Quantcast

Sta jedete dok ste na poslu

Ljuta Tica

Veoma poznat
Supermoderator
Poruka
12.992
Мусли које сам спремам: јечмене пахуљице+две кашике мешавине млевених ораха, бадема и лешника+суво воће: суво грожђе, брусница, кумкват, смокве, кајсија, дуње потопљено у млеку од соје или јогурту. Некада поспем и циметом

Sizif

Buduća legenda
Poruka
36.865
Mi uglavnom jedemo domaće, kuvano, ima odličan restoran u centru sa hranom za poneti, stotinu različitih jela, sve po protokolu - supa, salata, glavno jelo, predjelo, dezert, sve.
Nekad padne Intergalactic Diner, Glumac, Drama ćevapi, Protein, Pasta away, Cica, a nekad i sami kuvamo (as far as pasulj). Nekad neko napravi nešto pa donese.

Tako da nije ni čudo što se kotrljamo.

Ariodante

ravnogorka
Poruka
16.889
Мусли које сам спремам: јечмене пахуљице+две кашике мешавине млевених ораха, бадема и лешника+суво воће: суво грожђе, брусница, кумкват, смокве, кајсија, дуње потопљено у млеку од соје или јогурту. Некада поспем и циметом
suvo voce je krcato secerom, mozda je manja steta samo da koristis ona slatko mleko od soje

Ljuta Tica

Veoma poznat
Supermoderator
Poruka
12.992
suvo voce je krcato secerom, mozda je manja steta samo da koristis ona slatko mleko od soje
Само ту врсту шећера и уносим у себе заједно са шећером из свежег воћа.
Не конзумирам ништа што садржи рафинисани шећер

Tzar

Veoma poznat
Poruka
13.776
Nekada davno sam nosio od kuce. I to sve sa taperver kutijicama za sendvice, pa kutijica za razne seckane stvari i salate i tako.

Sad nemam vise vremena za to pa se sve svodi na kombinaciju pekare, picerije i gotovih jela - imam nekoliko radnji u blizini, dve klasicne srpske sa gotovim jelima tipa sarme i pasulj, jednu sa kineskom hranom i maxi.

Posto se cesto desava da nemam vremena da izlazim na pauzu, onda moram da imam i zalihu hrane u ormanu na poslu, slatkisi, grickalice, ali i pastete, mesni naresci, riba i hleb za svaki slucaj. Imam i frizider na poslu mada to ne koristim ili bas retko da skladistim nesto. Eventualno sokove leti.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
12.156
Nekada davno sam nosio od kuce. I to sve sa taperver kutijicama za sendvice, pa kutijica za razne seckane stvari i salate i tako.

Sad nemam vise vremena za to pa se sve svodi na kombinaciju pekare, picerije i gotovih jela - imam nekoliko radnji u blizini, dve klasicne srpske sa gotovim jelima tipa sarme i pasulj, jednu sa kineskom hranom i maxi.

Posto se cesto desava da nemam vremena da izlazim na pauzu, onda moram da imam i zalihu hrane u ormanu na poslu, slatkisi, grickalice, ali i pastete, mesni naresci, riba i hleb za svaki slucaj. Imam i frizider na poslu mada to ne koristim ili bas retko da skladistim nesto. Eventualno sokove leti.
Prava radna atmosfera!:fdlan:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
33.140
Nosite hranu od kuce, kupujete u pekari,na kisocima brze hrane ili pak u nekom restoranu
Kancelarija mi je jako blizu "ulice gladnih" na NBG-u...aka Goce Delčeva...mislim šta reći...:rotf:
Poncho,ćirino drvce,šiš,gril kbab, stix azijski, caribic pica,solunac giros,kobaja grande...i tako od negde 2008-e da sam tamo pa sad izračunajte koliko mase odatle potiče :rotf:

Mada iskreno daleko gore po liniju je rad od kuće 2020-te...nego 12 godina poncha :mrgreen:

Poslednja izmena:

moonja..

Elita
Poruka
23.337
Imamo kuhinju na poslu, sve živo što kuhinja sadrži...i trpezariju.....okolo ima šta hoćeš da kupiš, al dž. Ne volim instant Našao sam zato jedan restoran, ono malo dalje, ali taman da.sednem u restoran poslovno...jelte...klopa odlična.

Uostalom, najčešće.radim od kuće...

Poslednja izmena:

Little Redhead

ishchashena
Moderator
Poruka
40.541
Nemam posao u takvom obliku, da se obučem i odem na njega, što bi se moderno reklo "radim od kuće". :lol: A kad bih išla, verujem da bih kombinovala hranu koju ponesem, tipa ovsena kaša, ako pravim neke polpete, kifle, pite, pečenu piletinu, sa hranom koju mogu da kupim, tipa pekara i slično. I tu drugu opciju moja vaga ni malo ne bi volela, i ovako je nešto ljuta na mene. :rumenko:

Tzar

Veoma poznat
Poruka
13.776
E da imamo i kao neku kuhinjicu, trpezariju sa velikim stolom i aparatima za kafu. Mada ne idem tamo posto je na drugom kraju zgrade, a i ne pijem kafu iz aparata.

A sa restoranim i to smo nekad davno probali. Imali smo i neku pretplatu za klopu, rucak u restoranu. Ali nije bas pouzdano, u smislu vremena, jedan dan bude gotovo u 12, drugi dan u jedan, ne moze da se planira vreme, onda neko ode na teren pa mu propadne rucak za taj dan. I onda smo to batalili.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.