bolje slazem ali sam i dalje tatina mala devojcica :)

gost133745

Aktivan član
Poruka
1.330
1. Majke koje su hladne, koje ne daju dovoljno ljubavi i potvrde svom sinu... one prave od svojih sinova zavisna bića kojima je teško da spoznaju sebe i svoje mogućnosti-vrednosti... i kojima će uvek mamina reč, kao reč njihovog najvećeg kritičara trebati da znaju da nešto rade dobro...
Treba dete, bilo muško ili žensko, podržavati, poštovati njegovu ličnost, uvažavati ga i hvaliti za sve pokušaje i uspehe i podsticati samopouzdanje... Tako izrastu u osobe koje veruju u sebe, a ne u svoje mame... mislim, svaka čast mamama, i ja sam mama jednog dečaka, ali neću da mi toliko veruje... on mora da misli šta je dobro za njega, a ne ja da mu to govorim... mislim, u nekim stvarima ja još uvek moram da ga usmeravam, ali gledam da to bude minimalno.

ostale tačke mi nisu inspirativne za pisanje, mislim da sam dala dovoljno doprinosa i ovako

^DraGaNa^

Aktivan član
Poruka
1.607
devojko spusti se na zemlju i prelistaj sta znaci predrasuda :roll: na osnovu cega stojis da si psihicki jaca od ilo koga drugog? mentalno si obarala ruke sa nekim? uradila studiju o uslovima odrastanja i emotivnoj stabilnosti?

za drugo boldovano nemam reci, jasno mi je da obozavas oca, ali zar ti nije jasno da mozes da govoris samo o svom slucaju, a ne da generalizujes da su svi ocevi "bolji" od svih majki kao bilo sta. a (?) cuvari (?) taj deo mi apsolutno nije jasan... cuvaju decu od cega? gladnih vukova sto trce ulicom?

nadam se da si samo jako mlada...

a tema: ne poznajem muskarce previse vezane za majke...

Zasto odgovaras na temu ako ti se ne dopada???Aj mi sad to reci!!!!!!
Ako imas sta da mi kazes lepo na private message pa cemo to resiti!!!

blabla

Gost
Poruka
1.121

1. Sve najgore.
2. Mislim da nemaju. Mislim da oni misle da su sve druge žene loše, a samo je njihova mama dobra i uvek u pravu.
3. Mislim da bi trebalo, ali da ne mora da znači. Zavisi od stepena bliskosti sa sestrom, odnosno lične osobine muškarca: da li ume da posmatra druge ili ne. Neki ljudi ne primećuju ni ono što im je ispred nosa.
4. Ne znam. Verovatno zavisi od majke, odnosno oca, uz koje su rasli.
5. Jednako se slažem/ne slažem sa oboje.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.