Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi

Тачно, јарчевски Ме само мекеће, безопасан је за разлику од шкорпијског који убоде жаоком, овновског који набије рогом и стрелчевског који спичи стрелом.

ko o chemu jarci samo o rogovima i nabijanju :hahaha:
 
Anđic, ako ti ga dodiruje Mars, onda nisi za šalu, a ako mu je bliža Ve - ode sve u propast (tj. ne, bolje je tako).

Ne znam koliko je Strelac po sebi opasan. Meni je Merkur na Antaresu u kvadratu sa Marsom. Sve to dopunjuju Sunce i Mesec u marsovim znacima. Ja u biti volim nevolje.

Me i So Na 13st,Ma na 11 ,Ve na 10.
Jesam dobra jesam dobra :rumenko:
Nemam ti ja nista u ,Strelcu :D
 
Čini mi se da je baš Dupor napisao da geniji imaju izraženu treću dekadu. No nisam proveravala kako je u praksi.

Meni su u poslednjoj pentadi Sunce, asc i Venera, ostalo nije bitno.

Dupor je svašta pisao. Ali baš svašta. ni ja ne mogu da ga ispratim kako treba jer je on na to sve dodavao svoje škorpionske opsesijice.
 
Тачно, јарчевски Ме само мекеће, безопасан је за разлику од шкорпијског који убоде жаоком, овновског који набије рогом и стрелчевског који спичи стрелом.

Pored ovoliko opasnih Merkura, vama će na kraju trebati moj Merkur u Vagi, da vas brani na sudu. :)

Ne volim svađe, ali volim da od njih profitiram. :D
 
пицојке ме ич не занимају

Kako to sad? :think:

- - - - - - - - - -

Pored ovoliko opasnih Merkura, vama će na kraju trebati moj Merkur u Vagi, da vas brani na sudu. :)

Ne volim svađe, ali volim da od njih profitiram. :D

Al' Merkur u Strelcu je u padu, manje priča, a više razmišlja. Ako je treća kuća u Lavu, kao meni, onda može da bude puno, puno pisanja. Asc u Blizancima, ponovo se aktivira Merkur i onda bez zezanja nema ništa. Život bez smeha nije život u tom slučaju.

Svađanje je više Mars kombinacija. Mars napadne treću ili Mars ide preko Sunca. To je sve preduslov za svađanje.
 
Pored ovoliko opasnih Merkura, vama će na kraju trebati moj Merkur u Vagi, da vas brani na sudu. :)

Ne volim svađe, ali volim da od njih profitiram. :D
Чисто да се зна, ја сам те први резервисао, први сам те ангажовао, једино ћеш мене заступати (значи никог другог) у парничном поступку ако буде дошло до неког инцидента.

Спреман сам да платим астрономске цене, читав живот сам провео у нечему што наличи на затвор, не желим да после свега чемерног што ми се издешавало завршим још и у правој бувари!
 
Kako to sad? :think:

- - - - - - - - - -



Al' Merkur u Strelcu je u padu, manje priča, a više razmišlja. Ako je treća kuća u Lavu, kao meni, onda može da bude puno, puno pisanja. Asc u Blizancima, ponovo se aktivira Merkur i onda bez zezanja nema ništa. Život bez smeha nije život u tom slučaju.

Svađanje je više Mars kombinacija. Mars napadne treću ili Mars ide preko Sunca. To je sve preduslov za svađanje.
Nisam još provalila kako Merkur u Strelcu manje priča. Možda ih nisam ni upoznala dovoljno.
Ja sam brbljivac uglavnom.
 

Back
Top