Quantcast

sta mislite o vodoliji?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

AnDrE@

Gost
Vodolije :?: :?: :?: uzas i blaga jeza, ne slazem se sa njima uopste, ali ih postujem... iam puno ortaka i ortakinja koji su vodoliji i oni su toliko povrsni da je to nenormalno. prosto ih ne razumem, plitki su... sa druge strane stvarno su dobrui drugovi i blesavi su....excentricni... no sa njima ne osecasm nikakvu bliskost i mislim da se skorpije sa njima lose slazu :cry:

A

AnDrE@

Gost
Vodolija:
Ja sam vodolija, podznak Jarac, mesec u Skorpiji.
Ne znam nista o tome, ali mi zvuci grozno.
Jel zna neko da mi kaze kakva je to kombinacija? :?: :shock:
Mnogo mi se svidjaju Ribe (muske), a svi kazu da se po horoskopu ne slazemo!
:cry:
ja sam negde procitala da kada bi se na puustom ostrvu nasle vodolija i riba, ne bi mogle da se sloze.......

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.647
AnDrE@:
Vodolije :?: :?: :?: uzas i blaga jeza, ne slazem se sa njima uopste, ali ih postujem... iam puno ortaka i ortakinja koji su vodoliji i oni su toliko povrsni da je to nenormalno. prosto ih ne razumem, plitki su... sa druge strane stvarno su dobrui drugovi i blesavi su....excentricni... no sa njima ne osecasm nikakvu bliskost i mislim da se skorpije sa njima lose slazu :cry:
Definitivno se ne slazemo bas najbolje, znam iz prakse - moj tata je Skorpija, sestra, a i bivsi decko.
Vodolija izgleda povrsna... Ali to je samo zato sto ona voli da radi nekoliko stvari u isto vreme. Isto trako ona ima mnoga intereovanja. Nju ne zanima samo muzika i iskljucivo muzika. Nju zanima i slikarstvo i film, i knjizevnost, i sport, i pecanje i astronomija i automoblili i avioni i cvece i krecenje... Ali nista da se tome veoma kontretno i "duboko" posveti. Suvise je radoznala i voli mnogo toga da zna.

A

AnDrE@

Gost
Princeza:
AnDrE@:
Definitivno se ne slazemo bas najbolje, znam iz prakse - moj tata je Skorpija, sestra, a i bivsi decko.
Vodolija izgleda povrsna... Ali to je samo zato sto ona voli da radi nekoliko stvari u isto vreme. Isto trako ona ima mnoga intereovanja. Nju ne zanima samo muzika i iskljucivo muzika. Nju zanima i slikarstvo i film, i knjizevnost, i sport, i pecanje i astronomija i automoblili i avioni i cvece i krecenje... Ali nista da se tome veoma kontretno i "duboko" posveti. Suvise je radoznala i voli mnogo toga da zna.

A

AnDrE@

Gost
ma ok, super je sve to, ali kada su u pitanju emocije mnogo su povrsne i nedosledne. i jako su vetropiraste, prosto nemaju tu neku dubinu, ili mozda jednostavno nisu na talasnoj duzini sa skorpijama

A

Alf

Gost
Iz iskustva
Muskarac vodolija je pre svega jako ljubomoran. Ako mu je stalo do tebe ti si samo njegova i nicija vise. Nema drugova i drugarica. I ako postoje tu on vodi glavnu rec kada ih upozna tj. odredjuje ti ko moze da ti bude prijatelj i dalje a ko ne. Ako mu dopustis da to uradi time smanjujes njegovu ljubomoru i sumlju da ce te neko od drugova ili drugarica odvojiti od njega. Inace jako su pazljivi kada vole vole bez granica. Najbitnije od svega je da ne izazivas njegovu ljubomoru i da si iskrena. Ako tako postupis sa njim mozes imati sve ali bukvalno sve.

E

Eni

Gost
Pretpostavljam da je slicno za muske vodolije.
Budi originalna,duhovita,sarmantna,nepredvidljiva,puna ideja,zanimljiva,nemoj da pokazujes direktno osecanja,to najvise odbija,igraj se sa njim,ali ne preteruj da ne odleti.Otprilike tako,ako se setim jos neceg javljam ti.Ja npr.najvise mrzim kada neko juri za mnom i kada je dosadan,volim kada su muskarac skoro stalno druaciji:)I onda jos malkicke i eto me ne skidam kez kada ga vidim,sijaju mi oci itd :D
Srecno :!: :!: :!:

E

Eni

Gost
Ja sa isto vodolija i smatram da potpuno jednu vodoliju mogu da zaintrigiraju BLIZANCI.Oni su uvek puni ideja,umeju da budu pazljivi i nezni i daleki i hladni,nikda dosadni,interesantni,radoznali kao deca,puni zivota,ne mogu da miruju na istom mestu duze od dva min.sarmantni,zivahni,stalno drugaciji,:D pozdrav

Gost
meni se nikad nisu svidjale ni muske,a zenske pogotovu.
nisam nikad srela nekog opasno lepog muskog vodoliju,to je moje licno iskustvo.
zenske su anksiozne,pa ih zbog toiga ne volim nesto narocito.
a moja sestra ih obozava! :?

S

Ste

Gost
Posto sam ja vodolija mogu ti reci da najbolji recept da se zaljube u tebe(a to je malo verovatno,najverovatnije ces da im zadrzis paznju max 2meseca)je da budes misticna,da im ne otkrivas mnogo o sebi,obavezno moras da budes eskcentricna, ne smes da se foliras,da ih ponizavas(osetljive su na to).Ako te nesto vishe zanima pisi na zexi@verat.net

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.