Šta mi jede internet?

Cemu to uvrtanje ocima? Ako se ne slazes lepo pojasni...nemam nista protiv programa i sl.. al mora rucno da se sklanja pretnja...
Ne treba komplikovati i zbunjivati je jos vise ( napisa neko gore vec )..sem ako joj ti tacno kazes sta treba da radi a ni tad nije zagarntovano da ce sve proci super, jer ne vidis sta tamo neko radi..
A sa skeniranjem je zagarantovano da ce sve proci super?O Boze,Boze....sta sve necu da cujem!
I sad mi reci sta je na HijackThis-u toliko komlikovano?Da postujes log?Copy-paste ili?
 
pa mislim da sam bio jasan svima, al' ajd' sad
nisam uopshte pljuvao po njemu, niti sam rekao da je losh (njoj tje samo trebati vishe vremena da se nauchi radu sa njime, i da ga podesi kako treba, nego shto tje trajal da vazhi), a josh manje favorizujem kasperskog - za kutjnu upotrebu je vetjini dovoljan free antivirus, i nema potrebe za platjanjem a josh manje krakovanjem da bi se sachuvala muzika, slike, i par igrica koje stoje na kompu
normalno onome ko kompjuter koristi za posao, preko njega vrshi bilo kakav transfer novca, ili drzhi poverljiva dokumenta, potreba jacha zashtita

Jednostavno. Praktichnije je
KAV je skoro duplo lakshi od nortona (36.92MB/60.10MB)
trajal mu je duplo duzhi (30 dana/15 dana)
i prosechan korisnik u srbiji se lakshe snalazi sa njime

Ukratko: kao shto kazhe @Neodoljiva: "norton nije za laike"
Ne znam da li si ikad koristio Nortona(mislim ove nove verzije 2009 ili sad je vec izasla 2010)...to sto pricas o "tezini" Nortona,to je "proslost"...ja imam Norton Internet Security 2009 i veruj mi nijedan program mi nije "izgledao" laksi od njega...a ne primecujes da imas AV u sistemu(mislim uopste ne koci i jednostavno kao da ga nema,a tu je i veoma dobro vrsi svoju funkciju)...ali kao sto rekoh ne bih ja da skenira pc...to traje drugo a i nicemu ne vodi u ovom slucaju!To je moje misljenje...
 
A sa skeniranjem je zagarantovano da ce sve proci super?O Boze,Boze....sta sve necu da cujem!
I sad mi reci sta je na HijackThis-u toliko komlikovano?Da postujes log?Copy-paste ili?

Ajd prekrsti se i u crkvu da se pomolis malo...:mrgreen: rekoh ti da laiku nece biti komplikovano ako mu tacno kazes sta da radi i sta da rucno brise....eto budi dobrovoljac i pomozi joj ako problem ne bude resila...
Definitivno ce joj lakse biti da skenira sa nekim od programa koji i automatsko ukloni pretnju klikom na dugmance...
I sta sad tebi nije jasno...ti si neki svadljivko izgleda...moram da cekiram i neke druge teme gde postujes da se informisem bolje...:mrgreen: :p
 
Ajd prekrsti se i u crkvu da se pomolis malo...:mrgreen: rekoh ti da laiku nece biti komplikovano ako mu tacno kazes sta da radi i sta da rucno brise....eto budi dobrovoljac i pomozi joj ako problem ne bude resila...
Definitivno ce joj lakse biti da skenira sa nekim od programa koji i automatsko ukloni pretnju klikom na dugmance...
I sta sad tebi nije jasno...ti si neki svadljivko izgleda...moram da cekiram i neke druge teme gde postujes da se informisem bolje...:mrgreen: :p
E pa ondaK neka skenira i "brise"...pa kad ne obrise ondaK ce da se "smejemo" i ti i ja,a?Ajde neka skenira i brise...pa ako ne uspe neka mi postuje logfile!

ps
meni ti vise licis na neku svadjalicu ali ako ti mislis da sam to ja....neka ti i to bude...sve ce se na kraju videti!:mrgreen:
 
E pa ondaK neka skenira i "brise"...pa kad ne obrise ondaK ce da se "smejemo" i ti i ja,a?Ajde neka skenira i brise...pa ako ne uspe neka mi postuje logfile!

ps
meni ti vise licis na neku svadjalicu ali ako ti mislis da sam to ja....neka ti i to bude...sve ce se na kraju videti!:mrgreen:

Ne smejem se tudjoj muci ma koliko ona mala bila...sama ce odluciti sta da radi...ali eto dobrovoljno si se ponudio da pomognes...pa ako imas vremena, svima ces pomoci...;)

Odavno sam ja apsolvirala svesne manipulatore...:mrgreen:
 
Ona je mislila na HijackThis!:mrgreen:
moja greshka :mrgreen:
Ne znam da li si ikad koristio Nortona(mislim ove nove verzije 2009 ili sad je vec izasla 2010)...to sto pricas o "tezini" Nortona,to je "proslost"...ja imam Norton Internet Security 2009 i veruj mi nijedan program mi nije "izgledao" laksi od njega...a ne primecujes da imas AV u sistemu(mislim uopste ne koci i jednostavno kao da ga nema,a tu je i veoma dobro vrsi svoju funkciju)...ali kao sto rekoh ne bih ja da skenira pc...to traje drugo a i nicemu ne vodi u ovom slucaju!To je moje misljenje...
ne nisam ga koristio minimum 3 godine, mozhe biti da su interfejs uchinili prijateljskijim nego shto je bio ranije
lichno i da nisu, shto se mene tiche je sve jedno... ja sam se nauchio podeshavanju
glavni razlog zbog koga ga ne koristim je cena :D

psnisam ni ja mislio da tje skeniranje AntiVirusom reshiti problem
njega mozhe reshiti jedino Malwarebytes' Anti-Malware, ili hijack this - u tom sluchaju je ipak potreban neko da prochita log fajl i da joj kazhe shta i kako da brishe. Sa Malwarebytes tje to uraditi jednim klikom nakon skeniranja. AV i spybot S&D su tu samo da ukloni ono shto je usput pokupila zbog instaliranog malicioznog softvera - a neshto je sigurno pokupila
 
Ljudi zbuniste i mene koji se koliko toliko razumem u računare.
Najverovatnije je u pitanju virus koji je oštetio fajlove a kasnije antivirus njih izbrisao.
Najbolje po meni rešenje je System restore point.
Znači vraćanje računara za nekoliko dana unazad(pod uslovom da je bio uključen system restore point)
Znači ideš na Start pa ALL programs pa onda Accessories pa system tools pa System restore i to je to.
Ako sve bude u redu onda posle vraćanja računara možeš izvršiti skeniranje recimo sa nekim av programom.
A ako nije uključen system restore onda ćemo probati nešto drugo.
 
Poslednja izmena:
Probala sam sys restore i svaki put je bio neuspešan. Ne znam zašto, ni to nije radilo. Sad je problem rešen. Na krajnji način :neutral: nego, nešto mi se i dalje čini kao da me net zeza, za to ću se na kraju morati obratiti moćnom beotelu :neutral:
 

Back
Top