Sta kada..

I, da priosirim temu? Zasto se oni koji ne zele to - zene i udaju? A znam bezbroj slucajeva.. Ulaze u brak a nije im do toga :dash: i nije ni zbog neke trudnoce.. Nego eto - treba tako :roll:

...sto mi je ovo tako poznato :think:

....ma dosta mi je takvih i izgovora tipa kafa, ma kako se uopste usudjuju ....zato ga po kratkom postupku onako muski oteram uz teraj se................................................................ :manikir:
 
Mislim da moji bivsi (posto su maksimum dve godine stariji od mene) jos nisu psiho-fizicki dorasli zenidbi, pa toga nema, ali ako mi je neko bivsi, a ja sam u vezi, to u mom slucaju znaci da sam definitivno rascistila sa osecanjima, tako da me to ne bi emotivno doticalo. :manikir: S druge strane, ne bih volela da sam na mestu devojke (buduce mlade) ciji decko uoci vencanja zove bivsu... :thumbdown: To mi izgleda kao neko preispitivanje, nesigurnost... :roll:
 
Vam se bivsi zeni? :lol::mrgreen:
A zove vas dva meseca pte doticnog termina da idete na kafu? :roll:
Ili bivsa? :zper:

E sad...svako je prica za sebe.
Najvise zavisi od toga zasto je bivsa kao i sta ce se desiti pri tom druzenju.
Ako je neka ozbiljna stvar u pitanju tipa imate decu sa tom osobom i treba da se dogovorite nesto u vezi njih onda svakako treba otici na sastanak.
Kres kombinacije u takvim slucajevima ne dolaze u obzir.
Zasto evocirati uspomene na nesto sto ste tek preboleli ili tek treba da prebolite.
Da je veza valjala ne bi se ni rasturila.
 

Back
Top