Manastirka
Buduća legenda
- Poruka
- 31.767
Dok ti tako budeš čekao,ja ću stvarno postati baba, a ti ako ne promeniš filozofiju, bićeš i dalje neoženjen!Ja sam poznat kao čekač.![]()
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Dok ti tako budeš čekao,ja ću stvarno postati baba, a ti ako ne promeniš filozofiju, bićeš i dalje neoženjen!Ja sam poznat kao čekač.![]()
Najbolje je uopste mi ne odoletiPa, teško ti je odoleti!
A sta bi ti savetovala, kakvu filozofiju da primenim?Dok ti tako budeš čekao,ja ću stvarno postati baba, a ti ako ne promeniš filozofiju, bićeš i dalje neoženjen!
Pa, da se oženiš, čoveče božji!A sta bi ti savetovala, kakvu filozofiju da primenim?
Nista od toga, mene je zivot sjebo na mnogo strana. Ja krivu drinu proslosti ispravljati necu. Sad samo mjuza i planinarenje. Mene sad samo zanima dobra jebbacina dok si ne dosadimo i to je toPa, da se oženiš, čoveče božji!
E sad reci zasto konkretno sam tvoj idolsinke, ti si moj idol, ozbiljno..
Ma nemas sta cekati, samo se vise mucis. Gle jedne godine nose svoje druge svoje. Ja sam davno govorio kako je drzava sugava, kako godina nosi samo 12 plata, pa ti radi za malu platu. Svi su mi govorili ma imas vremena, i ja sam se s njima slozio imam vremena ali samo za sebe. Mene stara nikad ne tera da se zenim, jos kaze da sam u pravu sto nemam decu i stvaram robove bandi.zbog samo mjuza i planinarenje.. tako ću i ja kad budem popizdela..
kada bih birala za oplodnju, morao bi biti lep, zgodan, pametan, sposoban, finansijski 5+ samostalan, da možemo biti i prijatelji.da je covek mnogo lep ili da najbolje torba?
Prevalio sam krizu srednjih godina, sada upadam u krizu starosti pa se brinem da mi jaja ne otpadnuNa slici si lep, a kako smi imali prilike da vidimo šta pišeš, dobro i torbaš.Čemu sad ovo tvoja dilema?Biće da je krenula kriza srednjih godina...
Ja ti zato od sveg srca želim, da se lepo oženiš i da polako "zaploviš ka mirnoj luci"!Prevalio sam krizu srednjih godina, sada upadam u krizu starosti pa se brinem da mi jaja ne otpadnu
Je li, oces u grob da me oteras, pre vremena da me kremiras. E neces razbojnice.Ja ti zato od sveg srca želim, da se lepo oženiš i da polako "zaploviš ka mirnoj luci"!
chovek kao mushkarac ili chovek uopshteda je covek mnogo lep ili da najbolje torba?
Dobro de,... ne moraš.Ostani tako nedorečen!Je li, oces u grob da me oteras, pre vremena da me kremiras. E neces razbojnice.