Sta mislite o Uzicu ...

@Mogilok Ти си сигурно била у неком од локала типа Култ где се скупљају ти напаљени џибери са околних брда. У онај Култ да баце бомбу никоме сахрана не би била у Ужицу:lol:, ето тако да ти објасним.

Могу они смрадови са б92 да причају шта хоће, за мене је Ужице прелеп град. Једино што је преко зиме мало загушљиво али то брзо прође.

Gde je taj Kult?Ipak ti verujem na reči što se tiče lokalnih "gorštaka".Ima ih svuda.
Slažem se Užice.Lep grad ,stvarno.Može da bude i lepši da se malo potrudimo.
I jeste to za zagušljivost zimi.Lično,jedva sam opstao u predhodnom periodu.Samo što mi se nije vratio bronhitis.:-D
 
Užice kao grad fantastično izgleda. Ono što me najviše raduje je okolna priroda grada. Stari grad je fantastičan, a i pogled sa Zabučja... Grad mi se dopada.
Ali ljudi su postali katastrofa. Ne znam šta se to desilo sa njima, ali bez ikakve perspektive, nezainteresovani, melanholični ubijeni u pojam.
 
Užice kao grad fantastično izgleda. Ono što me najviše raduje je okolna priroda grada. Stari grad je fantastičan, a i pogled sa Zabučja... Grad mi se dopada.
Ali ljudi su postali katastrofa. Ne znam šta se to desilo sa njima, ali bez ikakve perspektive, nezainteresovani, melanholični ubijeni u pojam.

Ali zato na Zlatiboru fenomenalan tip me danas startuje! :lol: Na prvi pogled izgleda tako da se preturis kad ga pogledas. Bilo bi super da sam mogla da ga uslikam pa da pokazem Uzicanima kako treba da izgledaju.
 
Srecem likove koji se smejure kao seoske mlade. U tom smislu. Dalje, treba da puknu po 5000 za jaknu, farmerke, trenerku, duksericu, patike i cipele.

Pa to je zato što se ne krećeš u opuštenom društvu kao ja.Ja izbegavam takve ljude o kojima pričaš ali to ne znači da su svi takvi.Ja bih poslednju paru dao na dobru knjigu,pivce ili cigaretu.Naravno,i na devojku.:lol:
 
Pa to je zato što se ne krećeš u opuštenom društvu kao ja.Ja izbegavam takve ljude o kojima pričaš ali to ne znači da su svi takvi.Ja bih poslednju paru dao na dobru knjigu,pivce ili cigaretu.Naravno,i na devojku.:lol:
E neka si joj rekao.
Nemoj ništa da te brine što neki ljudi misle da dobar ukus treba trampiti za ambiciju jer misle da to dvoje ne mogu da stoje zajedno.
 
Pa to je zato što se ne krećeš u opuštenom društvu kao ja.Ja izbegavam takve ljude o kojima pričaš ali to ne znači da su svi takvi.Ja bih poslednju paru dao na dobru knjigu,pivce ili cigaretu.Naravno,i na devojku.:lol:

To je upravo zbog toga sto se ne krecem u opustenom drustvu. Vazno je da sam ja opustena. Ni jedno drustvo nikad nije potpuno opusteno. To ja mogu da tvrdim.
 
To je upravo zbog toga sto se ne krecem u opustenom drustvu. Vazno je da sam ja opustena. Ni jedno drustvo nikad nije potpuno opusteno. To ja mogu da tvrdim.
To ti možeš da tvrdiš na osnovu svog iskustva, a to što si rekla je zapravo tvoja čista zabluda. Vidi se da nikada nisi bila u društvu koje je maksimalno opušteno, i gde si ti uzajamno sa njima takođe opuštena.
 

Back
Top