šta je njemu???

To je glupo, to isključivanje emocija.
Kao kad' ti je nešto extra smešno pa se suzdržavaš, i umesto da se onako normalno
ismeješ i izbaciš to iz sebe, u jednom trenutku pukneš i to bude nenormalan smeh,
da bude 100x gore nego da si se nasmejao odmah.
Da bre. Tako i sa emocijama.
 
Kod mene nije tako. Kad iskljucim emocije onda ih nema da se nagomilavaju, ja to kao da iskljucim neko napajanje. Kad sam otisla u Beograd pre 8 godina, nije u meni bilo nikakvih emocija. Ni sad u meni nema nikakvih emocija. Iskljucila sam emocije.
 
Ne to je bilo retoričko... jao, al' će sad da se izređaju. :lol:
Pogrešno si je procenila. Zna on/a sve to. Nego se pravi sirovom.

Ma, tvoje retoricko mi je jasno! :lol:
A, nju, ili njega, ili sta je vec, ce
svako pogresno da proceni, ako se
tako glupo folira.
Nisu mi jasni takvi ljudi.
Nije ovo prva tema gde ona, ili...filozofira nesto.
Strasno! :neutral:
 
več neko vreme se zabavljam sa dečkom i stvarno nam je super, on je dosta zreo, ozbiljan, odgovoran i svarno mi je stalo do njega
ALI juče smo trebali da izađemo a on nešto u smislu, da sam se ja emotivno previše vezala na njega, da je on isključio sve emocije prema meni i tome slično....(pre 2 dana je govorio da sam mu je jako stalo do mene i ono da razmišlja o ozbiljnoj vezi)
a meni jasno aman ništa! ja vidim da njega nešto ždere ali neče da kaže; zna da mrzim igrat se vruče-hladno, korak napred pa 2 nazad...
ne znam dali je bio sa drugom pa ga grize savest pa me zato drži na distanci, dali hoče da mi se osveti( pre nekog vremena sam htela da ga ostavim i zaista sam se ohladila prema njemu i to sam mu i rekla) ili se boji da se ne bi ja previše zaljubila u njega ili možda da se on boji da on oseča više prema meni nego ja prema njemu pa me "testira"
najgore od svega on uvek zaključi da ja to samo umišljam, da je to u mojoj glavi...

ponekad mi dođe da ga ubijem u snu koliko me iznervira...ali stalo mi je do njega

sad dragi forumaši i forumašice napravite psihoanalizu njegove glave jer ja više ne znam šta da radim:?

ŠTA JE NJEMU????:twisted::twisted::twisted::twisted:

Ne voli te! Hoce da te ostavi!
Muskarac kad voli-voli, kad ne voli-tako se ponasa.

P.S. Moje misljenje
 
P.S. Postujem tvoje misljenje... ali dobro procitaj njen problem i shvatices.....

Procitala sam samo prvi post...
Smatram da kad neko ima problem, treba da ga resava(tako funkcionisu parovi) a ne da se ponasa kao njen momak...
Ocigledno je da mu nije dovoljno stalo... jer muskarci ne igraju te igrice toplo-hladno kao zene i ne glume da su ljuti kad nisu... ako je ljut onad mu stvarno nesto smeta...

Opet kazem , moje misljenje...
 

Back
Top