Шта мислите о Вељи ИЛИЋУ, званом ЛАМПЕК?

Slavica Đukić Dejanović predsedava Skupštinom, ovo je dakle za vreme Tadićeve vladavine 2008-2012, Velja je tad bio oporba, Čanak deo vladajuće koalicije. Da danas oporbeni poslanik ovako pokuša da govori o nekome iz vlasti, reč bi mu bila oduzeta i Martinović bi ga rebnuo na Administrativnom odboru za jednu platu.
Ma daj molim te, pa opozicija pljuje Vucica na sva usta. Postoji cak i televizija zvana N1 i Nova S koja svakodnevno pljuje po vlasti 24h na dan..
 
Веља -Хаос човек.
Није комуњара ,није лопина.
Само мало кокетира са удбом кад му затреба,а затреба..није да није :D

ЗНачи,онда крајем 90тих кад је Отачаствени Покрет Образ био мега популаран,приведе Удба 2 значајна Члана Образа у једну кафану на Ибарској,
где су их 2 сата припити Веља и покојни Бошко Радоњић(онај телохранитељ Џона Готија) малтретирали и распитивали се -ко је,шта је "Образ".
 
Веља -Хаос човек.
Није комуњара ,није лопина.
Само мало кокетира са удбом кад му затреба,а затреба..није да није :D

ЗНачи,онда крајем 90тих кад је Отачаствени Покрет Образ био мега популаран,приведе Удба 2 значајна Члана Образа у једну кафану на Ибарској,
где су их 2 сата припити Веља и покојни Бошко Радоњић(онај телохранитељ Џона Готија) малтретирали и распитивали се -ко је,шта је "Образ".
Eh Obraz, to je bio pokret.. Meni su odmah ugasili temu kada sam spomenuo Nebojsu Krstica. Znaci u roku od odmah.. Uzas
 
Velja je u prevodu ''samo po babu i po stričevima''. :malav:
Ko zna bar jednog čoveka koji se preko Velje dokopao posla, zna i da to ide po principu ''sličan se sličnom raduje'', malo ti meni-ja tebi više, leva ruka-desni džepovi, svi koji su blizu džepu trljaju dlanove, ali moraju biti baš blizu, onako... da dobro centriraju!
Nikad mi se nije dopadao, a kad sam sabrala dva i dva samo iz priče njegovih par ljudi koje je učinio srećnim...
Funjarčina. 🤮
 
Eh Obraz, to je bio pokret.. Meni su odmah ugasili temu kada sam spomenuo Nebojsu Krstica. Znaci u roku od odmah.. Uzas

И никада се није сазнало ко је убио блаженопочившег Небојшу М. Крстића тада,на аутопуту код његовог Ниша.
Вељине комуњаре одрадиле посао....
мислим,кјурац мој би Веља усред "комуњарства" држао још од 1995те,6 те његов Чачак да није био удбин играч?!?!?!

Лик је лоша прича.
 
И никада се није сазнало ко је убио блаженопочившег Небојшу М. Крстића тада,на аутопуту код његовог Ниша.
Вељине комуњаре одрадиле посао....
мислим,кјурац мој би Веља усред "комуњарства" држао још од 1995те,6 те његов Чачак да није био удбин играч?!?!?!

Лик је лоша прича.
Ja koliko sam istrazivao, Nebojsa je imao sastanak par dana pred smrt sa Dosovcima. Ocigledno ih je odjebao pa su ga ubili. Bio je patriota veliki
 

Back
Top