Šta je vaš stimulans????

Dionizija

Domaćin
Poruka
3.534
Sta vam je stimulans, tacnije sta mislite da bi vam bio stimulans za bolji rad, posle cega bi se osecali zadovoljnijim i zbog cega bi radili? Da li je to novac, veci godisnji odmor, unapredjenje ...
Meni lično novac,ali da radim posao koji volim,ali pošto ne radim posao koji volim veći godišnji :(
 
Sta vam je stimulans, tacnije sta mislite da bi vam bio stimulans za bolji rad, posle cega bi se osecali zadovoljnijim i zbog cega bi radili? Da li je to novac, veci godisnji odmor, unapredjenje ...
Meni lično novac,ali da radim posao koji volim,ali pošto ne radim posao koji volim veći godišnji :(


Meni je prvo posao koji volim, a onda novac. 15 dana duzeg godisnjeg odmora nista ne znaci kad celu godinu moras raditi na poslu koji ne volis.

Kad radis posao koji volis i nemas novce, to se moze izdrzati, ali u Srbiji je sad da radis posao koji ne volis, svi te zayebavaju i jos imas jako male novce. Pa das otkaz i svi se cude, misle da nisi normalan:hahaha:

A mene ne cudi sto mi se cude, jer je ovo duboko obolelo drustvo.
 
Sta vam je stimulans, tacnije sta mislite da bi vam bio stimulans za bolji rad, posle cega bi se osecali zadovoljnijim i zbog cega bi radili? Da li je to novac, veci godisnji odmor, unapredjenje ...
Meni lično novac,ali da radim posao koji volim,ali pošto ne radim posao koji volim veći godišnji :(

stimulans bi mi bio da imam vlastiti posao koji odrađujem efikasno ali bez stresa, a pri tome sama organizujem svoje vrijeme...ih!
 
Sta vam je stimulans, tacnije sta mislite da bi vam bio stimulans za bolji rad, posle cega bi se osecali zadovoljnijim i zbog cega bi radili? Da li je to novac, veci godisnji odmor, unapredjenje ...
Meni lično novac,ali da radim posao koji volim,ali pošto ne radim posao koji volim veći godišnji :(

Meni je jedini stimulans novac, jer bilo koji posao da radim, posvećujem mu se maximalno i naravno da očekujem da mi se to i plati.Unapređenje bi trebalo da dolazi sa iskustvom ali to ovde kod nas baš i ne pije vodu,tako da mi to i nije primarno a godišnji odmor i onako moraš da dobiješ (ili ga sam napraviš ;))
 
Meni je prvo posao koji volim, a onda novac. 15 dana duzeg godisnjeg odmora nista ne znaci kad celu godinu moras raditi na poslu koji ne volis.

Kad radis posao koji volis i nemas novce, to se moze izdrzati, ali u Srbiji je sad da radis posao koji ne volis, svi te zayebavaju i jos imas jako male novce. Pa das otkaz i svi se cude, misle da nisi normalan:hahaha:

A mene ne cudi sto mi se cude, jer je ovo duboko obolelo drustvo.

Slažem se sa svakim slovom... a posebno sa ovim boldovanim...
 
Za mene je možda i jedan od presudnih stimulansa zdrava radna sredina. Kad se tako postave stvari čini se da se i na posao drugačije gleda, naročito kad su u pitanju poslovi koji se obavljaju u timu.
Bilo koji iznos, čak i onaj basnoslovni, ne može da mi kompenzuje mrcvarenje zbog raznih "energetskih vampira" iz okruzenja:mrgreen:
 
Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao.Kad god sam mogao da legnem nisam sedeo.
Rad je od majmuna napravio coveka , i na pravom putu je da od coveka napravi konja.
Vi ste vidim na kraju tog ciklusa.
-B.Todorovic u "Vruc vetar" razgovara sa Ckaljom dok ovaj rendise u stanu.
 

Back
Top