Шта мислите о Вуку Драшковићу?

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.626
Вук Драшковић je српски књижевник, политичар и председник Српског покрета обнове. Драшковић је током политичке каријере био потпредседник владе СР Југославије и министар иностраних послова Државне заједнице Србије и Црне Горе и Републике Србије.

https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Вук_Драшковић

Када већ постоји тема о његовом бившем куму Војиславу Шешељу, зашто не отворити и тему под називом шта мислите о Вуку Драшковићу?

Ја о вуку Драшковићу никада нисам имао лепо мишлљење чак ни онда када је заговарао борбу за српске националне интересе и организовао добровољце за одбрану срспког народа.

Он је рпави прелетачевић и кукавица. У политичком животу га одржава НАТО када се Вук Драшковић отворено ставио у његову службу и постао њихов лобиста.
 
Вук Драшковић je српски књижевник, политичар и председник Српског покрета обнове. Драшковић је током политичке каријере био потпредседник владе СР Југославије и министар иностраних послова Државне заједнице Србије и Црне Горе и Републике Србије.

https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Вук_Драшковић

Када већ постоји тема о његовом бившем куму Војиславу Шешељу, зашто не отворити и тему под називом шта мислите о Вуку Драшковићу?

Ја о вуку Драшковићу никада нисам имао лепо мишлљење чак ни онда када је заговарао борбу за српске националне интересе и организовао добровољце за одбрану срспког народа.

Он је рпави прелетачевић и кукавица. У политичком животу га одржава НАТО када се Вук Драшковић отворено ставио у његову службу и постао њихов лобиста.
Vuk Draskovic spadu u kategoriju Darka Trifunovica, Jelene Milic.
Ambiciozna komunjaraaa kulov provincijalac koji je dosao u Beograd da uspe po svaku cenu.
Kad je trebalo bio je veliki komunista, onda je glumijo cetnika patriotu da bi na kraju pokazao
svoje pravo lice kao mizerni NATO (neprijateljski) podanik.
 
Vuk Draskovic spadu u kategoriju Darka Trifunovica, Jelene Milic.
Ambiciozn ********* kulov provincijalac koji je dosao u Beograd da uspe po svaku cenu.
Kad je trebalo bio je veliki komunista, onda je glumijo cetnika patriotu da bi na kraju pokazao
svoje pravo lice kao mizerni NATO (neprijateljski) podanik.
A sviraš njegovu himnu Bože pravde
 
има један шпански глумац, пљунут Драшковић
Spanac draskovic.jpg
 
Ekstreman političar iz devedesetih baš kao i Šešelj samo u drugom smeru. Srbima je trebalo čitavih 10 godina da ukapiraju da ni Šešelj ni Vuk a ni Đinđić ne mogu pobediti Slobu nego neki umerenjak tipa Koštunica i to jedino ako se ujedini opozicija. Sada se prolazi kroz sličan proces, imamo razne ekstreme u opoziciji a novog Koštuna ni na vidiku a ni neke ujedinjene opozicije.
 
Poslednja izmena:
Ti verovatno priznaješ himnu. E pa, Vukov magazin "Srpska Reč" je prvi predložio da se ta himna usvoji, dok je Aleksandar Vučić bio za ovaj grb sa petokrakom.

193px-Coat_of_arms_of_Serbia_%281947%E2%80%932004%29.svg.png

Sad se taj isti Vučić nešto folira povicima "Živela Srbija" na kraju svojih rusokonferencija za kontrolisanu štampu.
Konferencija za kontrolisanu štampu. :hahaha1:
 
Inače prošle godine rolam aerodromom Nice Côte d'Azur, i kroz prozor vidim privatni avion s napisom firme Rodoljuba Draškovića.

Rodoljub je tek posebna priča. Najgora vrsta onog bahatog, ekscentričnog ludaka bogataša. Kupio je PIK Takovo, kombinat od 4000 zaposlenih za manje pare nego što je bila vrednost robe na lageru u tom trenutku. Naravno, Boža Đelić sve završio. Vuk i Rodoljub su u stvari Aleksandar i Andrej Vučić za sirotinju.
 
On je opsesivno predlagao da se ona usvoji.

Tada su nacionalisti rekli: "Hej Sloveni mi je nekako ponosita. Proklet bio izdajica! A bože pravde mi je nekako snishodljiva: Joj hranite me.."

Danas ti isti se pretvaraju da su vrlo liturgični.

Slažem se da je Bože pravde najgori izbor za srpsku himnu, Ja sam za to da himna bude Vostani Serbie.
 

Back
Top