Šta je za vas intimnije?

Sam čin seksa ili ljubljenje/maženje?

  • Ljubljenje/maženje

    glasova: 10 62,5%
  • Sam čin seksa (penetracija)

    glasova: 6 37,5%

  • Ukupno glasova
    16
Ovo je sve drugačije:
-ljubljenje tj žvalavljenje tokom sexa
-nežno ljubljenje, posebno nakon svršavanja
-grljenje i ljubljenje pre i nakon sexa
-provesti noć sa nekim grleći se.
-grliti se tokom razgovora...

Samo ono prvo ide u sexu koji je samo sex. ovo ostalo znači da su u vezi, da su partneri dublje povezani.

Jer, ako je klasična kombinacija, nema šta da se ljudi posle grle i ljube... nisu uopšte u toj formi odnosa.

Penetracija može da se izvrši i dildom. ali se sa dildom, krastavcem itd ne ljubiš i ne grliš.
 
Hajde bez mazenja, ali kako bez ljubljenja?
da li se sam sa sobom ljubiš tokom samozadovoljavanja?

recimo neko ženu počne rukom da nadražuje po klitorisu i ljubi joj sise... i kada ovlaži stavi je na sto raširi noge i počne da ulazi u nju stojeći . ni u jednom momentu se nisu poljubili. a oboje svrše. to mi pade na pamet kao primer. vešti ljubavnici lako pobude ženu i bez maženja, ako je da kažemo zrela žena koja ume da uživa.
 
da li se sam sa sobom ljubiš tokom samozadovoljavanja?

recimo neko ženu počne rukom da nadražuje po klitorisu i ljubi joj sise... i kada ovlaži stavi je na sto raširi noge i počne da ulazi u nju stojeći . ni u jednom momentu se nisu poljubili. a oboje svrše. to mi pade na pamet kao primer. vešti ljubavnici lako pobude ženu i bez maženja, ako je da kažemo zrela žena koja ume da uživa.
Rekoh "A da vec niste u vezi, semi i sl" .

Inace to moze u svingerskom svetu u koji ulaze parovi jer bi zena da se krese unaokolo, a mucenik pristaje jer nema kud.
Kod ovih drugih zena tesko da ce doci do dzaranja klice, a da nekad pre toga nije bilo ljubljenja.
 

Back
Top