STA miSLITE o RaKoViMa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zauber:
Ma, nemojte molim vas!

Jedan Rak/Devica mi je pokazao koliko smo mi Skorpioni nezne dusice i divne osobe, spram njih - Rakova!

Skrtost je valjda sto neko rece pre zelja za obezbedjivanjem sigurnosti, ali koliko su podli u ljubavi, e pa to je jos nedozivljeno! Zaista!

Pa sta kazes za kombinaciju RAK/SKORPIJA to sam ja
 
Rakove poznajete onoliko koliko vam oni dopuste.Jeste da im se raspolozenje menja kao vreme ali kada nesto zele...npr u ljubavi u stanju su da cekaju mesecima na osobu koju zele dok je ne dobiju.Ima tu puno vrlina to su prijatelji od poverenja,nisu skloni varanju.......da ne nabrajam ali jednom kada ih povredite mozda ce vam oprostiti ali nikada nece zaboraviti
 
PEGY:
Rakove poznajete onoliko koliko vam oni dopuste.Jeste da im se raspolozenje menja kao vreme ali kada nesto zele...npr u ljubavi u stanju su da cekaju mesecima na osobu koju zele dok je ne dobiju.Ima tu puno vrlina to su prijatelji od poverenja,nisu skloni varanju.......da ne nabrajam ali jednom kada ih povredite mozda ce vam oprostiti ali nikada nece zaboraviti

Sve si pogodio, odakle to vadis :shock:
 
Jojjjj breeee.... sta vi sve rekoste ovde...idem ja da se ubijem sto sam rak...e bas iz tog razloga ...sto stalno pricaju o raku takve stvari ...jos kad sam bila mala...uvek breee horoskop za raka najgoriiiii....pa dobro je l' to uuuredu...iz tog razloga se stvorila takva odbojnost u meni ...da ja sebe sad kad analiziram ..ja ne da nisam osteljiva..nego sam operisana od osecanja...realista sam X10000.. i ne zaplacem na tuzan kraj filma,,,,...mama mi kaze .. ''pa nisu svi srca kamenog kao ti''..i jeste bitna porodica...ali zato raku vise nego bilo kome drugom.....ali ako se to toliko potencira,,,,ti si rakkkkk tiiii voliiiissss porodicuuuu i decuuuu..(pa mozda se istripujem..i.. vise od drugih ljudi)pa zar svaki covek bez obzira na znak nosi potrebu i ljubav za porodicom...
MOZDA IZUZETAK POTVRDJUJE PRAVILO
 
lillit:
iz licnog iskustva
rakovi(muski) su zaista najdivniji znak
nezni, osecajni, romanticni, i nisu skrti samo ne umeju da raspolazu novcem, i najcesce ga potrose i pre nego sto ga zarade... ono lose je sto su preterano posesivni i sto kada se daju to cine bez zadrske i ocekuju od partnera da se ponasa na isti nacin

Tacno tako. :) Posesivni, ljubomorni, ali zato ce uciniti sve za voljenu osobu... :oops:

Najdivniji? Heh, da bar neko tako misli... obicno nas svi kamenuju, pogotovu zene LAVICE (koje BTW misle da su Bogom dane i najbolje u svemu na ovom svetu.. cast izuzetcima). :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top