Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi

Полако, полако, тек ће твоје време доћи, заблистаћеш у кафани.

Басираћеш ти Драганине хитове.
Matora sam ja za to. Ako nisam sa šesnaest, onda neću nikada. :zcepanje: S tim se počinje odma', još u vrtiću. Malo karaoke, ovo-ono, i Grand!

Setih se jedne debilne situacije. Rekala ja nekoj devojci uBosni iz koje sam škole, a ona: Aaaaa, PJEeeVAaaČICAaa! :pljus:

- - - - - - - - - -

slusha ona svashta, al' najmanje sebe :lol:
Ma sve ti znaš, sve osećaš. Mesec u Ribe... :D
 
Matora sam ja za to. Ako nisam sa šesnaest, onda neću nikada. :zcepanje: S tim se počinje odma', još u vrtiću. Malo karaoke, ovo-ono, i Grand!
Никад није касно. У ту емисију се пријављују људи од 5, 6, чак и седам банки да покажу људима свој талент у тим годинама зато што нису могли раније, а ко теби гарантује да ћеш се (у будућности) бавити професијом за коју си добила диплому од факултета или да ћеш вирити људима у скице точкића са распоредом симбола у пољима. Прихвати се ти боље певања и профитабилнијих делатности.
 
Никад није касно. У ту емисију се пријављују људи од 5, 6, чак и седам банки да покажу људима свој талент у тим годинама зато што нису могли раније, а ко теби гарантује да ћеш се (у будућности) бавити професијом за коју си добила диплому од факултета или да ћеш вирити људима у скице точкића са распоредом симбола у пољима. Прихвати се ти боље певања и профитабилнијих делатности.
Znam tu emisiju, ali tamo se prijavljuju anonimusi sa stažom, a ne oni koji su duboko zamrzeli svoj glas i ne žele nikad više ugledati svetlost pozornice.

Pevala sam ja...ali solo pesme, crkvenu muziku, izvornu narodunu, pa i neka pop čudesa, i tako to. Ali ni to već dve godine. Zakopala sam glas nakon razočarenja - vječnaja pamjat. :zcepanje:
I sve je to bilo malo u horu, malo sa mojim prijateljima na ulici...ništa više od toga.
Dovoljno dugo ja sa sobom drugujem da bih znala za šta nisam i za šta eventualno jesam. :D Nije za mene da pevam, i nije za mene publika tj. ta vrsta publike.
Zapravo se duboko gnušam te uveseljavačke profesije. Mene neko da voda k'o tele na povocu - ne dam.
Sve i da hoću, ja ne mogu da postenem pevačica. :)
I nisam neko ko voli slavu, pare i raskoš.

Valjde od fakulteta nisu imali ni moji roditelji, pa su radili.
Ne računam ja previše na to, ali hoću barem svoju dušu da spasem od šljama koga je sve više. ;)

oseti ovo kopcu :))...i ne, pogorelich nije homos...
Ceniš da nije?
A neće da nam dođe u Beograd... Moramo u Sarajevo i Zagreb d'idemo da ga slušamo. :)
 
Znam tu emisiju, ali tamo se prijavljuju anonimusi sa stažom, a ne oni koji su duboko zamrzeli svoj glas i ne žele nikad više ugledati svetlost pozornice.

Pevala sam ja...ali solo pesme, crkvenu muziku, izvornu narodunu, pa i neka pop čudesa, i tako to. Ali ni to već dve godine. Zakopala sam glas nakon razočarenja - vječnaja pamjat. :zcepanje:
I sve je to bilo malo u horu, malo sa mojim prijateljima na ulici...ništa više od toga.
Dovoljno dugo ja sa sobom drugujem da bih znala za šta nisam i za šta eventualno jesam. :D Nije za mene da pevam, i nije za mene publika tj. ta vrsta publike.
Zapravo se duboko gnušam te uveseljavačke profesije. Mene neko da voda k'o tele na povocu - ne dam.
Sve i da hoću, ja ne mogu da postenem pevačica. :)
I nisam neko ko voli slavu, pare i raskoš.

Valjde od fakulteta nisu imali ni moji roditelji, pa su radili.
Ne računam ja previše na to, ali hoću barem svoju dušu da spasem od šljama koga je sve više. ;)

Ceniš da nije?
A neće da nam dođe u Beograd... Moramo u Sarajevo i Zagreb d'idemo da ga slušamo. :)

ima hrvatsko drzavljanstvo, kucu u zagrebu, kucu u dubrovniku a kad je bio klinac i neverovatan talenat, olosh iz srpskih muzichkih klanova nije hteo da mu pomogne te je jedinu pomoc imao u svom ocu koji je bio u orkestru jna... kada su ga licemeri uz beigrada odbili, mali ivo je ustao od krsha od stenveja i rekao im svima doslovno... yebacu vam mater, postacu svetski pijanista bez vase pomoci.., ista ta "elita" se lomila za kartu vishe za chuveni koncert u sava centru gde su ljudi sedeli po prolazima... ivo im nije ostao duzan jer je trazio ispravan instrument koji su platili ko svetog petra kajgana...inache pokojni karajan je nekoliko dana pre smrti trazio da chuje ivu...

- - - - - - - - - -

i potpuno ga razumem i gadio se intelktualne elite beograda onda, a danas pogotovo kada su olosh i sljam na vlasti koji su unistilu sve vredno u umetnchkom domenu, ne treba da troshim rechi

- - - - - - - - - -

imam negde fotku kad sam ga upoznao u dubrovniku na koncertu kod svetog jakova...neverovatan chovek, da ga zhutica nije pojela ko zna sta bi sve snimio
 
ima hrvatsko drzavljanstvo, kucu u zagrebu, kucu u dubrovniku a kad je bio klinac i neverovatan talenat, olosh iz srpskih muzichkih klanova nije hteo da mu pomogne te je jedinu pomoc imao u svom ocu koji je bio u orkestru jna... kada su ga licemeri uz beigrada odbili, mali ivo je ustao od krsha od stenveja i rekao im svima doslovno... yebacu vam mater, postacu svetski pijanista bez vase pomoci.., ista ta "elita" se lomila za kartu vishe za chuveni koncert u sava centru gde su ljudi sedeli po prolazima... ivo im nije ostao duzan jer je trazio ispravan instrument koji su platili ko svetog petra kajgana...inache pokojni karajan je nekoliko dana pre smrti trazio da chuje ivu...

- - - - - - - - - -

i potpuno ga razumem i gadio se intelktualne elite beograda onda, a danas pogotovo kada su olosh i sljam na vlasti koji su unistilu sve vredno u umetnchkom domenu, ne treba da troshim rechi

- - - - - - - - - -

imam negde fotku kad sam ga upoznao u dubrovniku na koncertu kod svetog jakova...neverovatan chovek, da ga zhutica nije pojela ko zna sta bi sve snimio
Mediokriteti kroje sudbinu, tako je uvek bilo među umetnicima. :D
Ljubomora im je glavna bolest, nagledala sam se takvih.
U baletu, muzici, glumi...svuda je isto.
Zato pored talenta treba imati i dozu bezobrazluka.
Salijeri sindrom će postojati dok je umetnika.
 
skorpijama, zenama mislim, bas fali ta doza lucidnog bezobrazluka kada dodje stani pani sutuacija i onda su kao tetke u iscekivanju da neko drugi podmetne kichmu... takodje delenje sitnih malih tajni je za njih tabula raza kada to treba da sheruju sa suprotnim polom jer nepoverenje traje jako dugo posto mere svakog ko da ima tri a ne dve nogavice...sva kreativnost flerta gde su nenadmashne, gubi se tet a tet kada cesto muski imaju utisak da su sa frigosom koji postaje za dimenziju pljosnatiji jer ne ispoljava najbolji deo sebe vec ceka nenormalno jaku pobudu koja ce ga/je probuditi... vredne i radne u poslu, u krevetu ko da si sa sifrazetkinjom... ali ako prodjes sve testove i provere onda se odvezu... to mi uvek bilo bezveze, jer ako zena poseduje strast u sebi i vidi da i on nije ladan, svaka druga ce normalno dati makar deo onoga sta oseca... skorpija jok, ta ce da te ispizdi da je odyebes iako krajem svesti znas dobro sta radi ali nemas zivaca za te debilne detinjarije koje su svojstvene samo tom znaku.
 
ranije sam ih poredio sa apotekarskim ormanima punim fijoka na kojima ne pise koja je za sta jer su vrle skorpije sakrile vecinu identifikacionih oznaka...i onda dodje neko sa, parafraziram, lekom protiv raka koji se vidi na kilometar, jok ona samo deluje na lokalu i igra se zmurke otvaranjem i zatvaranjem fijoka koje nemaju veze....da otvori pravu nema shanse pa taman ce da crkne nego to da uradi... tu fijoku pronalazach leka mora stemajzom da nadje i razvali i lek zatarabi u nju i zakljucha svojim katancem, jer ako to ne uradi ona ce ga zaebavati menjajuci natpise ili ko u tvajlajt zoni otvarati i zatvarati sve fijoke u sekundi da vidi dal je dotichni koncentrisan u snalazhenju :lol:
znachi gube sustinu i shirinu posmatranja zbog izdqanog qaraqtera i detinjih zaebancija gde im pritom ego raste ko da je od charobnog pasulja...pola drugih zenskih znakova samo na pomen i osecaj sta stoji ispred ormara, otvaraju pravu fijoku blagosiljaju lek i daju podsticaj onome ko ih je lekom obogatio...dok skorpije to mogu samo da urade ako vide da ispred ormana stoji bager sa topuzom il kuglom koji ce da ih razvali ako ne poslushaju.. e onda su cile mile pile :lol:
 
Poslednja izmena:
'nachi mazohistkinje koje padaju samo na brute force a vamo su kao neshto osecajne i suptilne a od suptilnosti imaju u glavi samo topuzinu kojoj se jedino klanjaju i drktju od strasti, straha i robovskog mentaliteta za kojim intimno vape :mrgreen:
davno sam chitao jednu knjigu o haremima i dobro se secam da su josh tada vrshili odabir robinja dlakavi arapi po horoskopu i najvishe bilo bash poniznih i dresiranih shkorpija... mislim da su vage bile posle njih a ribe na trecem mestu...

qnoc...
 
Eee, da. Ja sam trčeći išla uz stepenice sa mojim ogromnim koferom i istim takvim od drugarice. Samo da bih pokazala da nije potrebno zvati dečake u pomoć. :lol:
Imam i to ovnovsko "ja ću" pored sco. Nestrpljiva sam i neću dugo čekati da uskočim kada vidim da se neko prenemaže.
A problem nastaje kada sco stvarno ne žali svoje telo i kada pretera zaboravljajući da ga ima.
Kada im neko kaže "ne smeš", one preko toga pređu tako lako.
 
Dve jako zgodne Škorpije - Selma Ergeč i Nur Fetahoglu. Nemačko-turske glumice.

Selma ima sve u Škorpiji i Marsa kao krajnjeg dispozitora.
Poliglota, završila medicinu sa najboljim ocenama, roditelji medicinari. No ipak je glumica.
Bila u životnoj opasnosti kada je neki manijak zapucao u bolnici gde je stažirala.

vy6srm.jpg

351ctc3.jpg


Nur - Sunce i Merkur u Škorpiji, Venera u Vagi, Mars u Strelcu 0Ne, Mesec u Jarcu.
Modni dizajner i glumica.

2vc6deq.jpg

2870j6e.jpg

23j22dz.jpg
 
Frau Gabrijela je seoska kokoš. Da je riba, ne znam...

skorpija pa jos skromna :))

jad spomenuh one apotekarske ormane zaboravih da kazem glavnu stvar vezano za skirpijice...svaki muskarac ima svoju fijoku i svrhu, jedan je dobar za prichu, drugi pruzha rame za plakanje, treci je drug, cetvrti za sex, peti ima love, shesti ima veze i sve tako... sad neko bi rekao da je to koristoljublje, ali razumevajuci prirodu skorpije shvatas da ona to radi uzimajuci od svakog najbolje jer zna da savrsenstvo ne postoji.... a to zna sagledavajuci sebe i zbog toga stvara frankenstajna... problem nastaje kad izgubi kontrolu jer onaj sa lovom oce da yebe, onaj sto yebe oce da ga voli, drug se grebe a onaj sto razgovara je odyebe tek tako...
 

Back
Top