Šta mislite o Senadu Hadžifejzoviću?

Droid

Buduća legenda
Poruka
45.826
...evo ponekad kada imam tvrdu stolicu pogledam njegove emisije - face - pa mi zaista čine dobro, ali nikako da se otmem dojmu da se ne radi o bošnjaku već o srbinu muslimanske vjere jer samo srbin tako može mrziti nacionalno leglo iz kojeg je niknuo...što mislite o njemu kao novinaru jel on agitator muslimanske braće ili zapadnih vrijednosti tj. raspusnosti,seksualne izopačenosti,alkohola i svinjskih kremenadli...
Ne znam ko je to, a necu da varam da guglam.

Poruka
5.455
B5eWrGb.png

ako ste se pitali ko je senad hadžifejzović, on je najveći antifašista u istoriji bosne i hercegovine. lično je, bez ikakve pomoći, ubio 3200 ustaša i četnika, uključujući 15,237 potencijalnih ženskih i maloletnih ustaša i četnika.

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.955
Nije loš novinar u profesionalnom smislu al je ostrašćen kao većina Sarajevske čaršije ,verovatno bi bio dobar da se ne bavi nacionalnim temama i medjunacionalnim odnosima nego sportom , ekonomijom , dal je pravi burek sa mesom ili sa sirom,globalnim zagrevanjem , korona virusom i tako nekim temama , gde ne izbija velikbošnjački nacionalizam iz njega .

Burek je s mesom.

lil_moon

Iskusan
Poruka
6.955
25.04.2020. Centralni dnevnik , gost potpredsjednik SDP Vojin Mijatović, Srbin i Bosanac

"Ne, ne bojim se iako svaki dan od raznoraznih bolesnika dobijam prijetnje, jer sam ovdje izdajnik u Federaciji četnik, ne znam šta sam u Srbiji i Hrvatskoj, ali ja sam Srbin i Bosanac i ponosan sam na tu priču“, dodao je Mijatović." https://www.oslobodjenje.ba/vijesti...-da-ste-srbin-i-bosanac-platite-glavom-451872

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.633
25.04.2020. Centralni dnevnik , gost potpredsjednik SDP Vojin Mijatović, Srbin i Bosanac

"Ne, ne bojim se iako svaki dan od raznoraznih bolesnika dobijam prijetnje, jer sam ovdje izdajnik u Federaciji četnik, ne znam šta sam u Srbiji i Hrvatskoj, ali ja sam Srbin i Bosanac i ponosan sam na tu priču“, dodao je Mijatović." https://www.oslobodjenje.ba/vijesti...-da-ste-srbin-i-bosanac-platite-glavom-451872
Taj je klasična budala. I nema ni razloga da se boji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.