Quantcast

Sta je sa njim?

Tamigo

Aktivan član
Poruka
1.648
Ma nije ozenjen, niti ista fali njoj, niti nije da mu se ne svidja vec to je sve cesci problem sa nekim muskarcima. Moja drugarica je imala takvog i bezite od njih. Ona ga mnogo voli i on kao nju, nisu imali sex 4 godine i sad se konacno kao nesto kresnuli i kao opet funkcionisu, ali opet sex na svaka 2 meseca. Sta ce ti to u zivotu, oni imaju neki problem u glavi i ako ne pricaju o tome uvek ce ga i imati. Verujte mi govorim iz iskustva

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Taj nije lak. Jao pa ja vama nisam pisala o tome kako sam ja videla Misa na slici na kojoj se slikao sa odeljenjem iz skole. I kazem ja "Ovaj decko je bas sladak" a njegov drug kaze "Laki?" :D Mozda to nije bio on.

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
A sto ga zoveta teko, sto, sto, sto, sto? "Zato sto je lak.......... " Super, jos bolje! Odlicno! Super! Ako je lak to je super. "Ma ne zovemo ga tako to se ja salim..... Salim se bre, ne zovemo ga tako."
Nije to bio Miso. :D

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
"Nije on isao sa nama u skolu nego se samo slikao sa nama" ... :D Stvarno ne znam da li je to bio Miso. Rekla sam tom decku Kazi mu da sam rekla da mi se svidja, daj mu moj broj ako hoces, dogovori se sa njim sta god hoces, ali nemoj meni da pricas sta je on rekao i od sad, meni nista nemoj da pricas o njemu, kao da te nisam ni pitala za njega, a njemu mozes sve da pricas o meni :D Kako sad da znam da li je to on? Nisam pitala za ime.

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
topmodelsica:
"Nije on isao sa nama u skolu nego se samo slikao sa nama" ... :D Stvarno ne znam da li je to bio Miso. Rekla sam tom decku Kazi mu da sam rekla da mi se svidja, daj mu moj broj ako hoces, dogovori se sa njim sta god hoces, ali nemoj meni da pricas sta je on rekao i od sad, meni nista nemoj da pricas o njemu, kao da te nisam ni pitala za njega, a njemu mozes sve da pricas o meni :D Kako sad da znam da li je to on? Nisam pitala za ime.
...."E taj ti ima zenu i dete, ali nije ozenjen, u stvari nema zenu, u stvari, nema ni dete, nije njegovo, a mozda i jeste njegovo, sad je dete jos malo pa ne mogu da dokazu jos cije je dete" :D Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha, bolje objasnjenje nisam mogla da dobijem, bez patetike i dramaturgije, komsija, svaka cast za objasnjenje.

sinmbad

Veoma poznat
Poruka
12.180
Tamigo:
Ma nije ozenjen, niti ista fali njoj, niti nije da mu se ne svidja vec to je sve cesci problem sa nekim muskarcima. Moja drugarica je imala takvog i bezite od njih. Ona ga mnogo voli i on kao nju, nisu imali sex 4 godine i sad se konacno kao nesto kresnuli i kao opet funkcionisu, ali opet sex na svaka 2 meseca. Sta ce ti to u zivotu, oni imaju neki problem u glavi i ako ne pricaju o tome uvek ce ga i imati. Verujte mi govorim iz iskustva
...koje lupetanje...
...a problem je odavno već zastareo....

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
rastamann:
Ili je smarach do bola...
Uh bre pa nije taj komsija smarac, smarac je ucio srednju poljoprivrednu. Ovaj je ucio nesto drugo u Uzicu, gradjevinsku, masinsku ili saobracajnu, nesto od te tri skole, ne znam sta, a mozda jeste smarac ali ah, da, smarao me je, za malo da kazem mozda jeste smarac ali nije mene smarao, a jeste smarao me je, ali nije me smarao u pravom smislu reci, dugo, nego kratko, lako sam ga otkacila, igrali smo zajedno na jednoj zurci pa je on hteo da me poljubi, cak me je i izveo napolje, kao, da mi nesto kaze, pokaze, a ja nisam ni pomislila sta hoce nego sam lepo krenula za njim.

A ovaj pravi smarac poljoprivrednik on je uradio istu stvar, igrali smo zajedno na zurci pa je on poceo da me hvata za cuperke, za lokne kao Nikola iz Velikog brata, oko ramena, za vrat, i bio je dugo strasno dosadan smarac, 10 godina ukupno.

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.628
trofazna:
muškarci se jednostavno boje jakih žena! (ne fizičko..mada i to postoji...ebg)
Mushkarci se ne boje zena.To je opravdanje koje smo mi zene smislile. Kad neku hoce,smishljaju nemoguce i u stanju su da izvedu cudo samo zbog nje. Kad vole nema straha,stida ni prepreka. Kad ne vole, mrzi ih da dignu slusalicu.

Bad_Wolf

Elita
Poruka
21.931
Tamigo:
Nije to veza - ja to zovem dopichkavanje. Nema se dovoljno ne jednoj strani i onda se trazi dopuna: do-pich... :twisted:

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Pipi Langstrumpf:
Mushkarci se ne boje zena.To je opravdanje koje smo mi zene smislile. Kad neku hoce,smishljaju nemoguce i u stanju su da izvedu cudo samo zbog nje. Kad vole nema straha,stida ni prepreka. Kad ne vole, mrzi ih da dignu slusalicu.
Bravo...ma koliko i sama pokusavam da nadjem opravdanje za njega...u stvari je to , to... :-?

Mada...pa, bolje da mu i nije stalo, nego da je derpe...ili ipak nije..? :roll:
Ako je derpe, mozemo postati " dobre drugarice"! :lol: