Šta da radim?

Šta da radim?

  • Da mu se lepo sutra izvinim i da mu kupim nesto

  • Da ga i dalje zezam i zezam celu zgradu

  • Da vise to nikad ne radim i da mu se ne izvinjujem

  • Poslusaj moj predlog (ako sam napisao/la)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste da nije deo za temu ali u panici sam (a i onako ce tema da propadne ili ce biti zaklujucana).

Posle engleskog sa jos 2 drugara zezamo komsije preko interfona u susednoj zgradi.Pozvali smo 3 stana i nesto ih zezali.Ja sam razglovarao (citaj: zezao ljude), drugar je prekrio kameru prstom, a jedan je strazario.Izasao je jedan covek i mene uhvatio zakraglu u poceo da me vuce u zgradu.Bio je besan i rekao je da ce da zove milicuju, moje roditelje pa da ja idem u popravni dom da me tamo uzmu.Ja sam se usr@0!!! Onda je bio nei "inspektor" kod njega u stanu i rekao je da me vodi u miliciju, da uzmu moje ime, prezime, ota, majku i da me vodi.Ja sam se usr@0!!! Kod njega sam bio pola sata i sve mi je pricao da mi uradi (sa starijom zenom i inspektorom): da me odvede u popravni dom, da kaze roditeljima, da kaze direktoru skole, da kaze direktoru privatne skole engleskog...[Ja sam se B]usr@0[/B]!!! Onda me je pustio i rekao da vise to ne radim (drugari pobegli).Sta sad da radim:

1. Da mu se lepo sutra izvinim i da mu kupim nesto (neku kafu, nesto...)
2. Da ga i dalje zezam i zezam celu zgradu
3. Da vise to nikad ne radim i da mu se ne izvinujem
4. Poslusaj moj predlog (ako sam napisao/la)

1. Zivim u zgradi pored, pa :shock:...
2. "Miroljubiv" sam i ne volim da se kurcim
3.
4. Ako si napisao/la da te poslusam


hahaha keve mi nisi normalan!hahaha i to je nesto strasno nemoj se izvinjavati kad si vec popio sranje!strasan si majke mi pa sta si se usrao ovakve situacije su mi se desavale 100000000000000000000000000000 puta ,uau zvonio si na interfon i zezao ljude,ja sam to radila pre 2 godine......
 
Aaaallloooo! Lakse malo mozda mu je pomoc stvarno trebala.... Nije decko huligan ko vi...hehehe

Inace, mali, zaboravi na izvinjenja i poklone (?!) nego samo ti nastavi sa zezanjem...Takve stvari ces kasnije pamtiti, a ne da li si dobio 5 iz geosa na kontrolnom....
 
Jeste da nije deo za temu ali u panici sam (a i onako ce tema da propadne ili ce biti zaklujucana).

Posle engleskog sa jos 2 drugara zezamo komsije preko interfona u susednoj zgradi.Pozvali smo 3 stana i nesto ih zezali.Ja sam razglovarao (citaj: zezao ljude), drugar je prekrio kameru prstom, a jedan je strazario.Izasao je jedan covek i mene uhvatio zakraglu u poceo da me vuce u zgradu.Bio je besan i rekao je da ce da zove milicuju, moje roditelje pa da ja idem u popravni dom da me tamo uzmu.Ja sam se usr@0!!! Onda je bio nei "inspektor" kod njega u stanu i rekao je da me vodi u miliciju, da uzmu moje ime, prezime, ota, majku i da me vodi.Ja sam se usr@0!!! Kod njega sam bio pola sata i sve mi je pricao da mi uradi (sa starijom zenom i inspektorom): da me odvede u popravni dom, da kaze roditeljima, da kaze direktoru skole, da kaze direktoru privatne skole engleskog...[Ja sam se B]usr@0[/B]!!! Onda me je pustio i rekao da vise to ne radim (drugari pobegli).Sta sad da radim:

1. Da mu se lepo sutra izvinim i da mu kupim nesto (neku kafu, nesto...)
2. Da ga i dalje zezam i zezam celu zgradu
3. Da vise to nikad ne radim i da mu se ne izvinujem
4. Poslusaj moj predlog (ako sam napisao/la)

1. Zivim u zgradi pored, pa :shock:...
2. "Miroljubiv" sam i ne volim da se kurcim
3.
4. Ako si napisao/la da te poslusam

Koje debilčine.
Meni je to bilo detinjasto i kad sam imao 9 godina,nisam ni tad to radio.

2. Da ga i dalje zezam i zezam celu zgradu

Ovo izgleda najsmešnije,ali je zapravo za plakati.
Najbolje to da uradiš...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top